• Новак
Наруто: Узумаки Хроники 2

Наруто: Узумаки Хроники 2

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Тинејџерски рејтинг Здружени со пријатели. Прилагодете ги знаците. Мемориска картичка 136 kb. Тинејџерски рејтинг. Здружени со пријатели. Прилагодете ги знаците. Мемориска картичка 136 kb. Незапирлива војска од антички ужаси се разбуди. Кога судбината на петте големи нации е во прашање, само моќен сојуз на воините на Нинџа може да ја врати надежта.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кул торба со црвена starвезда, прекинувач за патувања за патувања за конзола за прекинувачи и додатоци, торби за складирање на организатор

DEN 2.00

Опис на материјалот : Најлон + EVA + Velvetsize : 10,2 x 4,5 x 2 инчи (26 x 11,5 x 5,2 см) Перформанси на производот : Овој конзо

Кутија за картички за игри, попрецизно 2 парчиња за складирање на ЦД-от за складирање на прашина за конзоли за про-игри за/тенок/про

DEN 657.60

Попрецизно : Професионално дизајниран за конзоли PS4 / SLIM / PRO Game Прецизни намалувања и интерфејси : Обезбе�

Трајна водоотпорна патент заштитна торбичка Ева за складирање ЕВА АНТИ-КОЛАЦИЈА Заштитна кутија Шо Шо Шо Шокспорен за PS5 Контролер на игри

DEN 161.60

Со густ мрежен џеб од мрежа внатре, може да складира мали предмети како што се кабли со податоци, добар п�

Траз за порта, стабилен излез за замена на конекторот за приклучок за приклучок за порта, за конзола за игри, за играч на игри, за lубител на

DEN 438.40

Едноставно работење стабилен излез Совршено вклопување за моделот PS4 PRO2000 Супер тенок, погоден за употр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.