• Новак
Руилог Пластичен салон за коса емулзија меур пумпа за притискање фино магла шише 200 мл (ID: FB5 41F 9BB 942 B7B

Руилог Пластичен салон за коса емулзија меур пумпа за притискање фино магла шише 200 мл (ID: FB5 41F 9BB 942 B7B

Вреднување на стоката:
DEN 160.80

Пристапност
Во достапна форма

Боја : чиста, бела; Име на производот : шише со спреј Големина : 15,5 x 8 x 5cm/6.2" x 2 "(l*w*t); Содржина на пакет : 1 x шише со спреј. Том : 200ml; одличен дизајн се вклопува во вашата рака, но е доволно голем што нема да го имате Мора постојано да се надополнува постојано. Изгледа одлично и е здрав со сигурен распрскувач на активирање на стискање. Тежина : 56g; одличен дизајн се вклопува во вашата рака, но е доволно голем што нема да мора постојано да се надополнувате. Изгледа одлично и е цврсто со сигурен активирање на стискање распрскувач. Материјал : пластика; доказ за истекување : нула-лак и нула-испрскана, добро запечатено шише со спреј празно што можете да го пополните со која било течност. Пластична салон за коса емулзија меур пумпа за печатот фино магла шише со шише 200mlplastic спреј е одлично за да се содржи Вашата течна козметика, парфем, адстрингентен, освежувач на кожата и повеќе. Изработено од пластика, не е лесно да се скрши.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ФРЦОЛОР 2 парчиња Контејнер За Влечење Фланелен Црвен Датум За Складирање Домашен Фен Нацртајте Крпа За Тоалет Чанти За Гости Соби

DEN 153.44

Организатор За Складирање На фен За коса : торба за влакненца за фен за коса, материјалот е цврст и издрж�

Краток Кадрава Боб 13х6 Чипка Предна Човечка Коса Перики Претходно Откинати Со Бебешка Коса HD Транспарентна Чипка Перика Вода Бран

DEN 0.67

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

Соошин Невестинска Коса Чешел Свадба Додатоци За Коса За Невести Кристална Свадба Глава За Невеста И Деверуши Кристал Додатоци За Коса За

DEN 157.92

Нашите извонредни додатоци за невестинска коса се изработени од пенливи кристали и легирана жица, изра�

Лронфи Шишки Клип За Коса Во Шишки, Француски Шишки Екстензии, Природна Закривена Човечка Коса Бучни Шишки Раб Со Храмови Фризури, Лажни

DEN 159.84

[Висок Квалитет] лронфи тресне клип за коса во француски екстензии за коса се направени од синтетички вл

Кампсис Принцеза Цвет Кристална Глава Кристал Кристал Бисер Лента За Глава Легура Цветни Невестински Додатоци За Коса Заедница Свадба

DEN 154.56

100% рачно изработена извонредна свадбена облека, изработена од висококвалитетни бисери и кристали Freely п

Држач За Црево За Кабилок Држач За Црево Фен За Фен Прилагодливи Миленичиња Материјали За Сушење Коса Ротирачки Лавици За Фен За

DEN 601.44

Држач за Фен за коса дизајн на ротација од 360 степени, лесен за инсталирање на елегантна маса или ѕид Зак�

АКТВШОУ Ленти За Глава За Жени Нелизгачки Тренинг Лента За Глава Растеглива Лента За Коса Широки Ленти За Глава за Женска Коса Цврста боја 8

DEN 2.00

Еластични Ленти За Глава За Жени : со доволно истегнување, 3,7 "широки, 8,7" долги, растегливи до 11,8", одговар�

Означете 4/27 Откачени Кадрави Кратки Боб Чипка Предни Перики Претходно Откинати 13х4 HD Транспарентни Чипка Предни Перики За Црни Жени Нагласи

DEN 2.33

Материјал за коса : 100% Необработена Девствена Бразилска Човечка Коса, Собрана од Еден Млад Донатор,Долг�

Воздушно Перниче За Коса Чешел Меки Виткање Чешел Четка За Коса Стилизирање На Косата Фризер за Домашна Употреба Салон Берберница

DEN 2.00

①Пакетот Вклучува Ќе добиете 1 парчиња чешел за коса Овој професионалец за чешел е совршен за вашата по�

Росмакс 6 Пакет Ленти За Глава Обвивки За Глава За Жени Јога Трчање Ленти За Коса Спортски Тренинг Ленти За Коса Со Меки Ленти За Коса Лакови

DEN 2.67

Просечна големина, повеќето луѓе вршат мал притисок врз главата, не е лесно да се лизгаат Потта брзо се с

Снадулор 12 Пара 3,4-3,7 Инчи Бебе Девојка Коса Лакови Клипови Барети Алигатор Клип Коса Додатоци За Мали Девојчиња Деца и Тинејџери.

DEN 303.84

Количина : 12 пара клипови за коса се поклонуваат во случајни бои, количината е доволна за да ги задоволи �

Мисграс Невестата Свадба Матурска Помпон Страна Коса Чешел Кристално Кристали Цвет Главата Синџир Невестинска Коса Додатоци Коса Парче За

DEN 0.33

Свадба Кристали коса чешел, Боја : Сребро Димензиите се однесуваат на последната слика Материјал : Крист

Универзален Ракав За Покривање На Рамно Железо, Платно Отпорно На Топлина Торбичка За Чешел За Чешел За Чешел, Торбичка За Патување За

DEN 977.60

Оваа Платнена Торба за Складирање На Пегла за Коса само се вклопува за рамно железо, коса исправена и не

ДЕБИ Свиленкаста Права Бразилска Човечка Коса 4х4 Чипка Затворање Перика 180% Густина Чипка Предна Необработена Девствена Коса Перики За Црни

DEN 1279.84

①ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД чипката што се користи при затворање е мека и тенка, бојата е иста како и скалпот, добр�

Море-Перика Жените Човечка Коса Средна Должина Природни Перики Краток Боб Директно Перика Со Удира Синтетички Топлина Отпорни За Партијата

DEN 367.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Clлкм Облик Клипови За Коса Зафати Геометриски Едноставни Вилушки Од Смола Алатка За Стилизирање Фиба Свиткување На Косата Декорација На

DEN 1485.76

Фреквенцијата со користење ќе го направи повеќе мазни и сјае Одговара за сите дами и девојки Совршен ка�

60 Парчиња Прачки За Перм За Коса За Природна Коса, Прачка Од Ладен Бран Прачки За Перма За Коса За Жени Пластични Прачки За Пермирање Кратки

DEN 255.84

Перм прачки во собата : пакетот содржи 60 парчиња пурпурна коса перма прачки, доволно количество за вашат

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.