• Новак
Дишејќи маска за спиење на очи, ладно чувство за спиење на очите за летен одмор, еластично контурирано слепило за патувања на жени и мажи, сезона на слатки цвеќиња

Дишејќи маска за спиење на очи, ладно чувство за спиење на очите за летен одмор, еластично контурирано слепило за патувања на жени и мажи,

Вреднување на стоката:
DEN 1379.20

Пристапност
Во достапна форма

Удобно и дишење материјал - направен од птици крпа за очи (100% полиестер), црната страна е направена од 87% најлон + 13% спандекс, кој се лади и дише, помага да се влезе во длабок сон Покривот за спиење на окото исполнет со мемориска пена може да биде поблизу и помек на контурата на окото. Контурираниот дизајн ефикасно блокирање на светлата - заоблениот дизајн ја прави маската за очи да се вклопи поудобно. Специјалната форма на контурата може да избегне притискање на мостот на носот и да го запре светлината за филтрирање во окото. Истегната и прилагодлива лента - Прицврстувачите за кука и јамка и еластичното мрежење можат да се прилагодат за да одговараат на повеќето човечки глави. Лесно е да се носите и да се соблекуваат. Дозволете ви да имате добар сон и да се разбудите удобно. Прилики - маската за очи за спиење на унисекс е погодна за спиење, дремење, патување, јога, игра, медитација, итн. , Денот на Свети Патрик, Ноќта на вештерките, итн. Материјал за покривање на окото за спиење на очите : Висок квалитет 87% најлон + 13% спандекс, 100% полиестерски специјални точки √ совршено блокирање на светлата √ ладно чувство, совршено за лето √ поблиску до човековата температура на телото, мазно до вашата кожа √ unisex & функционално √ прилагодливо и Еластична лента √ Контурирана форма на дизајн, нежна и блиска до очите и носот вид на значење цврсто се придржува до квалитетни услуги, стабилен квалитет, за да им служи на новите и старите клиенти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Космодерм Масло Од Чајно Дрво Анти Флеки Х-Притиснете 10мл-Користете За Олабавување на црни точки и Бели Точки За Лесно Отстранување

DEN 271.84

Опис На производот Брза, ефективна формула со растителни екстракти Помага да се намалат акните преку но

Праска цвет розово дишење на очите за спиење, маска, ладно чувство за спиење на очите за летен одмор, еластично контурирано слепило

DEN 0.33

Удобно и дишење материјал направен од птици крпа за очи (100% полиестер), црната страна е направена од 87% н�

Амакер за спиење маска за очите за мажи 3Д контурирана чаша, конкавна обликувана, блокирајте ја светлината, обликуваната мека удобна

DEN 191.84

Нашата маска за спиење содржи ниска мемориска пена и еластичен полиестер, за нејзино вклопување и удобн

Органски Вегански Ретинол Ноќен Крем За Лице-Со Хијалуронска Киселина, Масло Од Семе Од Морков. Третман Против Стареење За Брчки, Темен

DEN 0.33

Поправете и регенерирајте без груби хемикалииПовеќето креми за очи и лице користат евтини, штетни хеми�

Баихоги Мраз Лице Ролери, Мраз Убавина Лицето Ролери Нега На Кожата Алатки, Осветли Кожата Подобрување На Вашиот Природен Сјај, Еднократно

DEN 1006.40

[Материјал]овој валјак за лице од мраз е изработен од висококвалитетен силика гел за храна без бпа; тој е

Pyunkang Yul Интензивен крем за поправка - Навлажнувач на лице за сува кожа - Керамидска нега на кожата навлажнувачки крем за лице што содржи шеа

DEN 319.04

? Содржина на влага со 3 слој бариера на кожата бакар трипептид има 3 аминокиселини, природен фактор на в�

NuFACE Ефективна Усна &засилувач; Прилог За Очи - За Троица, Двојна Стапче Прилог За Намалување На Појавата На Фини Линии И Брчки Околу

DEN 1.67

Nu FACE Ефективна Усна });}); Од Производителот Прилогот Nu FACE Trinity ELE е додаток за микроструја насочен да помог

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.