• Новак
Професионални ножици за чешлање за дома

Професионални ножици за чешлање за дома

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

● Доаѓа со 7,0-инчни ножици за сечење, слабеење на смолкнување, заоблени ножици, чешла за чешлање за отстранување наметки, душеци, лабава коса и нечистотија, ги стимулира фоликулите на кожата и косата ● Ножиците за миленичиња се изработени од не'рѓосувачки челик, овие ножици се супериорни по квалитет, а нивните лопати се многу мазни, остри и издржливи за последно долго време. ● Ергономскиот дизајн ја прави тензијата лесна за прилагодување со копчето. Лесно завршете го кастрење на која било фризура на домашни миленици, заштедувајќи ви драгоцено време. ● Професионалниот сет за чешлање миленичиња може да се користи на кое било влакнесто милениче, како што се Теди, пастир куче, Акита, мачка. Секој чувствителен дел на миленичето, како што е косата на увото, лицето, пазувите. ● Професионалниот сет за чешлање миленичиња се чува во мини торба, што ги прави лесни за носење и чување. ● Доаѓа со 7,0-инчни ножици за сечење, слабеење на смолкнување, заоблени ножици, чешла за чешлање за отстранување наметки, душеци, лабава коса и нечистотија, ги стимулира фоликулите на кожата и косата. ● Ножиците за миленичиња се изработени од не'рѓосувачки челик, овие ножици се супериорни по квалитет, а нивните лопати се многу мазни, остри и издржливи за последно долго време. ● Ергономскиот дизајн ја прави тензијата лесна за прилагодување со копчето. Лесно завршете го кастрење на која било фризура на домашни миленици, заштедувајќи ви драгоцено време.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Pet Scissors Kit
Size:
7.0 inches
Material:
4CR
Full length:
19.5 cm
Hardness:
62HRC
Total weight:
around 525 g
Package Contents:
★1*straight scissor:
★2*curved scissors:
★1*Sparse scissors:
★1*Steel comb:
★1*wiping cloth:
★1*scissor bag:
★1*Regulator:
Our products have been tested, if any problem, please contact us at the first time so that we can supply the best service for you. :

Избор на клиент

Алатки за резба на дрво Coheali, занаетчиска хартија занаетчиска хартија XACTO BLADES 1 кутија замена занаетчиски алатки за сечење хоби сечила

DEN 1.00

Може да ги одржите прецизните алатки за резба за да направите сложена работа без прекумерен стрес на зг�

Wmyzshdwz DIY дијамантски сликарство за вез на срцев облик на срцев дел од дијамантски дијамантски дијамантски дијамантски декорација за сликање

DEN 3.33

1 DIY дијамантски сликарство со разнобојни магични дијаманти, * прецизно печатено платно, * вежба пенкало,

Алатка за запалување на кожа - усвојување црно дрво со голема густина како материјал, кожен занаетчиски раб, алатка за горење на рацете

DEN 1.33

【Црно дрво суровина】 Алатката за полирање на кожа користи црно дрво со висока густина како материјал, �

Lianxiao - 2мм Трајни стаклени кукли очи безбедни лесни практични црни играчки очи безбедносни очи за кадифен животински куклена 200 парови 200

DEN 294.40

Одлично за рачно изработени занаети, играчки, декорација на домови и деца во училишните училници занает

Кожна дупка за влечење на ременот за удар, кожен ремен дупки, удар, плејер за очила, кожен печат, Прес -шиење машина за шиење торба за поставување

DEN 2.33

Автоматски удар на дупка, нема повеќе чекање Идеално за правење дупки во рачен лента, ремени, колена, пла

3D DIY рачно изработена хартија скулптура модел на животинска хартија пред-пресечен хартија занает волк изглед хартија играчка оригами загатка

DEN 589.60

☆ Одличен дизајн : Оваа хартиена мувла е изработена од висококвалитетни материјали за хартија Елегантн

100 кафеави влакна од Крафт 28/70 фунти листови со текстуална хартија - 11 x 17 инчи - таблоид со тежина од 70 фунти | Леџер | Големина на брошурата

DEN 951.20

Не картон 70# Текст = 28# копирање хартија 104 GSM мастило и ласерско печатење Потемни брави од пулпи влакна

Легендарниот ѓавол шие на стаклени очи 30мм копчиња со јамка за капчиња кукли полнети животни меки скулптури или занаети за занаети

DEN 255.84

Пар од 30мм легендарни ѓаволски очи со јамки поставени во копчињата на копчињата Овие се незаборавни диз

Безбедносни очи и безбедносни носеви измешаат боја пластични безбедносни очи со додатоци за миење садови за кукли, кадифен животни

DEN 2.67

【Широка апликација】 Применлива за сите видови играчки и ракотворби, како што се кукли, мечки, кадифен и

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.