• Новак
Оринко Оригиналс лалиња цвеќиња од бреза дрвја детали инспирирани од Луис удобност Тифани броеше шема на вкрстена бод

Оринко Оригиналс лалиња цвеќиња од бреза дрвја детали инспирирани од Луис удобност Тифани броеше шема на вкрстена бод

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Оваа ставка е преброена шема на вкрстено бод што ќе ја користите за шиење и создавање слика Не е готов производ. Не се вклучени конец и ткаенина. Ова не е комплет. Оваа набавка е само за табела со хартија. Мора да купите конец и ткаенина одделно. Табела за 14 броење ткаенина. Завршената големина е 13 инчи (182 шевови) за 16 инчи (224 шевови). Табелата користи до 48 бои DMC памучен конец. Само целосни шевови. Не е потребно половина шевови и не е потребно засилувач. Ние нудиме две графикони и двете печатени во црно мастило на светло бела 11 „од 17“ хартија. Табелата #1 е табела за преглед на една страница. Графиконот #2 е зголемена табела од 4 страници за работа. Оваа ставка е преброена шема на вкрстено бод што ќе ја користите за шиење и создавање слика. Не е готов производ. Не се вклучени конец и ткаенина. Ова не е комплет. Оваа набавка е само за табела со хартија. Мора да купите конец и ткаенина одделно. Табела за 14 броење ткаенина. Завршената големина е 13 инчи (182 шевови) за 16 инчи (224 шевови). Табелата користи до 48 бои DMC памучен конец. Само целосни шевови. Не е потребно половина шевови и не е потребно засилувач.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комплети за куки за куки од Иззија DIY коцки за предиво од капчиња, со пред -печатена шема во боја на був таписерија комплет за ракотворби,

DEN 367.84

Tapestry Owl : Нашиот комплет за килим користи сина боја како основна боја и распрскувачи на разнобојни линии

Комплети за сликање на дијаманти во Мингчу за возрасни DIY црвен летачки змеј и книги со целосен круг кристал вез водоотпорно платно,

DEN 3.00

Индивидуално спакувано Секое парче е индивидуално спакувано и исто така има доволно алатки и повеќе ди

Комплети за пакети за игла за игла, комплет за почетници за игла, комплет за игла за деца, комплет за почувствувања со подлога за игли, игли за

DEN 143.84

Комплет за стартување на игла за игла : Пакетот вклучува торба со волна, 4 x иглички игли, 2 x црни пластичн�

Затворени комплети за килими од 40х 27 инчи, комплети за куки за заклучување на тепих, комплети за вкрстено бод, кои не се лизгаат, подароци

DEN 1279.84

【Пријателски почетник】 Нашиот комплет е многу лесен за правење, ви овозможува лесен за разбирање прир�

Стринг уметнички комплет за возрасни почетник со LED светло - занаетчиски комплет за возрасни - DIY стринг уметност со сите потребни додатоци

DEN 1.00

【Единствено занаетчиско сликарство】 Тоа не е само комплет за уметност DIY, туку и многу уникатно уметни�

Welliestr 1 Поставете игла за почетници за почетници, се чувствуваат комплети за вулжирање на волна со алатки за почетнички почетници

DEN 220.80

✔ Волна „Прекрасна подарок“ се чувствуваше комплети, за изработка на DIY забава, залепете ја сопственат

Комплет за везење подарок2U за почетници, 3 пакувања со вкрстени бод комплети со различна цветна шема, обрач за везови, игли, нишки во

DEN 2.00

Комплет за стартување на везови : Комплет за везови со 3 пакувања за возрасни, секој сет доаѓа со 3 компју�

DIY 5D Дијамантски комплети за сликарство за возрасни целосна вежба вкрстена бод мастило за сликање уметност занаети домашни украси

DEN 1613.44

Тркалезната дијамантска слика го прави процесот на сликање на дијаманти полесен и помалку фрустриран С

Божиќни чорапи со вкрстени бод модели за возрасни PDF, персонализирани со име, модерни броеви лесни залихи за одмор DIY, симпатичен едноставен

DEN 94.40

✅ Ве молиме, забележете : ✅ Ова е дигитална ставка Оваа PDF ја брои моделот на вкрстено бод, достапна за мо

51buyoutgo Комплети за вкрстени бод, 11 КТ лесни смешни отпечатени пред -печатени преброени запечатени комплети за вкрстени бод за почетници,

DEN 1392.00

1 Комплетниот пакет содржи : крпа за вез, цртежи, игли за везови, нишка за везови, прирачник Крст бод тапа �

Seworroo Home Tool Set вез за везење обрач Дрво пластична рамка за приказ на вкрстено обрач, висина рамка за приказ Прилагодливи комплети за

DEN 2.33

Прекрасната изработка на нашиот производ обезбедува деликатни детали и добро искуство со користење Пр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.