• Новак
Бостон Интернационал IHR Коктел Пијалки за салфетки, 5 x 5-инчи, афион

Бостон Интернационал IHR Коктел Пијалки за салфетки, 5 x 5-инчи, афион

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Салфетки со хартија со 3 хартии : Пакет од 20 салфетки за хартија со врвен квалитет Големина за коктел забави и пијалоци : салфетки мерат 5 x 5-инчи (свиткана големина); Користете кога уживате во партиски закуски, идеално под пијалоци за да ги заштитите таблетите. Празничен декор на маса : Портокалови афиони пукнаа со боја на бели салфетки со акценти на француски скрипти. Печатено во Германија со нетоксични, растворливи во вода, меки, но сепак силни. Лесно за координирање : Барајте салфетки за појавување во дополнителни големини од Бостон Интернешнл; Забавувајте се во стил кога славите Велигден, родендени, Денот на мајката, невестински тушеви, ручек и секојдневно јадење. На салфетки со 20 точки мерат 5 x 5 ". Тие се идеални кога уживаат во пијалоци, само ставете под очила и чаши за да ги заштитите таблетите. Создадете динамични табели и зачудувачки поставки за место со спарување на салфетки со плочи во координирање на цврсти материи. Се нудат плочи и салфетки Во повеќе димензии, овозможувајќи ви да се мешате и да се совпаѓате, слојот и прилагодувате. Идеален домот на домот нуди одржлива опција за потрошувачите на совеста, произведувајќи 100% биоразградливи салфетки користејќи ги најбезбедните ткива, мастила и процеси на печатење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ЦНПРАЗ сина керамичка вазни ѓумбир тегла со капак за домашен декор, цвет на црево храм тегла тегла, традиционална порцеланска сушена

DEN 2.00

Материјал : Направено од висок квалитет, висока температура, издржлив порцелан кој е обоен со рака и зас�

AIBOO Под КАБИНЕТОТ ПРЕДВОДЕНА Црна Капак Пак Осветлување Комплет Со Допир Затемнување Прекинувач За Кујна Шкаф Плакарот Осветлување

DEN 0.67

@ ДОПИР ЗАТЕМНЕТ ПРЕКИНУВАЧ ПРЕДВОДЕНА ПОД КАБИНЕТОТ СВЕТЛО : изработка на 0100% затемнување функција лес�

TCXSSL ЕМФ Облека Против Зрачење, Заштита Од Радијација Породилна Облека Спроводлива/Заштитна ЕМФ Заштита Од Радијација Сребрена Ткаенина

DEN 262.40

● [Ткаенина] : Мека и удобна, пријателска за кожата и дише, погодна за целата бременост Елегантна и стилс�

3д Трепки Пакет 10 стил 20мм Визон Трепки Рефус Трговија На Големо Со Природен Изглед Целосна Сибирски Визон Лента Трепки Рачно Изработени

DEN 0.33

● ВРВНИ ТРЕПКИ од ВИЗОН+ : Беспрекорно Вклопете Се со Вашите Природни Трепки Додава Совршена Количина Н�

Француски Печат На Нокти Краток Квадратен Ковчег Лажни Нокти Со Цветни Дизајни Сјајна Целосна Покривка Стап На Ноктите Acлни Лажни Нокти

DEN 3.33

?Ќе Добиете : пакетот содржи 24 парчиња лажни нокти со различна големина, 1 мини турпија за нокти, 1 мал дрв�

Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Колба За Идеи За Подароци-Зелена

DEN 3.33

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Комплет За Декантер за Виски, комплет Чаши за Вино од 4 Со Карафа За Алкохол, Стаклен Декантер За Виски Од 800 МЛ Со Дрвен Послужавник Во Форма

DEN 3.00

?€800ml Глобус Форма Виски Decanter Сет€ Ова Виски Подарок Во собата СО 800ml Глобус Форма Стаклено Шише И 300ml Ви�

Пеглајте Едноставна Облека Уредна Шина,Шина За Облека На Полицата За Прикажување, Продавница За Женска Облека Трговскиот Центар, Отпорен На

DEN 256.00

Структура : железен материјал, анти ' рѓа, лесен за чистење, висока стабилност, силна носивост, лесно скл�

Шолји За Кафе Ханабас керамички Креми за Кафе 4 парчиња Мини Класичен Бел Керамички Крем Со Рачка, Мал Крем За Кафе Стомна Кремер Бокал Сад Со

DEN 0.67

€1é Премиум керамички материјал обезбедува безбедно со храна рамната основа за кригла овозможува пост�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.