• Новак
Aexit 10x Вклучено/Вклучено прекинувачи 2 позиција Не NC SPDT прекинувач за прекинувач Светло сино стапало прекинувачи 125V 6A

Aexit 10x Вклучено/Вклучено прекинувачи 2 позиција Не NC SPDT прекинувач за прекинувач Светло сино стапало прекинувачи 125V 6A

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Име на производот : прекинувач за менување; номинален напон/ струја : AC 125 V/ 6 A Тип на акција : 2 позиции (ON/ON), 1 NO 1 NC; Тип на контакт : SPDT. Терминали на теренот : 3,8мм/ 0,15 "; Големина на телото (приближно) : 13 x 8 x 30mm/ 0,51" x 0,31 "x 1,2" (L*W*H). Материјал : пластика, метал; боја : светло сина. Тежина : 46g; Содржина на пакет : прекинувач за менување 10 x. Име на производот : прекинувач за менување; номинален напон/ струја : AC 125 V/ 6 A. Тип на акција : 2 позиции (ON/ON), 1 NO 1 NC; Тип на контакт : SPDT. Терминали на теренот : 3,8мм/ 0,15 "; Големина на телото (приближно) : 13 x 8 x 30mm/ 0,51" x 0,31 "x 1,2" (L*W*H). Материјал : пластика, метал; боја : светло сина. Тежина : 46g; Содржина на пакет : прекинувач за менување 10 x. SPDT, 3 терминали, вклучено/на 2 прекинувач за вртење на положбата. Може да се користи на кола со низок напон или високо напонски кола совршени за преклопни светла или мотори. Секој прекинувач доаѓа со две хексадецимални ореви, рамен и мијалник за заклучување. Овој прекинувач не е моментален. Нема централна позиција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Playvital Црн Бел Мермер Ефект Прилагодено Винил Кожи За Xbox Серија X, Завиткајте Налепници За Покривање На Налепници За Xbox Серија X Конзола

DEN 3.00

Прилагодените налепници се специјално дизајнирани За Xbox Серија X конзола и контролер, не се вклопуваат �

Вајнер Куче Миленичиња Кучиња Автомобил Виси Украс Кристален Приврзок Ретровизор Внатрешна Декорација За Мажи Жени Шестоаголник

DEN 1.67

Материјал : Изработен од стакло, не е лесен за деформација, многу издржлив Дизајн : рабовите и аглите на п

Бетонско мелење на прашина за мелење, лесен лесен за инсталирање лесен за употреба на компактен агол за мелница за мелница за прашина,

DEN 1.67

Компактна големина, мала тежина, погодна за носење и употреба ПУ кожен прстен е поставен околу капакот н

Осветлено Огледало За Суета Во Бањата Од Стерлинг од КОЛЕР, Колекција На Сончеви Полиња, Правоаголно ОСВЕТЛЕНО ОГЛЕДАЛО БЕЗ Рамка, 78901-37-НА

DEN 8761.92

Боја Рендерирање Индекс (CRI) на >90 за вистинскинадневна светлина искуство Компатибилен СО затемнувачи Н�

Амбесон Ананас Дрвена Куќа За Кучиња, Егзотично Овошје Модерна Пастелна Илустрација Хипстер Геометриски Ефекти, Затворен &засилувач;

DEN 1.00

Мерења39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

Женски модни коњски графички кошули со преголеми екипи на екипаж, џемпери на џемпери, обични долги ракави врвови маички кошули блузи

DEN 335.84

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

Литкиви 2-во-1 Четка За Картички Со Датотеки, Четка За Датотеки Со Челични Картички,Чистење Датотеки Или Битови, За Отстранување На Датотеката,

DEN 1.33

Што ДОБИВАТЕ QU1 PCS 2ВО 1 Датотека Картичка ЧеткаОваа алатка е погодна за чистење алатки и отстранување на

Lcepcy жени чипка за трим резервоар врвови сокријте ги кошулите без ракави без ракави лабава вклопена блуза со елек за да се носат со хеланки

DEN 63.84

Договори за премиерот Ден денес 2023 година Повлечете го затворањето Машински миење на резервоарот за же�

Организатор на електроника, Организатор На Мали Кабли За Патување, Торба За Носење, Компактна Технолошка Торба За Електронски Додатоци, Жици,

DEN 0.33

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

LCEPCY летна обична маица за жени за жени мода за печатење блуза со тркала со вратот, ручани кошули со кратки ракави на врвови на Туника

DEN 3.00

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : полиестер Повлечете го

Ламба за маса на Атај, ламба за читање на ламба модерно железо 3 нозе погодно за дневна соба спална соба канцеларија салон за заштеда на

DEN 0.67

Кожната лабави со метални налепници е елегантна, удобна и издржлива Стапала на ламбата од пепел, ретро м

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.