• Новак
Cskunxia 4 пакуваат комплети за сликање со дијаманти за возрасни 5д дијамантски уметнички слики комплети DIY целосна вежба дијамантска уметност комплети боја со броеви ?

Cskunxia 4 пакуваат комплети за сликање со дијаманти за возрасни 5д дијамантски уметнички слики комплети DIY целосна вежба дијамантска

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

4 Различни модели : Исклучително дизајнираните слики со дијамантски уметности се во 4 различни стилови, пенливи дијаманти се живописни што ја покриваат целата слика и го прават дијамантскиот уметнички сјај, платно за печатење со HD, самиот има леплива позадина и заштитен филм Она што ќе го добиете : Пакетот вклучува 4 пакувања со дијамантски DIY слики и сите потребни додатоци алатка (платно + лепак + тркалезни дијаманти целосна вежба + фиока + Пенка за вежбање), големината на сите платна е 30 x 40 см/ 11,8 x 15,7 инчи . Тркалезна дијамантска целосна вежба : Монистата има силна трета димензија, што го прави целото сликарство да се чувствува повеќе тродимензионален и живописен, одличен натпревар во боја, го прави сликата сјајна и никогаш нема да избледи. Забавување на DIY : Сликите со дијамантска уметност се полу-завршени и треба да ги завршите сами; Може да го култивира интересот на рачно изработена уметност, да ја стимулира имагинацијата и креативноста; Можете исто така да го завршите со вашите семејства или пријатели, убаво да поминете со нив. Идеални украси и подароци : Целосните слики за кристално вежбање можат да бидат убави украси за дома, кафе и канцеларија, ја прават вашата куќа да изгледа многу литературна и топла; Дијамантските уметности ќе бидат прекрасни подароци за семејството и пријателите, што може да додаде повеќе забава во нивниот живот. Монистата е со многу аспекти што го прават уметничкото сликарство да изгледа сјајно и да искра од различни страни.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Промини врамени фарма куќа семејство дрво знак за инспирација за инспирација Лука 6:31 направете им на другите, како што би ги направиле на вас

DEN 408.80

? Направено од цврста рамка од дрво и дрво MDF табла, УВ чисто печатење, печатениот текст нема да се олупи ?

Лилианг-- испарувачки ладилници Микро ладен воздух вентилатор, вентилатор за ладење, ладилник за воздух во домаќинството, единечна

DEN 1963.52

◆ Водата се вбризгува во резервоарот за вода од горната дупкаКонекција на USB кабел за напојување до моб�

Tradecan Божиќни украси Снежен човек Божиќни табели Декорации Музичка кутија Божиќна декорација подарок анимиран ротирање со светла батерија/USB

DEN 1190.40

Изработено е од висококвалитетни материјали, стилски и исклучителни Тоа е совршена Божиќна декорација.

Држач за картички за мобилни телефони Arlgseln, 6 картички мини безбеден паричник за ракав за ракав за лепила за чанти за чанти за чанти на паметен

DEN 143.36

Компатибилност : Поддржува повеќе од 4,0инчни телефони, како што се : i Phone 11 Pro Max / 11 Pro / XS Max / XR / XS / 7 / 8 / 6 S PlSams

OBPSFY 2 пакет 12,5 × 2,25 гума 12-1/2 x 2-1/4 Замена на внатрешни цевки за џебни велосипеди, скутери за гас, електрични скутери, мини велосипеди,

DEN 1.33

【Апликација】12,5 × 2,25 (121 / 2 x 21 / 4) Внатрешната цевка одговара на повеќето скутери и возила со тркала од ис�

Igsticker кожата на кожата за површинска книга / книга2 15inch ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзална корица за

DEN 1.33

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Fksdhdg 6pcs/пакувања масло за сликање Пенка за пенкало четка за четка за четка за четка за четки за четки за четки за четки за масло за цртање

DEN 3.33

Погоден за студенти, аматерски и уметници Полирана пластика и долга рачка за лесна и удобна употреба...

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.