• Новак
Полнач за полнач за автомобили iPhone Брзо полнење за iPhone 14 13 12 Pro Max Mini SE 11Pro Max X 10 XR XS 8 Plus, 30W со двојна порта за цигари, полесен адаптер + кабел за молња со плетенка со јабо

Полнач за полнач за автомобили iPhone Брзо полнење за iPhone 14 13 12 Pro Max Mini SE 11Pro Max X 10 XR XS 8 Plus, 30W со двојна

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

[Што нудиме] : Ailkin 30 W/54 A полнач за двојни порт-автомобили (20 W QC 3.4 A USB-A) × 1 + 6ft i Phone полнач за полнач (овластен Apple MFI) × 1. 【Ве молиме, забележете-ова е USB-A до USB-светлосен кабел за светло, што значи дека можете да ги наполните таблетите за i Phone, Pad, Pods i OS. Но не и погодни за Android микро или Port Porte телефони.9 "Gen3/Gen4/Gen5, PAD PRO 11" и PAD Air 2020-2022 10.9 "(4-та/5-та генерација), потребен ви е USB-C кабел, но не и молња кабел. [Мулти-намена] : Полначот за автомобили Ailkin USB е совршена компатибилност. Ailkin 30 W Брза USB полнач за полнач за автомобили QC 3.0 и 2,4 A со голема брзина на полнење и може да ги наполни сите телефони што преовладуваат во исто време.0, 3x побрзо со брзината на полнење, може брзо да го наполни i Phone i Pod. Мека ЛЕР помага да се лоцираат пристаништата во темница без да се одвлекува вниманието. [Премиум i Phone кабел] : Премиум 22awg бакарно јадро обезбедува брзина на полнење 15% побрзо од другите кабел за полнач. Кабел за полнач за i Phone iphone за i Phone 14/1 14 Pro /14 Plus /14 Pro Max /i Phone 13 Pro Max /13 Pro /13/13 Mini /12 Pro Max /12 Pro /12 /i Phone XR /i Phone XS /XS Max /i Phone X / i Phone 10 / i Phone 11 / i Phone11 Pro / i Phone 11 Pro Max, i Phone 8/8 Plus, i Phone 7/7 Plus, i Phone 6s Plus / 6s / 6 Plus / 6, i Phone 5s / 5c / 5 / SE, i Pod и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ВОНМАХЛЕН Алрундо Се-Во-Едно 6-во-1 Кабел за Полнење со 5 Порти-Микро USB, USB-C - За Мобилни Телефони И Мобилни Уреди - Компатибилен Со iPhone,

DEN 399.84

КОМПАТИБИЛЕН : Allroundo ви овозможува шест различни врски, така што ќе ја имате вистинската врска за секој м

Микрохоли Со Розово Златна Завршница Со Широка Тока Луксузна Гумена Силиконска Мека Кафеава Лента За Лента Брзо Ослободување Компатибилна

DEN 3.33

Затворање на бравата Ремен За Замена На Лентата Со Широка Тока (тока И страна на Врвот) со 2 Адаптери За П�

2 во 1 водоотпорен случај на Блинг за iWatch Series 8 7 41mm, 360 заштитен компјутерски покритие пред и заден случај со затегнати стакленички екран,

DEN 3.33

⌚ Само за 41мм : Овој случај на водоотпорен часовник за часовници компатибилен за i Watch Serires 8 / 7 41mm Провере�

Станица за полнење на станицата за полнење на десктоп полнач за полнење со држач за рачен Gimbal држач за прирачник со 2/4 Поддршка со порта

DEN 159.84

Компатибилен само со OSMO џеб Со овој стабилизатор стојат додатоци за џеб Осмо 2 Порта за типЦ го наплаќа в

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.