• Новак
Двоен меур рефлектирана изолација на фолија Индустриска сила, комерцијална оценка, без солза, зрачна бариера за завиткување за атити за вода, прозорци, гаражи

Двоен меур рефлектирана изолација на фолија Индустриска сила, комерцијална оценка, без солза, зрачна бариера за завиткување за атити

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Два слоја на полиетилен индустријализирани воздушни меурчиња врзани помеѓу два слоја на многу рефлексивен метализиран алуминиумски полиестер филм Индустријализирана јачина, лесна, но сепак издржлива изолација дизајнирана да држи главни делови без да се кине. Не компресира, колапс или се распаѓа. Одразува 97% од зрачената топлина, испушта помалку од 3% од топлината, пожар од класа 1 / класа А, оценета со светлината бариера што го помина тестот ASTM E84 и ASTM E2599. Нетоксичен, не-карциноген, без влакна, безбеден за ракување и не бара да се инсталираат заштитна облека или респиратори. Лесно за инсталирање и одржување бесплатно, лесно се намалува со комунален нож или ножици и инсталира полесно од фиберглас. Едноставно главен, нокти или лепак на своето место! Без хаос и без чешање влакна!. Не засегнати од влага или влажност. Ја инхибира кондензацијата. Не промовира гнездење на инсекти или глодари. Заштедува енергија со намалување на стресот на системите за греење и ладење, одржување на вашиот дом потопол во зима и поладен во текот на летото. Може да ги намали сметките за комунални услуги значително во текот на целата година. Направено во САД / бродови од САД / ги исполнува сите меѓународни и американски пожарни кодови / номинална дебелина е 1/4 инчи. Два слоја на полиетилен индустријализирани воздушни меурчиња врзани помеѓу два слоја на многу рефлексивен метализиран алуминиумски полиестер филм. Индустријализирана јачина, лесна, но сепак издржлива изолација дизајнирана да држи главни делови без да се кине.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Инка За Изедначување На Притисокот На Стонилаб, 24/40 Заедничко Боросиликатно Стакло Дипломирана Инка За Спуштање Со Тефлонски Стопкок

DEN 0.67

Инка за изедначување на притисокот на стонилаб; лабораториски стаклени садови За боросиликатно стакло

Тоалетна Торба Патна Торба, Водоотпорна Козметичка Торба За Шминка Организатор За Патувања За Додатоци, Семејство На Жирафи Од Животни

DEN 0.67

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Накит Со Картички за пораки, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализиран Љубовен Јазол За Подароци, Среќен Ѓердан од 58-ми Роденден Со Картичка

DEN 559.84

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

Годишнина Патување Кригла За Дечко Сопруг, 5 Години Надолу Засекогаш, Саркастична Симпатична Инспиративна Од Девојка Жена Роденден

DEN 2.00

Патување кригла За Дечко Сопруг е стилски, може да се одржи 14 мл во вредност од течност и доаѓаат со лесе�

Девојки за девојчиња во Lodgao 2 парчиња гимнастика облеки без ракави танц леотар со шорцеви атлетски бикерд танцувачка облека за пливање

DEN 3.33

90% полиестер, 10% најлон Направено од висококвалитетна полиестер и бронзинг крпа, не е лесна за пилула или

Мал Капак За Даска За Пеглање,Навлаки За Даска За Пеглање, Капак На Пеглање, Подлошки За Замена На Даска За Пеглање,Покривка Од Ткаенина

DEN 1185.60

●КАПАК НА ТАБЛА за ПЕГЛАЊЕ + капак На железна плоча направен од памук Густата подлога нема лесно да се з�

ДЕОКА Четка За Чистење На Соларни Панели И Столб, Четка За Чистење Прозорци На Пол/Црево На Вода, Алатка За Чистење Соларни Панели За Чистење

DEN 0.33

●4 Излези За Вода Телескопска Четка За Чистење На Столбови За Прозорци ● главата На четката на оваа чет�

Четки за шминка Поставете ја сенката за очи во прав за ајлајнер за ајлајнер за трепки со четка козметичка алатка за убавина комплет

DEN 0.33

Мекото густо обезбедува многу подобра уште една примена Не е лесно пролевање и се целосно безбедни за м�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.