• Новак
10 компјутери овални гумени громи 1-7/16 x 2-15/16 и 2 x 2-15/16, двострани затворени приклучоци за заштитен ид за заштитен кабел за заштита од жица

10 компјутери овални гумени громи 1-7/16 x 2-15/16 и 2 x 2-15/16, двострани затворени приклучоци за заштитен ид за заштитен кабел

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

【Големина】 1 29x67mm/1,14 "x2.64" Внатрешен дијаметар, 37x75mm/1.95" Душка за дупчење, 46x84mm/1.31" целосен дијаметар, 2. 45x70mm/1,77 "x2.76" во внатрешниот дијаметар, 50x75mm/1.95 "Дупчка дупка, 58x63mm/2.27 "целосен дијаметар. 【Материјал】 Кабелскиот кабел е изработен од синтетичка гума со силна изолација, без мирис, еколошки, доказ за прашина, ретардант на пламен, отпорен на корозија. 【Лесна инсталација】 Големината на дупката на гумениот гром може да се сече слободно во зависност од дебелината на кабелскиот кабел со нож. Потоа лесно влечете го во дупката за вежба. 【Широка апликација】 Може да се користи за вентили, цилиндри, водни цевки, електрични уреди, итн. 【Список за пакување】 Пакетот содржи 5 парчиња 37 x 75мм и 5 парчиња од 50 x 75мм двострана дупка од овална гума од гума, доволна за исполнете ги вашите потреби. Карактеристики : - Заштитени жици или кој било друг материјал од метално триење; Силно предлагаме да ги извршите жиците низ гумен гром кога поминува низ метален заштитен ид, безбедно е. - Дијаметарот на гумениот приклучок може слободно да се исече и лесно да се влече гумената гром директно во дупката за вежбање, да го заштити кабелот од прашина и дожд.

Главните карактеристики

Избор на клиент

DOITOOL 2-Мрежи Мраз Коцка Калапи Мраз Коцка Коцка Коцки Мраз Правење Кутии Мраз Замрзнувач Кутија Мраз Коцка Кутии Круг Сладолед Мувла За

DEN 207.20

Сферичните коцки мраз се погодни за замрзнување вода, коктели, виски, сок, ладно кафе Производителот на �

Ноќта На Вештерките Ноќта На Вештерките Дома Декор Ноќта На Вештерките Кукла Декорација Сад Дух Бонбони Кошница Дома Декор Рачно Ткаени Божиќ

DEN 1.67

?Ве молиме, погледнете го описот на производот и информациите за Производот подолу за да ги знаете детал

Артибетер 72 Парчиња Држачи Декорација Божиќ Свеќник Материјали Божиќ Украс Празник Партија Метал Цвет Роденден Свеќи Украси Сребрени Декори

DEN 1.00

Божиќен Клип За Држач За Свеќи : Празнична форма во комбинација со Божиќни елементи, направете го нашиот

Сензор за Ниво на течност, Бесконтактен Сензор За Ниво На Вода Капацитивен Детектор За Ниво На Течност Со Интелигентно Референтно

DEN 183.20

ПАРАМЕТРИ : Работен Напон : 524 V; Време На Одговор : 500m S; Излезна Струја : 1~100m A; Работна Температура На Околи

Суштински Додаток ЗА Заштитник На Објективот На Dji Mavic 2 На Ultimaxx За Безбедна Заштита На Капакот Јасни Проѕирни Стабилизатори На Гимбалот

DEN 3.00

ПРАКТИЧНО : Додека е специјално дизајниран интегриран капак ЗА DJI Mavic 2 Pro овој капак на објективот ги шти�

Pccooler 120mm Вентилатор Moonlight Серија 5 во 1 Комплет Надградба, Премија Адресирани Rgb Случај Вентилатори Со Безжичен Контролер - ДВОЈНА Светлина

DEN 3.00

€Интелигентна Контрола на Брзината ● 5 парчиња 120мм целосна функција pwm вентилатори Интелигентната тем

Сиксизма 6 Сечила Вентилатор За Шпорет На Топлина Црн Камин Дрвен Горилник Еко-Вентилатор Тивок Домашен Вентилатор Ефикасна Дистрибуција

DEN 3.00

Вентилаторот на шпоретот ја дистрибуира топлината на печкатаПовеќе топлина и помалку energy.It може ефикас

Mbbitl Патување Flatware Постави Вечера Лажица Вилушка Стапчиња За Јадење Сервер Со Случај За Студентите Кампување Патување Пикници-Розова

DEN 2.33

Комплет сервер за рамен софтвер : 1 пар Стапчиња за Јадење, 1x Лажица Лажица : 18,5 см х 3,7 см / 7,3"*1,4"; Вилушка :

Комплет За Чистење Оџаци НИНГМЕНГФЕНГ со флексибилни Прачки 6/9/12/15 и 1 Глава На Четка, Комплет За Четки За Оџаци, Комплет За Чистење На

DEN 1243.20

[Флексибилен комплетот за четка за вентилација за сушење може да се користи поврзан со вежба Секогаш ко�

15 Спакувајте Миларни Кеси За Складирање Храна 5 Галони, Повторно Запечатливи Вреќи За Запечатување На Топлина Со Патент за Ориз, Зрна, Зрна

DEN 319.84

Лесен за употреба и лесен Дозволете да тренирате во секое време и насекаде Поддржете повеќе комбинации

Атфоликс Пластична Стаклена Заштитна Фолија Погодна За Акасо Храбар 8, Стаклен Заштитник 9Х Хибридно Стакло ДЕВИЗЕН Стаклен Екран Заштитник

DEN 206.24

Подобро од стакло : за разлика од вистинското стакло или калено стакло, Овој ЗАШТИТНИК од стакло ОД стак�

Кленплус 2 парчиња. Мало Зајаче Цртан Филм Деца Деца Пегла На Закрпи Активности Везено Лого Облека Фармерки Јакни Капи Ранци Кошули

DEN 127.84

Големина : 2,6 / 8Х2, 2 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по�

Кеоферло 3 x 5-инчен Мал Колаче Целофан Кеси Самолепливи Запечатување Целофан Кеси Јасно Запечатување Целофан Третираат Добри Кеси За

DEN 111.84

Целофанот е кристално јасен, густ и совршено запечатува Изработени Од Полипропилен, можете да ги видите

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.