• Новак
C'estbon 50 PCS 6x3.5x4.3mm 2 Терминален PCB табла за тактики за тактика тактика тактика тактика за прекинувач

C'estbon 50 PCS 6x3.5x4.3mm 2 Терминален PCB табла за тактики за тактика тактика тактика тактика за прекинувач

Вреднување на стоката:
DEN 1068.80

Пристапност
Во достапна форма

Лесно за инсталирање и нема да се прегрее лесно Заменете го вашиот стар или скршен прекинувач со нов. Лесно за инсталирање и нема да се прегрее лесно. Заменете го вашиот стар или скршен прекинувач со нов. Momentary Switch Size6 x 3,5 x 4,3 mm / 0.24 "x 0,14" x 0,17 "(W*L*H) Терминален растојание6.26" Материјалпластичен, метал, електричен дел од тежината на тежината9gpackage содржина50 (+/- 2%) компјутери X тактики Префрлувања на тактики : Карактеристики на моментално дејствување, 2 терминали, копче за притискање, квадратна форма, монтирање на натопи. Користено во полињата на електронски производи, домаќинства или канцелариски уреди, звучни капацитети, дигитални производи и повеќе. Дизајн на високи прецизни механизми нуди акутно работење и долг животен век.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мечка и ноќна шумски планински пејзаж за далечински управувач на организатор кутија со 5 оддели ТВ далечинско складирање кутија за

DEN 179.20

СТП кожа 【Материјал】 Далечинскиот управувач штанд е изработен од висококвалитетна PU кожа, која има ел�

Вежба бит 3Д битови на карбид 3-12мм Внатрешна вежба за ладење Спирален пресврт Вежба за дупчење со сина боја за обложување за метал

DEN 1260.48

Сетови за бит од дрво Карактеристика : Користејќи го материјалниот основен материјал од волфрам, има по

YYYSHOPP Двојна Глава 8 Ножеви Напојува Шпорет Вентилатор Алуминиум Тивок Еко-Пријателски За Дрво Најавите Горилник Камин Вентилатор

DEN 2097.28

Овој вентилатор за горилници е дизајниран да обезбеди многу широк опсег на топлинска струја, така што м�

Абразивен појас песок на ременот 15 парчиња 330 * 10мм пескачки ремени 40-1200 решетки песок хартија Абразивни ленти за појас Сандер Абразивна

DEN 1256.32

Исполнување на вашите барања за различни апликации Висока стапка на отстранување, добра отпорност на а�

1,5 Аголен кабел и рутер држач за монтирање на wallидот, лепило и завртка, за рутери, мрежен прекинувач, мрежи WiFi, Apple TV, камери, звучници

DEN 255.84

Прилагодливо монтирање на wallидот на аголот : wallиден монтажа дизајниран да се вклопи во аголот на вашата

Патувачки прибор, прибор за прибор за јадење, преносен патнички камп, ученици од училишен пат, кои можат да се користат за миење садови

DEN 2.67

【Висок квалитет на материјал】 : Сет на преносни прибор за slivek е конструиран од стапчиња за јадење со фи�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.