• Новак
CCBUY 3PCS сликарска четка Синтетичка коса пластична шипка акрилна акварелна уметност материјали месинг феруле имаат дефекти

CCBUY 3PCS сликарска четка Синтетичка коса пластична шипка акрилна акварелна уметност материјали месинг феруле имаат дефекти

Вреднување на стоката:
DEN 3608.80

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за студенти, аматерски и уметници Квалитетно полирано дрво и долга рачка за лесна и удобна употреба. Златните синтетички влакната се лесни за чистење и добро зачувување. Идеално за акварел, масло, гуаче, тело, нокти, сликарство на лице, минијатура, модел, керамика, занаетчиско уметничко сликарство, итн. Добра еластија и еластичност, нема да се олабави или да се распадне, и можете да ги користите четките за да се фокусирате на Вашата слика и секогаш бидете исполнети со креативни идеи. Погоден за студенти, аматерски и уметници. Квалитетно полирано дрво и долга рачка за лесна и удобна употреба. Златните синтетички влакната се лесни за чистење и добро зачувување. Идеално за акварел, масло, гуаче, тело, нокти, сликарство на лице, минијатура, модел, керамика, занаетчиско уметничко сликарство, итн. Добра еластија и еластичност, нема да се олабави или да се распадне, и можете да ги користите четките за да се фокусирате на Вашата слика и секогаш бидете исполнети со креативни идеи. Suitable for Students, AMATEUR and Artists Quality Polished Wood and Long Handle for Easy and Comfortable Use Golden Synthetic Bristles are easy to clean and maintape well Ideal for watercolor, oil, gouache, body, nail, face painting, miniature, model, ceramic, craft art painting, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Growење Волк Лице Матрица За Сликање - Ласерски Сече Еднократно 14мил Милар Матрица-Ѕид Уметност Сликарство Дефиниција Цртање Занает

DEN 3.33

● ОДЛИЧНА ФОРМА и НЕВЕРОЈАТЕН ДИЗАЈН ако ги цените убаво дизајнираните работи, оваа матрица милар сигу

Аналогни ритуали | 6-пакет | Плазна книга за списание, цртање, скицирање, мапирање на умот и многу повеќе | Неверојатно за креативно дело,

DEN 0.67

Празна книга : Оваа уникатна празна скица ви овозможува да забележувате, цртате и да планирате насекаде

Гилигеге Саќе Вагинално Затегнување &засилувач; Обликување На Телото Гаќи За Жени Саќе Вагинално Затегнување &засилувач; Гаќички За Обликување

DEN 1.33

100% Најлон И Се Покажа Дека Турмалинот Ги Активира Нервите И Помага Исто Така, Може Да Помогне Преку Пром�

Комплет За автоматско Враќање На Абдоминалното Тркало Со Подлога, 2023 Нов Ролери Тркало Абдоминален Ролеркостер, Аб Ролери Тркало Домашен

DEN 2.00

?●Автоматско Абдоминално Тркало За Враќање ● триаголната структура е стабилна и ergономска; може да се р

КОРПИ ЗА ПОЛИЦИ ЗА Складирање НА ДОМОТ ЗА ПТИЦИ Со Рачки-Комплет Плетена Корпа Од 3-Абака Морска Трева-Организација На Полици За Бања Во Оставата,

DEN 3.33

УБАВА ОРГАНИЗАЦИЈА : организирајте го вашиот дом без да пропуштите убав, декоративен дизајн Чувајте ги �

Норгрез 17оз Изолирана Патна Гимнастика Со Капак Отпорен НА Истекување, Вакуумска Изолирана Кригла Со Пренослива Рачка, Термална

DEN 1220.80

Вакуумска Изолација : тамблер за кафе норгрез 17оз со вакуумска изолација со двоен ѕид може да ги одржува

Кониои Разноврсна Секојдневна Торба За Гради-Водоотпорна Торба За Ремени За Рамо Со Пет Џебови Вкрстена Торба СО USB Порта И Приклучок

DEN 3038.40

€Голем Капацитет Q торбата messenger може ефикасно да ги чува вашите работи, како што се козметика, марамчињ�

Н / А Торба За Складирање Облека Под Креветот За Ватенка-Тропски Шарени Лисја Со Голем Капацитет Цвеќиња Организатори Торба Со Патенти

DEN 303.68

€Екстра Голема Торба За Складирање QМерење : 27,6 x 19,7 x 11 инчи, капацитетот на организаторот Е 100l што е пого

Заштитно Капаче на Објективот гошида, Капак За Замена На Објективот, За INSTA360 Една X2 Камера, Анти-Лизгање, Отпорен На Капки, Отпорен

DEN 135.52

✿_Антилизгање‑отпорен на паѓање, отпорен на гребење, може да ја заштити безбедноста на објективот на ф�

Кунхе Мали МАЛИ МИНИ ПРЕДВОДЕНИ Фенерче Пакет од 4 Кампување Фенери За Деца 100 Лумен Со батерија 2 во 1 Фенер Симпатична Животинска Фенерче

DEN 2.33

2 Во 1 Фенер Фенероваа фенерче е разноврсна СО ЛЕД Кочан светилка на sideIt може да се користи како фенер за �

50 Парчиња Држачи За Крафт Хартија За Чипс За Еднократна Употреба, Преклопни Бесплатни Шестоаголни Чаши За Хартија За Десерт Крафт, Западна

DEN 0.67

Висококвалитетни материјали : крафт хартиените чаши се направени од висококвалитетни материјали за хр�

Сјајна Сјајна Кожа Компатибилна Со Ривал На Челични Серии 5 Гејмерски Глушец-Цреша На Небото | Заштитна, Издржлива Завршница Со Сјај Со

DEN 2.00

ВИСТИНСКИ СЈАЕН ФИНИШ овој уникатен сјаен финиш додава сјај и сјаен сјај на овој дизајн со висока дефин

ХХХХДХДП Пренослив Компас, Алатки За Компас За Навигација на Отворено, За Пешачење Навигација Издржлив Одличен За Кампување, Истражување

DEN 5581.28

Материјал : метал Главни Функции : Основно позиционирање, мерење на азимут, агол на отклонување, лесно е �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.