• Новак
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со многу etут etет SL5009 за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за патување помеѓу САД/ЕУ/АУС/НЗ/Велика Британија/ЦН

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со многу etут etет SL5009 за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за патување

Вреднување на стоката:
DEN 1363.20

Пристапност
Во достапна форма

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Конкретно сертифициран компатибилен со многу etут etет SL5009 за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, одговара на САД, Велика Британија, ЕУ, Кина и многу други (види слики) Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции. ⚡ 【USB конвертор】 : Ова ја претвора моќта во вашите USB порти. И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките за полнење само со еден уред. ⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Конкретно сертифициран компатибилен со многу etут etет SL5009 за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, одговара на САД, Велика Британија, ЕУ, Кина и многу други (види слики). Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции.

Главните карактеристики

Избор на клиент

АКВАРИУМСКИ Капалки За Аквариум ЗА Аквариум ЗА Аквариум, Капалка За Пипети За Чистење Аквариум Од 11,02 инчи, Отстранувач НА Отпад Од

DEN 3.33

Материјал : Капалката За Аквариум е изработена од висококвалитетен пластичен и гумен материјал, издржл�

Доитол Подгответе Сад 2 парчиња Стаклен Крем Сад Мали Чинии Со Сос Првично Натопи Чинии За Десерт Бар Чинии Со Рачка Крем Чаша Мини Кафе Млеко

DEN 3.00

Симпатичен Дизајн : Мали сјајни креми со закривен излив без капка, рачка од дрво за удобност, кратка, но к

Навитех 7 Црн Случај/Покритие со 360 Ротациони Штанд &засилувач; Игла Пенкало Компатибилен Со Аргос Буш 7 Инчен Таблет/Лексибук 7 / Курио 7

DEN 1.67

Овој стилски капак од вештачка кожа додава стил, персонализација и го штити вашиот таблет од испакнатин

Амбесон Цртан Филм Јога Мат Пешкир, Зоолошката Градина Животни Мечка Ирваси Лав Жирафа Мајмун Печатење, Не-Лизга Пот Апсорбирачки Јога Пилатес

DEN 479.84

Мерења25 инчи широк х 70 инчи долг Доаѓа со печатена вреќа отпорна на вода НАПРАВЕНО од %100 висококвалитет

SEWACC Бонбони Тегла Креативни Стакло Чување Тегла Бонбони Сад Со Покривка Накит Складирање Тегла Стакло Декоративни Тегла За Дома

DEN 350.24

Теглите за складирање со капаци се изработени од висококвалитетни стаклени материјали, извонредна изр�

Крокон Оргонска Сфера Кристална Топка Исполнета Со Црвено Јаспис За Реики Исцелување Бонсаи Пари Дрво Кристална Сфера Среќно Дома

DEN 2.00

Оваа Античка Оргонска Кристална Сфера Топка Е исполнета со Кристално дрво Големината на производот е П�

Кекејанг контејнери за Складирање Житни Култури Кутија За Ориз Контејнер За Складирање Ориз Кофа За Домаќинство Решетка За Ориз

DEN 2401.60

Мултифункционален сад за складирање храна, погоден за чување ориз, грав, брашно, ореви, житарки и храна з

Кидекс Мултиалат Обвивка ЗА КОЖЕНА Врска-Изработена ВО САД - Мулти Алатка Држач За Обвивка За Покривање На Ременот За Ремен-Мулти-Алатка Не Е

DEN 160.00

ОБЛИКУВАНА ЗА КОЖЕНАТА ВРСКАСекоја обвивка од кидекс е дизајнирана да одговара само на еден специфичен

Електронски Организатор, Торба За Шминка, Организатор На Патувања По Електроника, Организатор На Патни Кабли, Технолошки Организатор,

DEN 399.84

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

Мхримву Смешни Чанти За Шминка За Жени Симпатична Козметичка Торба За Чанта Шминка Патент Торбичка За Патување Шминка За Жени Најдобра

DEN 172.64

Смешен Материјал За Торба За Шминка : чантата за шминка изработена од памук и ленен материјал, мека и изд

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.