• Новак
8x180 фалсификувани растојанија на тркала 4 компјутери | Дебелина од 2 инчи 126.15мм центар | M14x1.5 Студии, компатибилен со Chevy GMC 8 Lug Truck за 2011-2022 Silverado 2500 3500 HD | 2011-2022 Sierra 2500 3500 H

8x180 фалсификувани растојанија на тркала 4 компјутери | Дебелина од 2 инчи 126.15мм центар | M14x1.5 Студии, компатибилен со Chevy

Вреднување на стоката:
DEN 3039.84

Пристапност
Во достапна форма

★8 X180 Wheel Spacer Specification : 4 pcs 2" Thickness /8x180 Bolt Pattern /12615 Hub Size / M14 X1.5 Threaded Studs/Nuts/ Blue Anodized Finish. ★Chevy Wheel Spacer Package Includes : 4 X Wheel Spacers (2" per unit), 2 X Заклучување на нишки со висока јачина (црвена), 2x упатства, 2x налепници за возила. Applications на растојание на тркалата : Компатибилен со Chevy GMC 8 Lug Truck, Совршено вклопување : 2011-2022 Silverado 2500 HD, 2011-2022 Silverado 3500 HD 6.6 SRW 445 HP (не двојно), 2011-2022 Sierra 2500 HD, 2011-2022 Sierra 3500 HD 6.0i SRW 360 HP / 6.6 TD SRW 445 HP (не двојно). ★ Придобивки : (i) Автоматска обработка на CNC обезбедува голема точност и стабилност. (Ii) 6061-T6 алуминиумски фалсификуван легура материјал. (Iii) со висок квалитет претходно инсталирани топлински третирани 10,9 одделенија. (Iv) Геометна завршница столпчиња за подобар антируст ефект. (V) Обезбедува зголемен дозвола за тркала и гуми. ★ Гаранција на производот : Сите производи за преименувачи се опфатени со гаранцијата за двете (2) години да бидат без дефекти во материјалот и изработката за две (2) години од купениот датум. Ве молиме, посетете се на нашите корисни претставници на услугата ако имате какви било прашања или проблеми. Спецификација : 8x180 до 8x180 PCD (шема на завртки за возило/ тркало), SAE M14 X1.5 Теми за навој, 126,15мм центар, растојание од дебелина од 4 парчиња 2 пар Специјална алуминиумска легура преку иновативна технологија за фалсификување, потоа тие се ковани со CNC машина за да се добие совршена копланарна површина. Тие се третирани со топлина за да се зголеми механичкиот отпор и следното тие се анодизираат за да ја добијат заштитата за оксидација. Ве молиме, проверете дали се : 1. Простори „PCD / BOLT STARDE 8x180 = вашите возила“ / тркала “2.

Главните карактеристики

4 pcs 2 Thickness /8x180 Bolt Pattern /126.15 Hub Size / M14X1.5 Threaded Studs/Nuts/ Blue Anodized Finish. :

Избор на клиент

Додатоци за автомобили додатоци за автомобили пумпа за автомобили 12V 150psi пумпа за инфлатор преносна тешка автоматска гума за автомобилска

DEN 2782.24

Материјал : Метал Боја : како што е прикажано Напон : DC 12 V13 Максимална ампеража : 12 Amp Максимален притисок :

XWQWER Одам таму каде што влегувам резервни капаци на гуми за камиони за приколка на Camper RV SUV и многу возила, универзално вклопување на тркалото

DEN 335.84

Материјал : Изработено од квалитетен полиестер, водоотпорен и отпорност на прашина, со мека, поддршка од

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.