• Новак
Компанијата за специјализирани компании во Батлер Феникс Кожа и метална клупа - Браун

Компанијата за специјализирани компании во Батлер Феникс Кожа и метална клупа - Браун

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Рамката е конструирана од железна тркалезна цевка од 15 мм и се карактеризираат со нежно заоблени агли за секаде јачина, издржливост и мазна завршница Рамката на седиштата има вкрстено цевки и две дополнителни хоризонтални цевки за дополнителна поддршка. Се одликува со мека кожа со детали за ребра на седиштето и седиштето на седиштето, и мазна кожа назад. Кожа е завиткана на јадрото на перница од пена Трис. Се одликува со ресетирање на цврста дрвена рака што седат на рамката за железна цевка. Рамката е конструирана од железна тркалезна цевка од 15 мм и се карактеризираат со нежно заоблени агли за секаде јачина, издржливост и мазна завршница. Рамката на седиштата има вкрстено цевки и две дополнителни хоризонтални цевки за дополнителна поддршка. Се одликува со мека кожа со детали за ребра на седиштето и седиштето на седиштето, и мазна кожа назад. Кожа е завиткана на јадрото на перница од пена Трис. Се одликува со ресетирање на цврста дрвена рака што седат на рамката за железна цевка. Оваа гроздобер кожа и метална клупа најверојатно ќе го натера вашиот мотор да работи и ќе излезе на автопатот ОК, можеби нема да копнеете по отворениот пат зад воланот на класичен автомобил, но тоа е фантастична опција за седење во влезот, кујна, ден, па дури и на крајот на креветот и сигурни дека ќе инспирираат интерес за кој било простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Санва 160 Капацитет Цд Случај, Големи Цд Ракави, Пренослив Двд ВЦД Кутија За Складирање, Пренослив Патент Торба, ЕВА Заштитни Блу-зраци

DEN 1.00

Големи клиенти во странство : Кина, Кореја, Тајланд, Малезија, Сингапур, Сад Број на вработени : 305 Природа

BEWISHOME Суета Во собата Со огледало &засилувач; Амортизирани Столче Облекување Маса Суета Шминка Маса 5 Фиоки 2 Разделувачи Подвижни

DEN 1.00

Е1 ОДДЕЛЕНИЕ МДФ и цврсто дрво нозе 5 фиоки и 2 разделувачи Отстранливи организатори 360° вртење огледало �

Geartist GOO1 Лен Преклопен Организатор Складирање Османлиска Клупа Потпирач За Нозе Коцка За Масичка За Кафе, Столче За Риболов За Кампување,

DEN 2.33

Оваа мала отоманска клупа за складирање може да се користи како коцка за кревет отоманска,столче за пот�

Куанјуо Цврста Голема Овална Сребрена Целосно Метална Рачка За Навалување 4-3/8 од 2-5/8 Одговара На Brли И Други Брендови На Производители,

DEN 3.00

Оваа универзална рачка за замена се наоѓа во повеќето големи брендови на лежалки, вклучително и лежалки

САНОДЕСК Двојна Висина На Моторот Прилагодливо Биро 63 инчи, Електрично Стоечко Биро/W USB Порти За Полнење, Црно Стоечко Биро За Домашна

DEN 6383.84

●Електрична Висина Прилагодлива●бирото има 4 мемориски поставки за прилагодување на саканите височин

Ије Природа Целосна Големина Душек, 12 Инчен Ладење-Гел Меморија Пена Душек Кревет Во Кутија, Поддршка &засилувач; Притисок Олеснување

DEN 2.67

①Материјална мемориска пена, пена за транзиција и донесе мека и нежна удобност поткрепена со добро изб�

Столче за чекори на Клинсам одлично за ситни обуки Детска двојна висина или столче за деца против гума за чекори на гума за безбедност на гума

DEN 958.40

Чекор столче особено за тренинг на ситници, столчето на детето е погодна за 2 години постара или постара

Оглавник Компјутерско Биро Со Канцелариско Биро За Складирање Со Полици За Дома Или Канцеларија Компјутерско Биро Со Полици За Компјутерски

DEN 877.76

Компјутерското биро На SAPER Halter со складирање има минималистички дизајн кој нема да зазема премногу про�

Кабилок дрво за складирање на гради и стебла Декоративно дрво и кожа богатство кутии големи дрвени куфери Рустикално големо дрвено

DEN 970.24

Доброто изработка со шик и елегантен изглед ја обезбедува нејзината популарност кај луѓето Направено о

360° Столици За Вртливи Шипки, Столици За Висина Со Демонтабилен Грб И Столици За Висина На Шипката За Нозе Паб Кујнски Столови, Трпезарија-Тежина

DEN 4277.76

ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА : столицата за шипки е прилагодлива за висина, можете да го извртувате седиштето на

СЕДУМ Воин Игри Биро 60 ИНЧИ СО LED Светла &засилувач; Приклучоци За Напојување, Површина Од Јаглеродни Влакна Компјутер Гејмер Биро Со Целосна

DEN 2879.84

●Гејмерско Биро Со Станица За Полнење ● ова биро за гејмери вклучува вграден штекер со 4Излез и 2 USB Порт

Јасркмл 3 Панел Соба Делител, Преклопен Екран За Приватност За Дома, Дом, Канцеларија, Поделба Соба Разделувачи Сепаратори, Самостојна Соба

DEN 3.00

Qw надграден ДЕЛИТЕЛ на ПРОСТОРИИ q : Разделувачите На Простории Со 3 Панели се изработени од надградена И

Домаќинство Тоалет Седиште Перница Патент Удобно Лето Нов Јапонски И корејски Тоалет Прстен За Домаќинство Тоалет Капак Тоалет

DEN 326.40

Топло и удобно, збогувајте се со ладниот капак на тоалетот Изработен од висококвалитетни акрилни влакн�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.