• Новак
Количка за складирање со повеќе функции , мултифункционални полици за организатор мобилна преклопна преносна подот кујна спална соба дневна соба за складирање п?

Количка за складирање со повеќе функции , мултифункционални полици за организатор мобилна преклопна преносна подот кујна спална

Вреднување на стоката:
DEN 4767.84

Пристапност
Во достапна форма

Ширина е погодна за тесни агли, како што се кујна, бања, перална, канцеларија Може подобро да се искористи просторот и да се чуваат шанси и завршува. Дизајн на количка за складирање од 3 нивоа што може да се користи во тесни простори во вашиот дом за складирање. Погодно е за плакари, кујни, бањи, гаражи, простории за перење, канцеларии или меѓу вашата мијалник и фен. Количката за тркалање од 360 степени лесно може да се лизне во и надвор во мали простори, што го прави количката за складирање погодна да се движи наоколу во кој било дел од вашата куќа. Силна количка за складирање на челични рамки Чувајте ги крпите, занаетите, растенијата, алатките, намирниците, храната, датотеките и сл. Безбедни и стабилни. Пластични корпи на решетката за складирање, лесни за чистење и одржување. Ниту една алатка не е потребна за да се собере оваа количка за складирање, потрае само 15 минути за да се собере полицата за организатор. Оваа решетка за складирање е многу практична и многу убава. Оваа тркалачка количка е одлично решение за складирање за вашето домаќинство. Таа усвојува компактна големина и 3 нивоа дизајн што може да обезбеди доволно простор за чување на вашите предмети, но само зафаќа малку простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Јога Мат Торба, Тигар Животните Природата Сликарство Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носат Торба Со Прилагодливи Лента За

DEN 287.84

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6 Доволно прост

Hanger Wallид за висина од ганда за закачалки од не'рѓосувачки челик за проширување на закачалки за гардероба, извлечете ја фиоката за

DEN 448.00

Закана за панталони со високи панталони за гардероба Можете да ја закачите облеката, марамите, вратите �

ЦМЈЛБМ 30 Чисти Џебови Студентски Дом Училница Врата Ѕид Виси Торба За Складирање За Мобилен Телефон Накит Калкулатор Чорап Со Куки

DEN 2.67

30 јасни џебови големина : 62см * 85 см / 24,4 * 33,5 инчи; секоја џебна големина : 11,5 см * 8,2 см / 4,5 * 3,2 инчи, соврше�

ПЕРЛАВ Треперење Ѕид Позадина Треперење Ѕид Панели - 24 Панели Квадратни Светки Треперлива Позадина За Роденденски Украси Свадба &засилувач;

DEN 3.33

Секоја кутија вклучуваше 24 парчиња 12" х12 " по поединечни панели со светки Вклучувајќи собрани материјал�

Нихоме Разноврсна Тенџере Капак Држач За Лажичка Повеќенаменска Подлога За Шпатула Книга Табла За Сечење Лажица Одмор Кујнски Прибор

DEN 239.20

Атом Тек е професионален производител на производи за домаќинство, имаме професионален тим за истражув

20 Месечни Налепници За Пресвртница За Бебиња - Сиви Налепници За Месечна Пресвртница За Бебиња , Месечни Налепници За Бебешки Месец,

DEN 175.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Исценети 3 парчиња арапски парфеми Патувања за декор за декор за козметички шишиња за полнење шишиња со шишиња за парфеми за патувања, патеки

DEN 1.67

Стакло Шише со парфеми со полнење модерна боја на средноисточен стил, елегантен и стилски надворешна об

Fafeicy 5 парчиња Чекан Со Двојна Глава, 6,5 Во Мини Мал Чекан За Накит Со 2 Лица, Чекан За Накит Со Двојно Лице За Занаети Рачно Подесување

DEN 3.00

ПРЕНОСЛИВ и УДОБЕН : чекан со Двојна глава поседува компактна големина, мала тежина, пренослив и удобен �

Кардиналот Проширување На Пластични Врзивно Средство Разделувачи, Флексибилни Предни Џебови Се Прошири 1/4, 8-Таб &засилувач; Проширување

DEN 188.80

Производ 1 : Издржливите пластични разделувачи за 3 прстенести врзива се отпорни на абење; овие разделув�

Решетката за чевли со бамбус, едноставна, решетката за чевли, сменете ги столчето за чевли, полиците за полнење на полиците за влегување

DEN 3.00

Направено од 100% природен бамбус еколошки материјал, оваа решетка за складирање е стабилен, издржлив, не�

сончев Сончоглед Со Очила За Сонце Дрвен 3Д Принт Со Голем Капацитет За Перење Корпа Отпорна На Вода Од Оксфордска Ткаенина За Складирање

DEN 0.33

ДВОСЛОЈНА ТКАЕНИНА ОД 600Д ОКСФОРДИзработена од тешка двослојна Ткаенина Од 600д Оксфорд Со водоотпорна ј

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Тролови Светска Турнеја Моќ Жици Клучни Уметност Мека Гел Случај Компатибилен Со Моторола Мото

DEN 0.67

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран тролови светската турнеја производ Стилски, отпорен на г�

9 инчен Автомобил Радио Фасција Рамка За Шевролет Кавалер -2019 ДВД ГПС Нави Плеер Панел Цртичка Комплет Инсталација Стерео Рамка Трим Рамка

DEN 622.40

Поставување : Контролна Табла Висококвалитетна Абс Пластика Одговара само за 9 или 10.1 инчен екран стере�

Вокото 16 чаршави за налепници за Божиќни нокти за нокти за нокти целосни обвивки за нокти за жени Дедо Мраз елк Снег Маж Божиќ Божиќно

DEN 95.84

【Содржина на пакетот】 : 16 чаршави за божиќни нокти полски ленти + 1 парчиња во форма на месечина во форма

Allenjoy 10x8ft Алоха Рустикален Дрвена Позадина За Лето Тропски Хавајски Плажа Луау Партија Фотографија Позадина Роденден Банер Ананас

DEN 1.33

€Пакет : 1 PCS 10x8ft(Ширина x Висина)Екон Полиестер Позадина;Штанд, Пол Џеб или Клипови Не Се Вклучени €Econ Polye

Перење Ја Попречува Новогодишната Елка Голема Торба За Купување Корпи За Перење, Склопувачка Ткаенина За Перење, Торба За Облека Што

DEN 1248.00

ДИМЕНЗИИ 12,6"(Л) х 11"(В) х 22,7 " (Ч) / 32х28х57, 5см (вклучува рачка) АЛУМИУМСКА РАЧКА со мек ЗАФАТ издржлива и лес

Томас ЕКОМ Фдхх-T-Т0-А1-РЦ-Ф43 Ткаенина Биро Висина Стол Со Тркалезна Цевка База Без Навалување, Прилагодливи Раце, Редовни Тркалца,

DEN 6171.04

Секој ergономски стол е поддржан од нашата 15годишна гаранција, доживотен век на пневматскиот лифт Овие с�

ЛИЛКО 2 Парчиња Заштитна Филмска Заштита На Фаровите На Автомобилот Транспарентна Црна Налепница ТПУ за Опсег Facер Дотерување 2022-Сегашност

DEN 1.00

Лесно за инсталирање : 1 Спреј вода на светилка и филм, 2 Залепете го филмот во правилна положба, 3 Користе�

Мини Неонски Пластичен Носач На Влекачи, Мали Терариуми за Ракови Пустиници, Гуштери И Многу повеќе Со Додаток За Палми, Материјали

DEN 271.84

Терариум за мали ЖИВОТНИ пластичниот кафез е совршена големина за мали миленичиња како што се хрчаци, Г�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.