• Новак
Spy-Max Security Products Secure Charder Clock Clock Radio Subvelance Camera, вклучува бесплатна еКнига

Spy-Max Security Products Secure Charder Clock Clock Radio Subvelance Camera, вклучува бесплатна еКнига

Вреднување на стоката:
DEN 608.00

Пристапност
Во достапна форма

Камерата ви овозможува лесно да спиете, знаејќи дека имате дополнителен сет на очи Се одликува со агол на гледање од широк 80 степени и висок 70 степени. Камерата ви овозможува лесно да спиете, знаејќи дека имате дополнителен сет на очи. Се одликува со агол на гледање од широк 80 степени и висок 70 степени. Secure Guard i Phone Clock Clock Radio Surveillance Camera скриена во функционалното радио часовник Sony е чувството за безбедност. Камерата за набудување на радио -часовник Secureguard i Phone, ви овозможува лесно да спиете, знаејќи дека имате дополнителен сет на очи. Со функцијата за активирање на движење, скриената камера автоматски ќе ги снима и зачува клиповите до две минути во должина. Најдоброто нешто во врска со овој уред е што е целосно функционално. Карактеристики : Сите оригинални функции на работата на часовникот на Sony, освен каналите AM. Камерата и рекордерот се напојуваат од сопствениот кабел за напојување на часовникот на Sony. Камерата се истакнува и малку нагоре. Аголот на гледање е широк 80 степени и висок 70 степени. Нема сигнали, нема светла, нема бучава и нема знак дека камера или рекордер е внатре. Нема сигнали, нема светла, нема бучава и нема знак дека камера или рекордер е внатре. Видеото лесно може да се игра на Windows Media Player или кој било друг играч.) Спецификации : Модел : - Sony часовник / целосно функционална / оригинална состојба на фотоапаратот на фотоапаратот : - Sony 4.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Wostore Изолирани Линии Индустриски PE-Изолирани Бакарна Цевка 3/4 x 3/8 инчи 50FT-Комерцијални ОДДЕЛЕНИЕ AC Линија Во Собата И Климатизација

DEN 3.00

Изолирана Бакарна Цевка : 3 / 4 х 3 / 8 ИНЧИ 50 СТАПКИ, Изработена од висококвалитетни бакарни цевки со ЈП изо�

Томал јаглеродни влакна врата од врата против удар на налепници за влошки компатибилни со Хонда Цивил 10-та врата Анти-гребени чувари Заштитна

DEN 1.00

◆ Применливи модели Овие црни јаглеродни влакна со налепници за анти ударни влошки на вратата се компа

Ленти Златни Срца Шема Козметичка Торба За Жени Симпатична Модна Чанта Водоотпорна Торба За Шминка Пространа Торбичка За Тоалети За Патување

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

СКМ 26 22мм Лента За Часовници За Гармин Феникс 5 5Х Плус 3 3 Ч Феникс 6Х 6С С60 МК1 Часовник Брзо Ослободување Силиконски Лесен Зглоб Бенд

DEN 2.00

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

Флбиррет, Рачна Правосмукалка За душеци, Правосмукалка За Безжична Ткаенина, 2 Во 1 Правосмукалка, Батерија на Полнење Со Голема Моќност, Со

DEN 3.00

ВИСОКОФРЕКВЕНТЕНATАМ, 11 KPA ВИСОКО ВШМУКУВАЊЕ : рачниот чистач за вакум Flbirret е висококвалитетен, моќен уре

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.