• Новак
8 компјутери големи 5,3 инчи 24 заби коса страна чешел пластично дрво жито ретро коса чешел за коса игла за глава за коса за жени дама

8 компјутери големи 5,3 инчи 24 заби коса страна чешел пластично дрво жито ретро коса чешел за коса игла за глава за коса за жени дама

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Пакет : 8 компјутери (случаен стил); Материјал : пластика Дизајнирано со 24 структура на забите и свиткана форма, едноставна, но не и изгребана или груба против скалпот и не влече или залепува коса. Големина : Должина 5,3 инчи, висина 1,89 инчи. Лесно е да се носи и удобно за вашата дневна употреба, страничните чешли цврсто ја држат косата и да ви дадат нов изглед. Погодно за DIY многу други парчиња коса и занаетчиски проект. Пакет : 8 компјутери (случаен стил); Материјал : пластика. Дизајнирано со 24 структура на забите и свиткана форма, едноставна, но не и изгребана или груба против скалпот и не влече или залепува коса. Големина : Должина 5,3 инчи, висина 1,89 инчи. Лесно е да се носи и удобно за вашата дневна употреба, страничните чешли цврсто ја држат косата и да ви дадат нов изглед. Погодно за DIY многу други парчиња коса и занаетчиски проект. Пакет : 8 компјутери (случаен стил); Материјал : пластика.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Џнимел Краток Природен Бран Човечка Коса Чипка Предна Перика За Жена Претходно Откинати 13х6 Чипка Предна Човечка Коса Перики HD Транспарентна

DEN 1558.40

1ХД Транспарентна Чипка, Одговара На Сите Кожи Меки и Дише 13х6 Чипка Фронтална Перика.100% Бразилска Човеч�

Шикаи-Хена Злато Истакнување Шампон, Изнесува Природни Нагласува &засилувач; Сјај, Додава Луксузни Тело, Растителна Формула Со Не-Боење

DEN 1.33

ВКЛУЧЕТЕ ГИ СВЕТЛАТА НА ТРЕПЕРЛИВАТА БРИЛИЈАНТНОСТ на ВАШАТА КОСА : тајната е небоење неутрална хена, д�

12 Парчиња Големи Клипови За Нокти За Коса Клипови За Коса Со Цветни Канџи Симпатични Клипови За Коса Од Пеперутка Мат Правоаголни Стеги За

DEN 0.67

Најнови Надграден Дизајн : Различен од обичните клипови за канџи За Коса што ги користите, нашиот голем �

Луроза 2 парчиња Стилизирање На Фиба Банана Акрилни Шноли Кафе Дневна Наметка Шамија Лејди Женски Принт Школка Леопард Барети Девојка

DEN 129.92

Акрилик Шноли за коса За Жени Дами : Изработени од материјал и безбедни за употреба Гроздобер Шноли За К�

Сикунанг Машинка За Коса Електрична Машинка За Полнење Електрична Машинка За Полнење Брич За Возрасни Електричен Брич За Бричење Домаќинство

DEN 0.67

Дизајн отпорен на абење, нискокалоричен, низок шум, лесен за употреба и нема да ја блокира вашата коса Пр

Јинуожогнтијан 24 Светло Црвено Портокалова Омбре Боја Перика Отпорна На Топлина Синтетичка Чипка Предни Перики За Жени Пламен Црвена Женска

DEN 815.84

Таа Е Рачно Изработена Од Професионални Квалификувани Работници Висококвалитетна, Мека Перика За Коса,

Русокоса Перика Со Удирања Темни Корени, Синтетички Права Перика Црни Корени За Жени, Перики Без Лепак, Долги Слоевити Перики Нон Чипка Фронт

DEN 462.08

Не Сјајна Без заплеткување и без барака Природен Изглед Одлично За Цената Исто Како Вистинска Човечка К

Срце Праска Шарм Кадифен Меки Коса Канџи Клипови Разнобојни Меки Банана Барети Кадифен Вилица Стеги Фризури За Жени Девојка Силна Држете

DEN 127.84

●КАДИФЕН КАНЏИ КЛИПОВИ плишан коса канџи клипови е 4 Имаме 5 бои, вклучувајќи розова, зелена, црна, беж и �

6,0 инчи мултифункционален салон бербер фризерски ножици, комплет за професионални ножици за фризури, остри и прецизни, за жени, мажи и

DEN 1029.12

Премиум материјал : Ножиците за коса се изработени од не'рѓосувачки челик, целото производство на челик,

Еегуаи Професионални Безжични Машинки За Коса И Тример За Брада Батерија Со Долг Век На Траење, Вклучува Чешли За Водичи За Должина,

DEN 2.00

Напредните керамички влошки се прецизни и издржливи, погодни за доенчиња, возрасни и постари лица Моќен

Тужу Кафеави Перики За Жени, Долги Кадрави Перики Со Воздушни Удирања Топлина Синтетички Влакна Природен Изглед Дневни Брановидни Перики

DEN 2.33

Големина на капачето : оваа перика има меки, прилагодливи ремени за да одговараат на повеќето глави со г�

Турби Пресврт Микрофибер Коса Крпа Заврши За Жени И Мажи | 2 Пакет / Бања Основни Додатоци | Брзо Сува Коса Турбан За Сушење Кадрава, Долга

DEN 287.52

ИСУШЕТЕ ЈА КОСАТА БРЗО : Ништо не го надминува оригиналот Нашата обвивка за коса од микрофибер е направе

Клип За коса Голем Ланец За Фаќање Клип За Ајкула Темперамент Симпатична Коифура Коса Зафат Шамија Додатоци За Коса Девојките Секојдневно

DEN 329.60

Широки Апликации И Слатки Подароци Клипови За Коса Може Да Се Нанесуваат Во Различни Прилики, Како Што �

XunYee 100 Парчиња Девојки Ленти За Глава 0,4 Инчи ШИРИНА DIY Сатенски Покриени Ленти За Глава За Девојки Шарени Тенки Ленти За Глава За Девојчиња

DEN 319.84

Што Е Вклучено во Пакетот : пакетот доаѓа со 100 парчиња сатенски ленти за глава за жени, доволна количина

Кукастил Клип Во Долга Брановидна Синтетичка Екстензија На Коса 20 Инчи 4 ПАРЧИЊА Балајаж Темно Кафеава До Костен Фризури Влакна Дебела

DEN 2.33

Екстензиите за коса имаат природен изглед кој ви дава шарм и самодоверба Меките, дебели екстензии на ко�

Чешел бербер додатоци Фризери за чешми, салон професионален чешел за коса простор алуминиум не'рѓосувачки челик анти-статички чешел Алатки

DEN 115.68

Силен и здрав : Направено од авијациски алуминиумски материјал, чиста рачно изработена и исклучителна з

Мали Лок Екстензии 0,4 см Ширина, Потенка Големина Дредлок Екстензии Човечка Коса 60 Нишки Рачно Изработена Лок Коса 14 Инчи Лок Екстензии

DEN 1.67

€Loc Екстензии Материјал : 14 Инчи 100% човечка коса dreadlock екстензии, чиста природна човечка коса, зелена, бе�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.