• Новак
Комплетна пеперутка пчела змеј санитарна торба за складирање на салфетки, менструална подлога торба за гаќички, држач за женски организатор на производи со патент

Комплетна пеперутка пчела змеј санитарна торба за складирање на салфетки, менструална подлога торба за гаќички, држач за женски организатор на

Вреднување на стоката:
DEN 175.84

Пристапност
Во достапна форма

Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менструални материјали на девојчињата, може поефикасно да ви помогне да избегнете срам на училиште или надвор за време на специјални периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност Мала големина : Големината на нашата торба за тампони е 4,7x6.6 in/12x17x17 cm, може да има околу 6-10 санитарни салфетки, лесен за држење во рака и носење. Големина на пријателски пат за патување за да се вклопи во ранец или чанта. Повеќе функции : Санитарната торбичка за менструален период може да складира санитарни салфетки, менструални чаши, медицински влошки, пелени и исто така може да складира промени, кредитни картички, монети, слушалки, козметика, огледала, чешли, итн. Погодни за затворени и надворешни прилики, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви како училиште, деловно патување, патување. Исклучителен дизајн : Менструалната торба за подлога има исклучително печатење и мазен патент и има меѓуслојни внатре, што го прави погодно да се отвори и затвори торбата, заштитата на менструалната подлога или тампони од паѓање или исчезнати. Премиум материјали : држачот на подлогата за медицинска сестра е изработен од стада, сунѓер, ткаенина во Оксфорд, материјал што е пријателски за кожата, мек на допир, издржлив и отпорен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ВАЛИКЛУД Огноотпорни Безбедно Складирање Огноотпорни Документ торба 10. 6Х6. 2водоотпорна Кутија За Пари За Торби, Безбедно Складирање

DEN 1.67

функцијапожарно и водоотпорно Исклучителна изработка : извонредна текстура, уредна нишка за шиење...

Позитивни цитати со шик стил, врамен знак со стихови од Писмото, промовирани во дедо рамка од дрвена плакета Роденденски роденден

DEN 1.00

Плаки за знаци на знак, дрвена врата семејна wallидна уметност со инапиционална изрека значајни зборови, �

Стончел 5-Нивоа Метална Облека За Облека Решетка Со Полици Самостојна Решетка За Облека За Виси Облека Двојни Прачки и 4 Странични

DEN 701.76

Можете да ја видите оваа решетка за облека повеќе личи на решетка за прикажување Висечката прачка може �

Фарма Животните Тематските Партија Украси, Фарма Животински Исечоци Банер, Фарма Животни Тема Партија Врата Знаци За Бебе Туш Семејство

DEN 0.33

Пакетот вклучува : 10 фарма животни партија декорација знаци со 2 јажиња и 40 лепак поени точки, овие 10 диза

PMUYBHF 5-пакувања Симпатични сунѓери, сунѓер за еднократно кујнски сунѓер, цртан филм компресирана пулпа од дрво за чистење сунѓери

DEN 2.33

100% памук од пулпа од дрво Вклучени артикли : Содржи 5 четки за чистење Чиста хаос : Овој кујнски сунѓер чи�

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин, Цртан

DEN 864.00

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Кралскиот Ворчестер Врендејл Дизајнира Цврста Како Мопс 14оз Фина Коска Кинеска Кригла, Хана Дејл Илустрирана Шолја За Кафе, Божиќна Празнична

DEN 0.33

ТОПЛО и ТОСТ : Кој не сака мопс? И особено две завиткани во капи и шалови! Па, оваа фина кинеска кригла од к

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.