• Новак
Екран за проекција на Теервер, Екран на отворено, склопувачки филмови Екран со Стенд - 16: 9 HD Анти -Крејт Екран за внатрешни работи на Екран за проекција за дома или ка

Екран за проекција на Теервер, Екран на отворено, склопувачки филмови Екран со Стенд - 16: 9 HD Анти -Крејт Екран за внатрешни

Вреднување на стоката:
DEN 771.20

Пристапност
Во достапна форма

Екранот за филм на отворено за проекција на отворено е обезбеден со удобни тесни ленти, може да се носи во задниот двор или аудиториумот во совршено опремена торба за екранот на проекторот, неговиот дизајн што може да се повлече и прилагодлив може лесно да се собере ❁ Екран за проект со Stand и Premium без брчки мат ПВЦ на „Трипод“ ви дава правилен преглед на филмови и презентации за игри или Power Point со најдобар квалитет што некогаш би можеле да го добиете. Ection ПРОЕКТИРАЕ ЕКРАКТ е многу преносен за носење и преклопување за складирање, зачувајте го просторот. - Употреба на употреба на кое било место : Дома, училиште, канцеларија, црква, училница, двор. Service Servicre : Ако имате проблем со производот, ве молиме контактирајте не со е -пошта, ние ќе ја обезбедиме нашата најдобра услуга. Белешка : Компонентите на екранот на проекторот се кревки и треба да се постапуваат со грижа, доколку имате какви било прашања во врска со овој екран на проекторот, ве молиме контактирајте со нас, услугата за клиенти достапна во секое време. Дизајн против безобразност, совршен екран за домашно кино, состанок, јавен дисплеј и училница итн.

Главните карактеристики

➢ Item Name:
Projection Screen
➢ Format:
4
➢ Main Material:
Polyester
➢ Main Color:
White
➢ Diagonal Length:
120 Inch
➢Support:
165° viewing angle

Избор на клиент

Комплет За Чистење Накит со ултразвук-Нова Премиум Машина За Чистење И Раствор За Чистење Течност Концентрат со Дополнителен Концентрат

DEN 3.00

Земете Професионален Златар Чист Дома : Комплетот За Ултразвучна Машина за Чистење На Едноставен Сјај к

Вестин Бел Чај Соба Дифузор Рефил - Потпис Бел Чај Мирис-Хотел Арома Колекција-Компатибилен Само Со Вестин Мирис Машина-Пополнете Само

DEN 1119.20

ЕКСКЛУЗИВНИ ХОТЕЛИ ВО ВЕСТИНТрансформирајте го вашиот дом и подобрете ја вашата благосостојба со екск�

ДОИТУЛ 10 парчиња Остомија Бариера Прстен Калапи Остомија Прстени Адаптер Нема Протекување Стома Колостомија Кеси Бариера Продолжувач

DEN 1.00

Може да остане на своето место без ненамерно движење Прстен за бариера на кожата, не поправајте ја торба

Машки Шорцеви Вежбање Атлетски Секојдневни Панталони Џебови Со Патент Врвки За Влечење Памучни Пешачки Пешачење Џогирање Панталони

DEN 205.92

70% Памук, 25% Полиестер, 5% Спандекс Затворање на врвка Машинско Перење ●МЕКА ТКАЕНИНА● : 70% памук, 25% полие�

КТТ Мини Урни За Човечка Пепел Кремирање Миленичиња Урна За Пепел Кремирање Резервоари За Домашни Миленици, Човечки Кремирање Урна

DEN 0.33

● УНИКАТЕН СТИЛ : Моделот урна има Дизајн Убав И ИздржливРачно Изработен и дизајниран да ја претставува

Барнет Револуција Ави &засилувач; Револуција Синтетички Соединение Самострел Лак Стринг &засилувач; Кабел Сет BCY D97 ОД 60X Сопствени Жици

DEN 1759.84

Должини 39 Комерцијален Процес На Истегнување Од 5 Фази BCY 3d Крајна Порција (Врз основа На Барањата За Лак)

Алатка За Вежбање На Врвот На Јазикот, Тренер За Уста Орална Мускулна Сила Алатка За Обука На Јазик, Орална Мускулна Сила Во Форма На

DEN 1.67

2 Методи За Обука : 2 Начини за користење на вежбачот за јазик, обука за вежбање нагоре и надолу и алтернат

Роуз Златен Леопард Печати Проширување На Папката Со Датотеки 13 Џебови Животни Камуфлажа Папки За Поднесување Што Може Да Се Прошират Хармоника

DEN 1.33

ГОЛЕМИНА : 14 х 10,6 х 0,7 инчи Одговара на хартија со големина А4 и големина на букви, стандардни документи и �

Аозита 16оз Проѕирни Стаклени Шишиња Со Прскање Со Мерења-Празен Сад За Полнење За Повеќекратна Употреба Со Инка и Етикети за Мешање Етерични

DEN 1.33

Нашите проѕирни стаклени шишиња со спреј вклучуваат : 16оз празно стаклено шише * 2, спреј *2, капачиња за с�

Кожен Камериер Послужавник, Коцки Послужавник Преклопен Квадратен Држач, Комода Организатор Плоча За Промена На Монета Клуч, Цртан Филм

DEN 1.67

Кожа Големина 14, 5х14, 5х3 см (расклопена големина20, 5х20, 5 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микро

Сијалица за клизма, Шприц Со Сијалица Од Силиконска Клизма Медицинска Силиконска Сијалица За Туширање За Анално Чистење На Вагината

DEN 3.33

Премиум Материјал : Комплетот За Клизма е изработен од висококвалитетен медицински материјал за повеќе

Организатор На Фрижидер Кабилок Организатор На Фрижидер Организатор На Чиста Грамофон Организатор Шминка Организирање Послужавник

DEN 3.33

Погоден за кујна и други соодветни прилики, многу практичен, лесен за употреба Овој ротирачки послужавн

Тим Дирли те сакам Врежана лажица од нерѓосувачки Челик за кафе чај житарки сладолед - врежан подарок за него / неа-7 инчи Цврста рачка и

DEN 2.33

КВАЛИТЕТ И ЗАВРШНИЦА : сите наши лажици се завршена површина со огледало, мазен раб без груби точки, висо

Корпа За Складирање ориз Дозер За Ориз Со Капак Мерење Чаша Херметички Контејнер За Житни култури За Брашно Храна За Домашни Миленици Шеќер

DEN 1165.28

€Голем Контејнер За Складирање ● нашиот голем контејнер за складирање храна е доволно голем за склади�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.