• Новак
Yohom ​​suciton држач за пешкири постави 3 парчиња прстен за крпи и куки за држач за туш за туширање, не'рѓосувачки челик вакуум бања, кука за туширање, суфта за миење сакц

Yohom ​​suciton држач за пешкири постави 3 парчиња прстен за крпи и куки за држач за туш за туширање, не'рѓосувачки челик вакуум бања,

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

★ Висококвалитетна чаша за вшмукување од не'рѓосувачки челик за туш wallид - четкан никел на држач за пешкир за вшмукување за туш е докажан за корозија и го прави држачот за туш за туширање лесен за чистење Водоотпорен држач за кука за вшмукување на рачни рачно за бања работи добро во wallидот за туширање, иако тушот е во употреба. Куки за туширање за вшмукување за внатрешно туш и вшмукување прстен за пешкир се одлични за висечки крпи, мијалници, ловори, четки, облека, облеки, бања, рачни крпи, чајни крпи, итн. за тушот е најдобар за суви мазни рамни и не-порозни површини. Сук за кука за кука за бања работи добро на wallид, како што се стакло, акрилик, не'рѓосувачки челик, пластика, коријански wallsидови, итн. Куките за пешкир за бања не можат да инсталираат на wallид, како што се насликани wallsидови, трупци, природен мермер, природен гранит, м. ★ Лесно е да се инсталира држач за loofah за вшмукување на бања за туширање - не се потребни алатки, не оставаат куки за вшмукување на вшмукување. Извадете го заштитниот филм на куката за вшмукување стакло за туширање и прстенот за вшмукување на рачни крпи, не ја допирајте основата на стаклена кука за пешкир, а потоа инсталирајте ги куките за бања за крпи по инсталацијата и сите чекори во видеото. Кога го инсталирате држачот за вакуумски вшмукувачи, запомнете да притиснете цврсто на куките на wallидот за вшмукување на туш за плочка, свртете го капакот на копчето со рака до. ★ Куки за вшмукување со тешка должност за стакло - Основата на куката за пешкир за стаклена врата за туширање и држачот на раката за вшмукување се изработени од пластичен ПВЦ со 2мм слој на композитен лепак, така што чашата за вшмукување на пешкир може флексибилно да го пополни и да го задржи вакуумот, чувајќи го Цврсто на куки за бања за loofah. Бесплатни куки за вшмукување на тешки вшмукувачи и прстен со капацитет за носење до 5 килограми, но сепак куките за туширање на wallидот за висечки крпи обезбедува многу јачина и издржливост. ★ Купот за вшмукување на бања - куки за вшмукување и прстен за рачни крпи за плочка е практична за бања, спална соба, кујна и мазни стаклени површини како дополнителна привремена кука за вшмукување на wallидот, вшмукувањето за кука за туширање може да се отстрани и да се репозиционира без да се оштети вашиот wallид или стакло, особено изнајмување дом или дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент

XWWDP 20 Парчиња Врата Конектор Додатоци Издржлив Мебел Дома 6 Монтажа Дупки Нерѓосувачки Челик Шарки Прозорец Кабинет Накит Кутија )

DEN 1.67

Изработен од нерѓосувачки челик, висока јачина, не е лесен за ' рѓа и издржлив Тие се флексибилни и нема д

Пронајдокот се однесува на шина за лизгање на кабинетот од типот на топчести лежишта, Слајдови За Тешки Фиоки, Тркачи За Топчести Лежишта

DEN 6339.36

● Подебел и поширок : Изработен од задебелен челик со висока густина од 2,5 мм, проширен за 76 мм за да се об

90 степени со десен агол на сливот, безбедност на не'рѓосувачки челик, безбедносен агол, за заклучување на заклучување на заклучување

DEN 62.24

【Големина】 63mmx39mmx36mm / 24,8 "x1 【Материјал】 Изграден од висококвалитетен не'рѓосувачки челик обезбедува т�

АЈОМАН Клип На Целосно Преклопување 2 Насочен 3д Прилагодливо Меко Затворање 110 Степени Скриени Шарки На Вратата На Кујнскиот Кабинет

DEN 2.67

●Материјал● : Ладно валани челик со никел обложена завршница за долготрајна издржливост Висококвалит�

Хасп Сусенија Катанец Хасп Брава 3 Инчен Слајд Брава За Заклучување На Вратата 1,8 мм Дебелина Црн Пакет од нерѓосувачки Челик од 2

DEN 123.68

Овој затворач на вратата е широко користен во плакари, кабинети, огради и кутии со алатки Содржина на па�

4 пакувања Копчиња за кабинет Гроздобер стариот стил споменици Места на интерес за печатење правоаголник рачка рачка за гардероба гардероба

DEN 1211.20

Големина : 1,65 "(должина) x139" (ширина на основата) Материјал : Нашите рачки на кабинетот се изработени од ви�

Крапит Училиште Торба Комбинација Катанец 3-Цифрена Лозинка Мини Цртан Филм Мечка Форма Дневник Анти-Кражба Механички Сини 5 Сет Декоративни

DEN 101.28

5 x Мини Лозинка Катанец ? Содржина на пакетот : 5 х Сини Мини Цртан Филм Лозинка Катанец ? Материјал : Израб

Czdyuf бакар под подот Тип Бар бања Бања за када за када за пешкир, ротирачки бања за крпи за крпи за пешкир, закачалка за палто (боја: а, големина

DEN 1.33

Направено од вселенски алуминиум+мермерни материјали, издржливи и практични за долг животен век Минима

КУАНЏЈ 12 Тешки Штала Вратата Повлечете Рачка Квадратна Форма Рамна Рачка Повлечете Сет Јаглерод/Нерѓосувачки Челик Врата Хардвер

DEN 0.67

Цврста конструкција : изработена од квалитетен јаглероден челик, многу издржлива и погодна за вашата се

ZZJDSL 4 Поставете стапала за израмнување на мебелот M8, прилагодливи израмнувачи на нозете за кабинети софа табели столици за суво место, израмнувачи

DEN 1403.20

✅ 【Комплетни додатоци】 : Откривме дека многу клиенти не можат да најдат соодветни битови за вежбање, ш�

SLNFXC Hetch Повлечете Ја Палубата На Палубата Рачка Отпорна На Корозија Кревање Хардверски Додатоци За Бродови Од Нерѓосувачки Челик Шкафче Прстен

DEN 3.00

Изработени од нерѓосувачки челик 316 Рамна фитинг кревање повлечете рачка Исплакнете ја рачката за поди�

ТУРС Четка Злато 4-Парчиња Бања Хардвер Сет Нерѓосувачки Челик Пешкир Бар Сет Вклучуваат 16 Инчен Еден Крпа Бар Држач За Крпа Тоалетна Хартија

DEN 2.00

Наметка кука х 1 Држач за Тоалетна Хартија х 1 Пешкир прстен х 1 Инструкции за инсталација Quish qualityхардвер�

GueRotkr 4 компјутери Транспарентен кабинет влече, копчиња за фиоки, рачки во кујнски кабинети, копчиња за кујни за ормани, рачки за фустани,

DEN 1.00

★ Рачка на фиоки Големина : 166 во / 35x28x17 mm ★ Материјал на копчето за фиоки : АБС, стакло Опремено со завртк�

Фарма Бања Знак Промена На Тоалетна Хартија Ролна Декоративно Дрво Ѕид Знак Одбор Со Изреки Ѕид Украси За Бања Тоалет Тоалет Тоалет Декор

DEN 159.84

€®Премиум Материјал Q : плочата од дрвен знак е изработена од висококвалитетен дрвен материјал кој е ле�

Паметни ремени Ремени За Крцкање од 10 Стапки, Зелени-1.500 фунти Јачина на Кршење, 500 фунти Безбедно Оптоварување За Работа - Вратоврски

DEN 1100.80

Обезбедување на ремен за врзување на вишокот на мрежи Меки јамки за спречување на гребење (исклучува ко�

PZRT 2PCS Транспарентна акрилна фиока за фиоки Повлечете рачки за гарнитури влече стакло изглед кујнски кабинет за влечење на вратата

DEN 143.84

Материјал : Направено од висококвалитетни материјали, кристално чисти Големина : 96*15*17mm / 3,7*0,6*0,67in (должин

Држач за тоалетна Хартија за Монтирање на ѕид, Држач За Ткиво Од Нерѓосувачки Челик Со Полица за Складирање Мобилни Телефони, Нерѓосувачки

DEN 1.33

Нерѓосувачки Челик €_Полица За складирање : држачот за тоалетна хартија доаѓа со полица за складирање з

ДРЖАЧ ЗА Тоалетна Хартија FXBZA Држач За Ѕид Од Нерѓосувачки Челик Издржлив Водоотпорен Држач За Ролна За Тоалет Кујна Хотел Додаток

DEN 1.00

❣ Солиден и издржлив : користејќи напредна технологија, повторен тест за влијание ❣ Материјал : нерѓосу

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.