• Новак
Мандала занаети #5 Пластичен патент - 5 парчиња црни 8 инчи одвојување патенти за шиење - патент за јакна за раздвојување на патентите за замена на патентите за палта ?

Мандала занаети 5 Пластичен патент - 5 парчиња црни 8 инчи одвојување патенти за шиење - патент за јакна за раздвојување на патентите

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Направено од обликувана пластика Нема да залепи или солзи. Компатибилен со полиестер, платно, ткаенина, пластика, кожа или руно. Заменете го палтото, покритие, качулка, ветерница, корсет, парка, палто, пончо или патенти. Шие на здолништа, фустани или џемпери. Размачкајте чанти, багаж, опрема за надворешни работи и торби, тапацир, капаци на дувли или перничиња од кауч. Стих на костуми, додатоци за миленичиња или облека за кукли. Големина 5 патенти за шиење направени од обликувана пластика; Издржлив и здрав патент за одвојување на пластика; Отворени и одвојливи краеви; Нема да се одвои, залепи или солзи; Отпорен на кавга; Машина што се мие и се суши; Без олово. Големина 5 патент со влечење на левата рака за правење облека, украсување, поправка или шиење; Замена на патенти за јакна или палто за шиење за шиење, качулки, корсети, џемпери, паркови, здолништа, фустани, пончос, палта и елеци. Црн одвојување патент за занаетчиство на DIY, тапацир и украсување; Долг одвојување патент за костуми, багаж, перници и додатоци за миленичиња или кукли; Спорт за раздвојување на патент за опрема на отворено и торби. Лесен раздвојување на патент компатибилен со полиестер, платно, ткаенина, пластика, кожа или руно; Лесен за поштенски и отпакувачки пластичен патент ролна #5; Лесно за инсталирање со рака или машина за шиење. #5 пластични патенти во големо пакување на големо; 5 патенти со јакна по пакет; 8 -инчен пластичен патент; Должина на целосна патент : 9 инчи; Зиперска пластична ширина на калем : 5,75мм. Големина 5 патенти за шиење направени од обликувана пластика; Издржлив и здрав патент за одвојување на пластика; Отворени и одвојливи краеви; Нема да се одвои, залепи или солзи; Отпорен на кавга; Машина што се мие и се суши; Без олово. Големина 5 патент со влечење на левата рака за правење облека, украсување, поправка или шиење; Замена на патенти за јакна или палто за шиење за шиење, качулки, корсети, џемпери, паркови, здолништа, фустани, пончос, палта и елеци. Црн одвојување патент за занаетчиство на DIY, тапацир и украсување; Долг одвојување патент за костуми, багаж, перници и додатоци за миленичиња или кукли; Спорт за раздвојување на патент за опрема на отворено и торби. Лесен раздвојување на патент компатибилен со полиестер, платно, ткаенина, пластика, кожа или руно; Лесен за поштенски и отпакувачки пластичен патент ролна #5; Лесно за инсталирање со рака или машина за шиење. #5 пластични патенти во големо пакување на големо; 5 патенти со јакна по пакет; 8 -инчен пластичен патент; Должина на целосна патент : 9 инчи; Зиперска пластична ширина на калем : 5,75мм. Дали сте на работ да фрлите омилена јакна со неисправен патент за пластично палто? Овој сет за патент за јакна за замена е токму она што ви треба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ленгфон Велигденски ткаенини панделки 10 јарди, велигденска јајце шема бела позадина печатено грмушка жична лента за Велигденски подароци за

DEN 159.84

『Убав дизајн на велигденска тема』 : Дизајн на велигденски долги панделки со прекрасни обрасци, 4 различ

Homoyoyo 10pcs топка Проект за празник облик украси Божиќни облици на Божиќ, создадете artвездена пена уметност занаети сребро cm моделирање

DEN 0.33

Божиќни облици на пена : Совршена Божиќна starвезда за вашата елка, скалила за скалила, прозорец, полица со

Брави на метални кабели за црви, сребрена тркалезна крајна крајна пролетна кабел, метеж за двојни дупки за стоп на еластичен прицврстувач за

DEN 0.33

【Проверете ја големината пред да купите】 бравите на јажето се 14мм x 12mm x 6mm / 0,55 x 0,47 x 0,24 инчи (должина * ви

Прекацоум цветна пена цветна пена 3 парчиња пена мечка пена мечка во форма на рамен нос полисстран уметност и занаетчиство празно бел

DEN 132.64

Креативни DIY занаети Интересни модели на облик на мечка Со широк спектар на употреба, може да биде украс�

Пакет за прицврстувачи на знамето на англија Англија, пакетот за прицврстувачи на јамка вклучува 1 лепенка и 15 листови привремени тетоважи

DEN 79.84

Пакет : Еден сет вклучува привремени тетоважи со знаме на лепенка и 15 листови (2,4 * 22ines, 60 * 55мм), двете коре�

Циболарни 52 парчиња самоуправа за лепење на букви, златни сјајни лепенки на букви, лепенки за железо, првични налепници за букви за DIY облека,

DEN 207.52

【Погодни самолепливи закрпи】 Усвојување на самолепливо дизајн на задниот дел, овие лепенки за букви с�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.