• Новак
Педал за волумен на нозете на шефот FV -500H - Висока импеданса

Педал за волумен на нозете на шефот FV -500H - Висока импеданса

Вреднување на стоката:
DEN 2040.00

Пристапност
Во достапна форма

ПЕДАЛ за волумен/израз на висока импеданса за гитара или други инструменти со висока импеданса ПЕДАЛ за волумен/израз на висока импеданса за гитара или други инструменти со висока импеданса. За 14 години, познатиот шеф ФВ-300 служеше како педал волуменски волумен во индустријата. Денес, барот е подигнат со педали на Boss FV-500 H (моно, висока импеданса) и FV-500 L (стерео, ниско-импеданса). Овие педали на диекаст-тешки резервоари се дизајнирани да ги задоволат потребите на најпребирливите клиенти. Педалите нудат стилски дизајн, градење на патот и удобно, мазно дејство. Двата модели исто така обезбедуваат излез на изразување за употреба со засилувачи компатибилни со изразување, FX, па дури и синтетизатори.

Главните карактеристики

Избор на клиент

400 Парчиња Мини Гумени Патки, Плови Мали Туш Гумени Патки, Мали Гумени Патки, Бања Играчка Гума Патка Партија Декорација Забава Пискаат

DEN 1.33

Безбедни и Сигурни : изработени од квалитетна гума, овие жолти патки се меки и сигурни, не се лесни за крш

Вселенска Астронаутска Музичка Нота Коска Кина Декоративна Плоча Тркалезни Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување На Декор

DEN 1027.20

Коска Кина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна декоративна чинија е изработена од ко�

Водоотпорна Торба За Шминка, Торбичка За Шминка, Организатор За Козметика За Патувања За Жени И Девојки, Ретро Карирана Портокалова

DEN 505.60

Водоотпорен МатеријалИзработен од ПВЦ, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржува

Сос Брод Сос Чамци Прибор За Јадење Сос Брод Црно-Бело Керамички Крем Стомна, Тенџере Со Капак, Кафе Млеко Чаши Крем Стомна Лесно Истурете Сос

DEN 694.40

ШТО ВИ ТРЕБА : дали барате модерен и елегантен допир што ќе ги направи вашите оброци попријатни? Дали сте

Чехсг Крпа За Садови Микрофибер Кујнски Пешкир Абсорбента Нелепливо Масло За Чистење Дома Крпа За Садови Кујна И Предмети За Домаќинството

DEN 788.80

Ефикасно чисти Еднократно и издржливо Разновиден и лесен за чистење Нема да ја изгребат бојата, винил, ф

Мериксд Банана Патка Кадифен Играчка Мека Полнета Перница За Гушкање, Симпатична Плишана Патка За Спиење, Подарок За Кукла За Животни Полнети

DEN 1.33

Материјали : оваа кадифена перница од банана од каваи е изработена од премиум мека кадифена ткаенина и п

Балони За тркачки Автомобили Балони За Шлемови Балони За Гуми Црно Бели Карирани Балони За Бебешки Туш Тркачки Автомобил Украси За Роденденски

DEN 2.67

`+Тркачки балон пакување : 20инчен балон со шлем1 парчиња, 18инчни балони со гуми2 парчиња, 18инчни црнобели �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.