• Новак
Допрете за рака, приклучок, спирална точка, калај, M12x1.5 mm

Допрете за рака, приклучок, спирална точка, калај, M12x1.5 mm

Вреднување на стоката:
DEN 1984.32

Пристапност
Во достапна форма

Допрете на приклучокот има нишки за отворено или преку дупки Материјал за подлога HSS-E. Калај обложена за подобра подмачкување. Допрете на приклучокот има нишки за отворено или преку дупки. Материјал за подлога HSS-E. Калај обложена за подобра подмачкување. Овие чешма на спирала точка доаѓаат во приклучок од типот, големина M12, теренот 1,50 mm, материјалот е челик со голема брзина, со финиш калај, целокупна должина 3-15/16 ", должина на конец 1-21/32", дијаметар на шанк 0. 367 ", Број на флејти 3, фино на типот на конецот, ограничувања на дијаметарот на теренот 2Б, список број 260, стандарди ANSI.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тапер Тап Цевка Г1/8 1/2 3/4 1 Заострена Цевка Допрете Метална Завртка Алатки За Сечење Навој Завртка Допрете Алатки за Навој 1 парчиња

DEN 5316.48

Дупка Зголемување Вежба Битови Сечење остар, добар чип ефект Висок прецизен производ Одговара за работ�

Доријан Алатка Мсрн Плоштад Стебло Мулти-Заклучување Држач За Вртење, Левата Рака Сече, 1-1/4 Ширина На Стеблото, 1-1 / 4 Висина На Стеблото,

DEN 1.33

Максимална ригидност Користи игла за заклучување и стегач Држи вметнете и седиштето безбедно за помалк

ВИДИЈА 5338915 Копирај Мелници М370 Серија Метрички Крај Мил 22мм Диа, 2мм Сече Длабочина, 50мм Должина, А-Приклучок Главата Капа Завртка Школка

DEN 5889.12

ВИДИЈА 5338915 Копирај Мелници М370 Серија Метрички Крај Мил 22мм Диа, 2мм Намалување Длабочина, 50мм Должина, А

Мелин Алатка А-Б Кобалт Челик Топката Нос Крај Мил, Велдон Стебло, Необложени Финиш, 30 Степени Хеликс, 2 Флејти, 2.5000 Вкупна Должина,

DEN 1169.60

Погоден за обработка за општа намена на нерѓосувачки челик, легури базирани на никел, цврсти легури и аб

Ф&засилувач; Д Алатка Компанија 10341 Агол Заокружување Крајници, Карбид Падна За Челик, 1/16 Круг Радиус, 7/16 Дијаметар Алатка, 3/8 Стебло Дијаметар

DEN 2750.40

Агол Заокружување Крајни Мелници Карбид ВрвЗа Челик Круг Радиус : 1 / 16Алатка Диа : 7 / 16Стебло Диа : 3 / 8Кра�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.