• Новак
Ultra Game NBA Super Super Soft Team Joggers Jumpants

Ultra Game NBA Super Super Soft Team Joggers Jumpants

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

60% памук, 40% полиестер Затворање на влечење. Ultra Game NBA облека - Официјално лиценцирана од НБА (Национална асоцијација за кошарка), Ultra Game NBA од UNK има иновативни дизајни со графики и текстури за размислување напред. Атлетски вклопување : Францускиот Тери Памук со манжетни со ребрести глуждови и влечење на половината создава тенок, атлетски вклоп. Нарачајте големина за полабава, опуштена вклопување. Стилски дизајн : Стилски карактеристики на дизајнот вклучуваат две странични џебови, еден задниот џеб и зашилен вклопување со манжетни за нозе кои паѓаат веднаш над глуждот. Мека и лесна ткаенина : Ткаенината е 60% памук и 40% полиестер за мешавина од дишење и влага. Материјалот е мек и лесен. НБА графика : НБА графика се печатени на екранот со официјални тимови. Резултатот е висококвалитетен дизајн со смели бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Машки кошули големо мажите есен и зимска обична карирана печатена кошула со долги ракави со качулка со јака блуза Преголема мета за

DEN 191.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот За испорака : Стандарден превоз 718 �

Angенски худи со долги ракави со долги ракави со андројвел, патент на култура на култури, култури на врвни палта, цврста патент надвор

DEN 1.00

Womenенски задебелена јакна Зимски палта женски ски јакна за скијање топол зимски снег палто планински ве

Менс летен сет за обични спортски костуми за кратки ракави со кратки ракави маица + шорцеви машки потта за кратки 2 парчиња комплети

DEN 3.33

100% памук Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : полиестер + памук 1294 Парчери за патеки �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.