• Новак
Атлетски сандали со визија, атлетични сандали отворени пети пешачење на отворено нелизгачки сандали со воздушна перница спортски обични сандали на плажа

Атлетски сандали со визија, атлетични сандали отворени пети пешачење на отворено нелизгачки сандали со воздушна перница спортски обични

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 【Висококвалитетна кожа од кожа од кожа на плажа на плажа користат висококвалитетни кравици од првиот слој, совпаѓајќи со еластични материјали за ткаенини, што е дишење и пријателски за кожата. Покрај тоа, таму сандалата е отпорна на вода, така што може лесно да се користи за спортови на вода лесно. 【3 Прилагодлива лента】 Кожа од отворено пети од кожа има 3 прилагодливи ленти од велкро со затворање на кука и јамка, лесно се лизга/ полетување. Ременот на потпетиците може да се прилагоди брзо и целосно за совршено вклопување. 【Ергономски дизајн на нозе】 Кога тргнувате или пешачите, еластичноста на ногата може да помогне да се апсорбираат вибрациите од земја, правејќи да се чувствувате како да шетате по облаци. 【Ер-перница надвор од патот】 полимер-материјал перница ги намалува 50% од вибрациите во споредба со обичните стапала. Специјално развиената шема на шара нуди зафат и влечење во сите ситуации надвор од патот. 【Брза поврат и бесплатна размена】 100% Сервис за најдобри клиенти Загарантирана : Ако сандалите што сте ги добиле не ги исполнуваат вашите очекувања, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро. Ние ќе ви обезбедиме брза наплата и бесплатна размена. 【Висококвалитетна кожа од кожа од кожа на плажа на плажа користат висококвалитетни кравици од првиот слој, совпаѓајќи со еластични материјали за ткаенини, што е дишење и пријателски за кожата. Покрај тоа, таму сандалата е отпорна на вода, така што може лесно да се користи за спортови на вода лесно. 【3 Прилагодлива лента】 Кожа од отворено пети од кожа има 3 прилагодливи ленти од велкро со затворање на кука и јамка, лесно се лизга/ полетување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кошула графички и исечени и врвни шорцеви кратки сетови пролетни печати летни лапчиња мажи машки костуми костуми костуми костуми

DEN 2.67

100% полиестер Материјал : Мек полиестер кој е удобен и дише, издржлив за вашето секојдневно носење и е мек

Копчето за мажи Беу, надолу со ватирана јакна од фланелна јакна со аспиратор, обичен долги ракави со аспиратор, редовни карирани јакни

DEN 559.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 【Испорака : : Предметите ќе прис�

Јакна мажи јуниори машка јакна со долги ракави есен и зимска плишана качулка цврста боја јака машка јакна помлади мажи помлади мажи

DEN 958.40

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 【Совети】 : Генералната табела со �

Волдор училиште без ракави врвови на врвови за вртење на половината V вратот маица тенка елегантна преголема пријатна пријатна печатена

DEN 187.04

Материјал : Мешавина од памук Направени во САД или увезени Мека, истегната, лесна и дише; Удобно на вашет�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.