• Новак
Isенска кошула за голф со долги ракави со долги ракави со лесна вежба за брзо вежбање на врвови за жени

Isенска кошула за голф со долги ракави со долги ракави со лесна вежба за брзо вежбање на врвови за жени

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

88% полиестер / 12% спандекс Затворање на копчињата. Добро исечено за природно вклопување испорачува елегантна и повеќе женствена силуета; Класичниот дизајн со 4 копчиња и дизајн на јака со заоблена линија на половината ја подобрува женственоста. Loose-Hem обезбедува поголема слобода на движење, продолжено-хем ве ослободува од срам да доживеете дефект на гардероба кога се наведнувате и сквотирате, и можете да уживате во замав и да се изразите во спортот. ? Мека плетена ткаенина, пријателска за кожата и нелеплива. Потрајни - лесни, но тешки, шарени и болни. Безгрижен-Нелеплив дизајн на ЛИНТ, можете воодушевено да играте со вашите миленици. Повеќе интимна - мазна ткаенина нема да ги фаќа рацете, функцијата против брчки обезбедува природна драга и автоматски ја чува облеката во нивна најдобра состојба без повторна нега. ? Непречено здив, бесплатен замав без триење може да се користи како облека за голф; Стилска и едноставна кошула со кола за секојдневна работа; Суво вклопување кошула има УВ-заштита за пешачење на отворено; Карактеристики за поттикнување на пот и брзо сушење ве одржуваат свежи цело време, може да се користи и како униформни кошули за облека во училишната девојка. Може лесно да се примени за работа, слободно време, тенис, голф, спорт, патување, активности на отворено и секојдневно носење. ? 【Посебен подарок】 ▶ Ако вашиот пријател или член на семејството сака спорт и живот, тоа е идеален подарок што не само што ќе ја изненади и воодушеви, туку и ќе ја направи вашата врска попријатна. Исто така, може да биде убав подарок што доаѓа на возраст, внимателен подарок за нови регрути и сладок симпатичен подарок за вашите девојки. Од класичните црно -бели до светли и живи бои, од слатки и разиграни бои до деловни и стандардни бои, исто така е совршен подарок за себе да го одразувате вашиот активен животен стил. ? ‍♀ 【100% задоволство】 ▶ Во Исегз, вашето задоволство е нашиот приоритет. Нашата мисија е да им овозможиме на сите жени кои бараат квалитет и убавина да ја откријат својата омилена и соодветна облека преку страст, дизајн и немилосрдна потрага по иновации.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Adhowbew Maxi фустан за жени плус големина Елегантен цветен принт краток ракав долг фустан обичен О вратот империја на половината фустан

DEN 319.68

? Големина Големината работи мала, препорачајте 12 големина нагоре (Beе биде поудобно ? За логистиката : За

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.