• Новак
XJJZS Преклоплива Решетка За Крпи За Монтирање На Ѕид Во Бањата, Со Куки За Крпи и Прилагодлива Шипка За Крпи, Решетка За Крпи Од Нерѓосувачки Челик

XJJZS Преклоплива Решетка За Крпи За Монтирање На Ѕид Во Бањата, Со Куки За Крпи и Прилагодлива Шипка За Крпи, Решетка За Крпи Од

Вреднување на стоката:
DEN 788.80

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 37*16*18см Моќен : мат алуминиумска легура, тешко чувство, дури и тешка облека или други тешки предмети, сигурен и издржлив, никогаш не се носи, ѕид завртка монтажа структура. Добра текстура : без избледување, без ' рѓа, здравје на животната средина. Широко прифатено : можете да изберете палта, крпи и други во јавните површини на бањата, спалната соба, дневната соба, канцеларијата или хотелот, образовните и медицинските институции. Лесна инсталација : сите тела и додатоци вклучуваат шрафцигер што може да се монтира на врата или ѕид и завртки за проширување во торбата. Големина : 37*16*18см. Моќен : мат алуминиумска легура, тешко чувство, дури и тешка облека или други тешки предмети, сигурен и издржлив, никогаш не се носи, ѕид завртка монтажа структура. Добра текстура : без избледување, без ' рѓа, здравје на животната средина. Широко прифатено : можете да изберете палта, крпи и други во јавните површини на бањата, спалната соба, дневната соба, канцеларијата или хотелот, образовните и медицинските институции. Лесна инсталација : сите тела и додатоци вклучуваат шрафцигер што може да се монтира на врата или ѕид и завртки за проширување во торбата. Материјал на производот : технологија на метална површина : цртеж на бакарна жица тип на производ : полица, полица за складирање, штанд за цвеќиња, аголна рамка итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сраменици од силиконски бетонски калапи за сапун за сапун Правоаголна лента Рачно изработена цементна плоча мувла нордиски оригинални

DEN 0.33

Материјал : Силикон Големина на мувла : 12,2 x8,5 x 1,6см Материјал : Силиконски степен на храна Карактеристики

Рачна Крпа Тиква Сончоглед Есенска Фарма За Лице Крпи За Миење Прсти Крпи за Капење 27,5 х 15,7 Инчи Микрофибер Брзо Суво Меко Абсорбента

DEN 2.00

?€ПЕШКИР за КАПЕЊЕ со ВРВЕН КВАЛИТЕТ овие крпи за раце се направени од висококвалитетен микрофибер, со �

Покрив за бања за бленда PFCDZDU, преклопување на ПВЦ бело дрво жито за када за када, водоотпорен складиште за складирање на прашина за

DEN 504.00

【Чувајте топло】 капакот на кадата за када, исто така, може да ја задржи водата во топла температура и да

Полици за туширање за стакло во Yorkhomo, стаклена бања аголна полица athид монтиран стаклен полица за шампон Организатор Екстра 8мм дебели стаклени

DEN 1.67

[Издржливи стаклени полици за туширање со железница] изработени од 0,31 инчи екстра дебели калено стаклен

СИКСОЛ Гуангминг-Четка За Тоалет И Комплет Држач, Четка За Чистење Бања Со Силиконски Влакна, Тоалетна Чинија За Бања Длабоко Чистење,

DEN 1.67

ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН НА КАПАКОТ : четката за тоалет има тркалезен диск ги штити рацете од прскање и служи �

Канада Знаме Јавор Ткиво Кутија Држач Покритие Организатор Хартија Диспензерот Торба За Салфетка Хартија За Лице Биро Бања Кујна Автомобили

DEN 223.84

Материјал : држач за печатено ткиво изработен од стп кожа со уникатни копчиња за прицврстување што е изд

ЏФУЈК Крпа За Капење Женско Цело Памучно Домаќинство чисти Вшмукување Памучна Вода Голем Пешкир Машки Љубовници Пар Завиткан Пешкир

DEN 196.80

Памук Земја Како Што Е Означено Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока �

innewgogo Бадем Цвет 2 Пакет Памук Држач Топката Организаторот Диспензерот Пластични Стаклени Контејнери Со Капаци Памук Брис Контејнер Јасна

DEN 849.60

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

Комплет Додатоци за бања, Сребрени Мозаични Керамички Комплети Додатоци За Бања Вклучуваат Диспензерот За Лосиони, Држачот За Четки за

DEN 0.67

Керамика ●Одлична Декорација На Бања ● Користење мозаична форма и Позлата Со Сребро за да се создаде л�

Забавен зоолошка градина Платип Брзи суви крпи за миење садови високо апсорбирани крпи на лицето лице за рачни крпи за бања бања хотел

DEN 255.84

Ладна ткаенина Направено од трајни високо квалитетни, супер апсорбирани ткаенини Машинско миење или ми

Божиќен Диносаурус Еднорог Фламинго Алпака Бор 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна Влошки Конец 10 Мл Аптека Тегла Во Собата

DEN 1496.00

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

Декоративни полици за декоративни полици за аголни кадни полици тоалети за тоалети организатори агол туш решетка за бања за складирање на

DEN 272.00

Полица за туширање на wallидови : Аголна решетка за туширање Совршен држач за вашите исклучителни цвеќиња

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.