• Новак
4 пара силиконски помош на држачот за рачка за леано железо за леано железо што не се лизга, отпорна

4 пара силиконски помош на држачот за рачка за леано железо за леано железо што не се лизга, отпорна

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Изолирана топлина : Зафатот на држачот на силиконска помош е ладна и отпорна на висока температура до 482 ℉/250 ℃ За да ги чувате рацете безбедни кога ќе држите топла или тава за замрзнување, а потоа уживајте во вкусна храна навремено Удобно и издржливо : капаците од рачката од леано железо се изработени од мек густ материјал, премија без деформација, доволно флексибилни за лесно да се вклопат и да се симнат и да имаат удобен зафат. Дизајн на ладење на ладење : ракавот за ракави за затегнување на тенџере има заоблена форма и термолитички дупки, цврсто инсталирани без да се олабават и лизгаат, исто така, не се лизгаат и брзо да се загрее. Помошник во кујната : Работата на држач за топла рачка може да се примени на леано железо, тави за пржење, тавчиња, тави за млеко, метални и алуминиумски садови, фиоки за рерна и други различни видови алатки за прибор за готвење. Лесно за чистење : Поради мазната и нелеплива површина, држачот на рачката на силиконскиот тенџере е погоден за да се измиете, помагајќи да се намалат остатоците од храна што лежат на неа, лесно може да се мијат со рака во топла вода или со миење садови. Изолирана топлина : Зафатот на држачот на силиконска помош е ладна и отпорна на висока температура до 482 ℉/250 ℃ За да ги чувате рацете безбедни кога ќе држите топла или тава за замрзнување, а потоа уживајте во вкусна храна навремено. Удобно и издржливо : капаците од рачката од леано железо се изработени од мек густ материјал, премија без деформација, доволно флексибилни за лесно да се вклопат и да се симнат и да имаат удобен зафат. Дизајн на ладење на ладење : ракавот за ракави за затегнување на тенџере има заоблена форма и термолитички дупки, цврсто инсталирани без да се олабават и лизгаат, исто така, не се лизгаат и брзо да се загрее.

Главните карактеристики

Избор на клиент

LOENGMAX акрилик, чист случај на приказ за Funko Pop, 2 нивоа дрвени изложби колекционерски колекционери за складирање на полици за прикажување

DEN 1.33

【Висок квалитет】 Висококраен бор и високотранспарентни акрилни панели се комбинираат во случај на ко�

Пушка хартија Co. Кул мачки уметнички принт, 8 широки x 10 долги, разбудете ги wallsидовите и полиците со илустрирани оригинални уметнички

DEN 432.00

Светла, убав дизајн : Разбудете ги wallsидовите или полиците со нашите илустрирани уметнички отпечатоци З�

Конектори 1pc 19-пински до USB 3.0 20-пински продолжение до 1 кабелски кабли Трајни матични плочи на компјутерска моќност 2 за компјутер T8Z4-

DEN 0.67

100% high quality brand new products Length 12 cm Using this product, you can expand one USB 30 19 P that comes with the original motherboard into one for two (20 P pin holder, empty one pin

Среќен Божиќ 13 Торба За Перење Тежок Ранец За Перење Со Ремени За Рамо И Рачки патна торба за Перење со Врвка За Затворање Валкана Облека

DEN 1.00

●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ● оваа кеса за перење е со димензии 14,5"(дијаметар) x 29,3 " (37cm€74,5 cm) Капацитетот е ОКОЛУ 80

48 пакувања силни магнетни клипови, клипови со тешки ладилници, клипови магнети за шкафче за фрижидер за табла, материјали за кујнски

DEN 271.84

[Сет на вредност] Сет од 48 пакувања магнети за табла, со мерење на ширина од 30мм (1,2 инчи), секој, работи од�

Teervere едноставна гардероба преносна мебел за спални облеки плакарот неткана ткаенина гардероба за преклопување на крпа за складирање

DEN 787.20

Доаѓа со јасно инструкции за инсталација, овој неверојатен плакарот ја прави вашата облека или дневни д

Подарокпус розово дрво Печати Голем случај со молив, трајна торбичка за моливи за ученици од училиште девојчиња Пенчиња за молив, козметичка

DEN 1142.40

Size : 877"W, Only one zipped compartment, quality zipper closure, easy to open and close Material : High quality 300 D Polyester fabric, it is durable and easy to wash, scratch resistant, d

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.