• Новак
Сончева моќност Думи безбедносна камера Соларни светла на отворено прилагодливо соларно движење светла водоотпорен надзор на CCTV емулирана камера за домови и бизн

Сончева моќност Думи безбедносна камера Соларни светла на отворено прилагодливо соларно движење светла водоотпорен надзор на CCTV емулирана

Вреднување на стоката:
DEN 607.84

Пристапност
Во достапна форма

? 【2 во 1】 Ова не е само симулирана камера, туку и соларна светлина, соларни светла на отворено опремени со супер светли мониста, излез со голема осветленост и добра дисипација на топлина Совршено осветлете го вашиот двор, гаража. Симулација на црвени сигнални светла, треперење во текот на ноќта за да се игра ефект на одвраќање. ☀ 【Сончев напојување 2. Светлината автоматски ќе се вклучи кога ќе дојдат луѓето и автоматски ќе се исклучи откако луѓето ќе заминат; 3.Аутоматски средно светло кога е темно - до зори. ? 【2 во 1】 Ова не е само симулирана камера, туку и соларна светлина, соларни светла на отворено опремени со супер светли мониста, излез со голема осветленост и добра дисипација на топлина. Совршено осветлете го вашиот двор, гаража. Симулација на црвени сигнални светла, треперење во текот на ноќта за да се игра ефект на одвраќање. ☀ 【Сончев напојување 2. Светлината автоматски ќе се вклучи кога ќе дојдат луѓето и автоматски ќе се исклучи откако луѓето ќе заминат; 3.Аутоматски средно светло кога е темно - до зори. ? Соларна !! 2 во 1 !! Безжичен !! Оваа прогледна симулирана камера на отворено направена да изгледа како вистинска работа, што ќе го одврати грабежот, кражбата и вандализам без високата цена на вистинската безбедносна камера. Забавете ги вашите домови, имоти и бизнис. Погодно и за внатрешна и за надворешна употреба. Ова не е само симулирана камера, туку и соларна светлина, соларни светла на отворено опремени со супер светли мониста, излез со голема осветленост и добра дисипација на топлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Атонгам Персонализирана Прилагодена Свадба Дрвени Навивачи Свадба Фан Бебе Туш Роденден Ангажман Партија Врежани Фанови Персоналните Услуги

DEN 352.00

Бесплатни вентилатори за гравирање дрво : Персонализиран текст, можете да го врежете вашето име, името н

Dypasa ѓубрето може да отвори врвен отпадоци може , 2,3 галон модерен дрвен ѓубре може отпадоци или корпа за рециклирање за дома или канцеларија

DEN 2.67

Совршен за домови, спални соби, бањи, канцеларии, конференциски сали, регистри, приеми, простории за прик

Вилма Филм За Нијансирање На Прозорци За Филм За Приватност На Домашни Прозорци Еднонасочен Прозорец Филм За Блокирање На Сонце Дневна

DEN 111.68

ДНЕВНА ЗАШТИТА НА ПРИВАТНОСТА : филмот со рефлектирачки прозорци создава одлична дневна приватност без

Среќна Божиќна тема јасни марки Нова Година јасни занаетчиски марки Благослови зборови јасни марки Божиќна шема Дедо Мраз картички за картички

DEN 111.84

Набавка на јасно марки : Пакетот доаѓа со 23 различни дизајни на Божиќни марки одделно во 2 листови, вклуч�

​Играчки за Автомобили на дизни и Пиксар, Игралиште На Противпожарната Станица На Ред Со Противпожарно Камионче За Играчки И Акција

DEN 271.84

​Оган Камион Црвено е ѕвезда на овој возбудлив радијатор спрингс плејсет инспириран Од Автомобилите Н�

Џфуту Шатор Влоговите, 8pc-Пакет Галванизиран Челик Скокачки Шатор Колци Штипки Со Флуоресцентни Затворач За Склон Кампување Шатори Крошна

DEN 127.84

8pc пакет тешки шатор удели штипки со затка; Димензии на влоговите : Должина 18см / 7ин, Дијаметар 6мм / 0,23 ин�

3 парчиња 150мл/5оз Бели Пс Празни Козметички Тегли Отпорни На Истекување Со Облоги Капак На Куполата Садови За Крем За Тело На Лицето Кутии

DEN 156.00

Материјали : ПС Пакет : 3 парчиња Големина : Капацитет : 150мл / 5оз Дијаметар : 63мм / 2,5 инчи Висина : 67мм / 2,6 ин�

Ggjgrpx 8-ми Роденден Покана Картичка, Балон Тематските Партија Покана Картички За Деца, Девојки Момчиња, Забава Прослава За Тинејџери, Партија

DEN 1.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 20 Покани За Роденденски Забави со Пликови, секоја картичка има димензии 6 �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.