• Новак
X Autohaux заклучување на тркалото заклучување на орев против кражба на орев за отстранување навртки за заклучување на клучот за заклучување на клучот за заклучување н

X Autohaux заклучување на тркалото заклучување на орев против кражба на орев за отстранување навртки за заклучување на клучот за заклучување

Вреднување на стоката:
DEN 1526.40

Пристапност
Во достапна форма

534 Орев за заклучување на тркалото се користи за отстранување или заклучување на завртката против кражба на тркалото Совпаѓајте со шемата на клучот со навртките за заклучување на вашето возило. Направено од квалитетен материјал што е отпорен на абење и издржлив и искривен. Не е наменета за употреба со клуч за удар. Ова е производ што не е ОЕМ, само додаток!. Состојба : сосема ново. Внатрешен дијаметар : 2,4 см / 0,94 ". Боја : сребрен тон. Материјал : метал. За Volkswagen touareg Scirocco Magotan Phaeton Tiguan. За да заштедите време, ве молиме внимателно проверете ги и споредете ги формите и ознаките на копчињата за заклучување на тркалото, прикажани пред купување. Разлики од 1-2 см поради рачното мерење. 1 x навртка за заклучување на тркалото.

Главните карактеристики

Condition:
Brand New, Dimension

Избор на клиент

Преносен воздушен компресор на гуми на гуми на гуми за гума за гума, гума за пумпа за воздушна пумпа со безжични гуми со 5000mAh брза 150psi

DEN 1.00

Пумпа за воздушна пумпа за брза инфлацијаПреносот на гуми надуеност обезбедува максимален притисок од

Капаци со гуми од вихимаи, алуминиумска легура на вентилот, матични капачиња, декоративен додаток Универзално вклопување за автомобили, SUV,

DEN 111.84

[Совршен натпревар] Капчињата за матични вентили се прилагодени од Vihimai 4 PCS пакување на гуми за автомоби

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.