• Новак
Tideway Cove Box & Core Router Bit, Round Groove Nose Router малку цврст карбид за обработка на дрво , 5/64 '' RADIUS X 5/32 '' DIA. x 1/4 инчи Шанк

Tideway Cove Box & Core Router Bit, Round Groove Nose Router малку цврст карбид за обработка на дрво , 5/64 '' RADIUS X 5/32

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

✔ Carbide tipped Core Box : 5/64 '' Radius x 5/32 '' Dialeter Cutting Dialmeter x 1/5 '' Висина на сечење x 1/4 инчи ✔ Исечете ги жлебовите на половина круг за флајти лајсни, колони, мелница и знаци со помош на основна кутија. Се користи со водич за раб, може да ги намали заливите. Може да се користи со рачни, табели и CNC рутери. ✔ ги намалува сите материјали за состав, иверица, дрвени предмети и меки дрвја. ✔ Бит има висококвалитетен карбид за поефикасно отстранување на материјалот. Секој бит е произведен од висококвалитетен челик за додадена издржливост и долг живот. ✔ Нашиот профил на основни кутии на овој посебен бит прави совршени заоблени жлебови и украсни слотови во вашето работно парче. Со Tideway од ваша страна, секоја работа е на дофат; Од кастрење на површината до уникатен кабинет, едноставни dados до украсни рабови, ќе можете да се справите со сето тоа. ✔ Carbide tipped Core Box : 5/64 '' Radius x 5/32 '' Dialeter Cutting Dialmeter x 1/5 '' Висина на сечење x 1/4 инчи. ✔ Исечете ги жлебовите на половина круг за флајти лајсни, колони, мелница и знаци со помош на основна кутија. Се користи со водич за раб, може да ги намали заливите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

340 х Држи Иглички или Навртки За Замокот На Место Асортиман На Иглички Прави Шноли Одговара За Опрема За Напојување Косилка За Трева Автомобилска

DEN 1510.40

Пакетот Вклучува : 100 Парчиња М1, 5х25 80 Парчиња М2, 5х25 60 Парчиња м2, 5х40 40 Парчиња М3х30 30 Парчиња М3х40 30 Парчињ�

Кристална Гума За Коса, Кристално Отстранување На Влакна Погодна За Мажи И Жени Безболна Алатка За Отстранување На Кристални Влакна Со

DEN 1.00

Го забавува Растот На Косата : Кристалната Гума за Коса ефикасно го намалува растот на вашата коса по 1 у�

ВУЈОЈО Дрозд Сини Птици Розови Цвеќиња Козметичка Торба За Шминка Патување Голема Тоалетна Торба Пренослив Патент Додатоци Случај

DEN 3.33

Голема Верзија : 9 х 6,5 х 6,2 инчи Идеален за одржување на сите ваши производи за убавина Ги одржува сите ва�

Лебдечки полици бања wallидни полици над тоалетот за тоалетот за тоалети за wallидни декор лебдечки wallидни полици за полици поставени

DEN 303.36

【Мултифункционални полици за wallидни декор】 Пловечки полици со корпи донесуваат стилски украс за дома,

Микикит 2 парчиња Блокатор Заклучување Лаптоп Телефон Микрофон Премиер Трајни Блокови Повеќенаменски Компјутери Аудио И Компјутерски

DEN 185.44

Аудио Хакерски Блокови : Нема прислушување или шпионирање Штит Блокови : Услуга : многу сум среќен што ќе

6 парчиња Завои За Прва Помош, Еластична Самолеплива Лента за Прсти Во Боја На Кожа Широка 1 Инчи, за Истегнување на Зглобот и Глуждот

DEN 1.00

Боја на кожата, 1" ширина за 14,7 Стапки долга по ролна Еластични завои кои се силни и обезбедуваат одлична

Индиски полици 2 куки за пакувања | Закачалка за виси wallид | Сингл на црна палто | Кука за закачалка од дрво wallид | Квадратни куки за

DEN 1245.12

[Карактеристики] Нашите куки што висат со завртки се искривени, еднократно, изолирано, водоотпорно, густ

Папучи за жени на отворено водоотпорен ретро рамен кристално лежење модни летни затворени летни флип -флип сандали невестата симпатична

DEN 2.33

Увезени ✔ 【Папучи за мажи во затворен простор】 Масни флип апостолки со големина 11 машка куќа влечки за

Организатор на накит Ushobe Stand 2 парчиња Исклучителни обетки за обетки обетки за складирање стои за обетки на држачи за обетки на фото реквизити

DEN 161.76

Може да се примени во продавници за накит, бутици, продавници за облека, канцеларија или други прилики Д�

Чевли со рамен фустанки, жени се лизгаат на чевли околу единечна боја случајна удобна цврста цврста пети, рамни жени, женски обични

DEN 2.00

100% Пу Горниот материјал : Пу Топол потсетник : Различни стилови на чевли, изберете ја големината според т

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.