• Новак
Универзален држач за телефони со автомобили, држач за вшмукување на мобилен телефон, држач за мобилен телефон стои во автомобил без магнетна силна вшмукување Подд?

Универзален држач за телефони со автомобили, држач за вшмукување на мобилен телефон, држач за мобилен телефон стои во автомобил без магнетна

Вреднување на стоката:
DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Универзална компатибилност : Оваа монтажа на автомобили може да биде универзално поставено на вашата табла, шофершајбната или отворот, што го прави добар избор за повеќето автомобили, пикап -камиони, SUV, камиони и такси Совршена заштита : држачот на телефонот на автомобилот е покриен во густ слој на силикон што ќе обезбеди вашиот мобилен уред да биде безбеден од абење и солза. Невиден дизајн прави лисја нула гребнатини на мобилни уреди. Безбедна стабилна инсталација : Монтирањето на мобилниот телефон за автомобили има дополнителна силна чаша за вшмукување со супер леплива подлога за гел, која лесно се држи безбедно на контролната табла или повеќето рамни површини. Долг дизајн на рака добар асистент за возачи на Uber. Совршена заштита : Кажете му збогум на монтирањето на автомобилот со лесен искривен пластичен панел. Надградбата на 2 во 1 држач за мобилни телефони за автомобил додава силиконски материјал со висока густина со одлична еластичност. Држачот на телефонот на автомобилот е покриен во густ слој на силикон што ќе обезбеди вашиот мобилен уред да биде безбеден од абење и солза. Невиден дизајн прави лисја нула гребнатини на мобилни уреди. Безбедна стабилна инсталација : Монтирањето на мобилниот телефон за автомобили има дополнителна силна чаша за вшмукување со супер леплива подлога за гел. Лесно се држи безбедно на контролната табла или повеќето рамни површини. Извадете го телефонот за вентилатор на автомобилот лесно со влечење на подлогата за вшмукување без да оставите никакви непријатни ознаки. (Забелешка : Користете топла вода за да го измиете држачот на автомобилот и чашата за вшмукување ако површините се валкани или не може да се залепи добро, тогаш оставете го да се исуши.

Главните карактеристики

Избор на клиент

НЕЈЕНС Комплет За Модификација Метална Кутија+Гумен Ремен За Apple Watch 44mm 45MM Луксузна Дијамантска Нараквица Од Нерѓосувачки Челик за iwatch

DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено ●Компатибилен Модел●производот е погоден за Apple Watch 44 / 45mm серија, компатибиле

ЕКИНС За Епл Часовник Бенд Случај 45мм 44мм Силиконски Ремен Со Ударно Браник Случај, Мажи Жени Спортски Воен Бенд заштитна футрола

DEN 1937.44

Земја Како Што Е Означено Висококвалитетен Материјал : куќиштето е изработено од целосен материјал ОД Н

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Samsung Galaxy XCover 5 - Капацитивно Игла Со Двојни Врвови, Капацитивно Пенкало Со Врвот На Дискот

DEN 271.20

? Пенкало Со Игла Со Две Во ЕДНО Компатибилно Со Samsung Galaxy XCover 5 Со два различни совети за игла беспрекорно

Totou мобилни телефони за ладење Универзален мобилен телефон брз за игра ладилник за топлина мијалник за топлина, светлосни ефекти на мобилен

DEN 0.33

Тивок обожавател на сјајот, операција на бас, без мешање По инсталацијата, тоа не влијае на држењето со д

Isysuii Телефонски Ремен За Рачен Зглоб За Женски Девојки, Смешковци Лице Виножито Монистра Телефон Шарм Декорација Синџир Рака Рачен

DEN 0.33

Шарени, живи и супер смешни, овие телефонски шарм се направени од шарени смешковци, монистра од срце,мон�

Татко ми е херојски мобилен телефон стол за преклопување на држачот на телефонот Преносен смартфон штанд со телефонски додатоци

DEN 267.04

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика + алуминиумска легура + акрилна �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.