• Новак
Западен дигитален 10TB WD Red NAS внатрешен хард диск - 5400 вртежи во минута класа, SATA 6 GB/S, CMR, 256 MB кеш, 3,5 - WD100EFAX

Западен дигитален 10TB WD Red NAS внатрешен хард диск - 5400 вртежи во минута класа, SATA 6 GB/S, CMR, 256 MB кеш, 3,5 - WD100EFAX

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Поточно дизајниран за употреба во NAS системите со најмногу 8 заливи SUPSOTS до 180 TB/YR стапка на обем на работа; Стапката на обем на работа е дефинирана како количина на податоци за корисниците пренесени на или од хард диск; Стапката на обем на работа е годишно (TB пренесено време (8760 / снимена моќност на часови)); Стапката на обем на работа ќе варира во зависност од вашите компоненти и конфигурации на хардвер и софтвер. Фирмвер на Nasware за компатибилност. Мали и домашни канцеларии NAS системи во 24/7 околина. Ограничена гаранција на производителот од 3 години. Поточно дизајниран за употреба во NAS системите со најмногу 8 заливи. SUPSOTS до 180 TB/YR стапка на обем на работа; Стапката на обем на работа е дефинирана како количина на податоци за корисниците пренесени на или од хард диск; Стапката на обем на работа е годишно (TB пренесено време (8760 / снимена моќност на часови)); Стапката на обем на работа ќе варира во зависност од вашите компоненти и конфигурации на хардвер и софтвер. Фирмвер на Nasware за компатибилност. Мали и домашни канцеларии NAS системи во 24/7 околина. Ограничена гаранција на производителот од 3 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Д 21 ЕЕЗ Брич За Веѓи За Жени Се Соочуваат Со Жилети За Дермаплан, 3 Бои За Бричење На Косата На Лицето Со Прецизен Капак, Повеќенаменски

DEN 95.84

Quality&Quantienty Овие жилети за веѓи се изработени од остри нерѓосувачки челични сечила и квалитетна пластика

Дами печати врвови и блузи со тркалезна лента за вратот, печатени врвови плус големина на врвови на обична блуза, лабава тунична

DEN 648.00

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop Затворање на дозвола�

Сет за акварели за бои на Роса Галерија, изработен во Украина, премиум комплет за акварел дизајниран во соработка со професионални

DEN 719.84

Органски и неоргански пигменти Органска гума за џвакање арапски Висока леснотија Висока концентрација

Магвиваце чист титаниум Англет за жени мажи за артритис и зглобови, природна магнетна терапија нараквица на глуждот за олеснување

DEN 367.84

Болка од артритис и воспаление на глуждот Напнатост и вкочанетост во мускулите на глуждот Лоша циркула�

5мл Пипети За Пренос, 100 ПАРЧИЊА Пластични Пипети За Пренос За Еднократна Употреба Течна Капалка Пластична Калибрирана Капалка Пипетирање

DEN 1.67

①Материјал е Направен од висококвалитетен полиетилен, ве молиме бидете сигурни да го користите ●Голем

Акрилик Боја Пенкала За Карпа Сет На 30-Екстра Парична Казна Врвот Точка Пенкало со 6 Пастелни Боја Маркери-Стакло, Дрво, &засилувач;

DEN 287.68

Водоотпорни Потези На Која било Површина : Ослободете ја вашата креативност во различни бои со нашите а�

Коноп сол. Цело природно олеснување: Максимална сила. Лаванда-еукалиптус. Направени за активни баби Аки зглобови и одлични и за дедо!

DEN 383.84

Сите природни Максимална јачина Мириса одлично и навлажнува, исто така Цело природно олеснување : Макси

Премиум Двостран Чешел За Брада За Отплеткување На Влакната На Лицето, Машки Алатки За Уредување На Апаратот За Чистење Лице За Бричење Масажер

DEN 3.33

Вклучува : овој комплет вклучува четка за брада од 1 парчиња, чешел за брада од 1 парчиња и 1 пара ножици, ш�

Јаги 3Д фото -врежана кристална правоаголник во форма на слика во форма на слика со висока дефиниција 3D кристална кула Фото персонализирана +

DEN 591.84

✔ ?? ????????? ???? Оваа кристална фото коцка со висока дефиниција е скапоцен и совршен подарок за секој што е �

Омонс колички, камиони за складирање на кујни, мобилни салони за убавина, количка за количка за дневна соба/количка за складирање со ротатибилна

DEN 2947.20

Применлива сцена : Оваа количка за складирање на салони е одлична за болници, клиники, салони за убавина,

4pcs дрво дневник Сплитер за огревно дрво, бит, парчиња за вежбање на дрво, битови за дупчење со дијаманти за дома, делови од тешки деливи

DEN 255.84

【Надграден дизајн и лесен за употреба】 Битовите за вежбање на дневникот усвојуваат нов дизајн на нишк�

Куки за бања куки за преклопување куки wallидна врата облека капачиња шапки закачалки алуминиум легура кујна кујна бања испукана крпа куки

DEN 0.67

✯ Изработка на овие идеални за употреба како куки за крпи за бања, куки за туш пешкир, кука за кујнски ку�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.