• Новак
Прилагодлива лента за прилагодување на главата за Окулус потрага 2 Елита лента со перница, каиш за удобна пена, тежина на билансот на дизајнот, намалување на притис?

Прилагодлива лента за прилагодување на главата за Окулус потрага 2 Елита лента со перница, каиш за удобна пена, тежина на билансот

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Лента за глава Нашата надградена прилагодлива лента за прилагодување на слушалките на Esimen, доаѓа во бела боја во екстра големина. Комплетно компатибилен со Oculus Quest 2 Elite Strap. Играјте ја играта VR без иритација. Неверојатен подарок за вашите пријатели и семејство кои сакаат да играат VR игри. Неверојатен подарок за вашите пријатели и семејство кои сакаат да играат VR игри. Уживајте во игрите со нашата тешка и издржлива лента за слушалки со мека текстура што ја поддржува главата. Испратете ја и споделете ја вашата loveубов на вашите блиски.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач за Слушалки-Држач ЗА Слушалки-Држач ЗА Слушалки ЗА ИГРИ RGB Со Порта ЗА Полнење 3USB И 2 ЛЕНТИ За Напојување Со ИЗЛЕЗНА НАИЗМЕНИЧНА

DEN 0.33

[Rgb Држач За Слушалки] Изработен од висококвалитетни материјали, држачот за слушалки ги штити вашите слу

ПОДОБРУВАЊЕ НА SCORIA USB Игри Слушалки Со Поништување На Бучава Микрофон, 7.1 Опкружувачки Звук, Бас Вибрации, LED Осветлување &засилувач;

DEN 799.84

71 ВИРТУЕЛЕН ОПКРУЖУВАЧКИ ЗВУК кренете нога на конкуренцијата и прецизно поставување на непријателот с

Ирок Фе75про Безжична ТКЛ 75% Механичка Тастатура, Ргб Топла Заменлива Прилагодлива Тастатура За Игри Со Позадинско Осветлување, Bluetooth/2,4

DEN 2.67

Клучни Прекинувачи : Црвени Прекинувачи USB Конектор : USBC Кабел.4 G безжичен, Bluetooth 5 Распоред : 81 Клучеви (Це�

Spacer за очила за анти-гребење на Malbc VR-анти-сини миопија леќи Анти-гребени прстени магнетски додатоци за рамка за рамка Лесно за инсталирање

DEN 2.00

1 Брза и лесна инсталација Пронајдете ја стрелката и ја вметнува во главната единица со насоката што е н�

Механичка тастатура за игри, линеарна тастатура за игри со црвени прекинувачи, жична механичка тастатура со LED позадинско осветлување,

DEN 639.84

✅ [Hotешки заменливи линеарни црвени прекинувачи] звук на тивок клик, брзо дејство со мал отпор без такти�

К3 7.1 Жични Гејмерски Слушалки Со СЛУШАЛКИ ЗА Опкружувачки Звук СО МИКРОФОН ПРЕДВОДЕНА Од Светлина HD Микрофон, Приклучок И Репродукција,

DEN 400.00

Септпента бренд нуди различни електронски 3с производи како што се компјутери, Телевизори, мобилни теле

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.