• Новак
Комплет за додатоци за табели со базени со арамит 2 1/4 “

Комплет за додатоци за табели со базени со арамит 2 1/4 “

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Она што го добивате со Super Aramith Pro Set : Соодветна професионална сет : Прецизна калибрација на секоја топка за максимална конзистентност во рамките на сетот Одобрување во светот : Професионална одделение Арамит фенолна смола, широко користена на турнири ширум светот. Најниска годишна цена на табелата : Дополнителна издржлива мазна површина што ја минимизира носењето на ткаенината на масата за исклучителна долговечност на крпа и топка. Извонредна издржливост : Преку зацврстена витрифицирана површина со ултра-висока густина за исклучителна отпорност на гребење и влијание. Спецификации за професионален квалитет за сите критериуми : густина, рамнотежа, дијаметар, заобленост, боја, сјајност, цврстина, тежина. Што е вклучено во комплетот : 1. Супер Арамит про-кук базен топка сет 2 1/4 “(вклучувајќи ја и познатата топка со знаци на црвени точки) 2. Чистач на топката со билијард Арамит 3. Арамит микро-влакна крпа 4. 4 парчиња од 57 "Врв на базен со врвен квалитет (2-ПЦ, дијаметар на врвот од 13 мм) со лого на Арамит 5. 10,5" четка за табела за базени со лого на Арамит 6. Под четка за табели со железнички базен со лого на Арамит 7. Кожено шише Шакер шише со арамит лого 8. 1 сет на дрвени топчиња со тали 9. Дрвена решетка за знаци за 6 знаци со лого на Арамит. Продолжува : 10. Дрвен триаголник за 2 1/4 "топки со лого на Арамит 11. Дрвена 9-топче решетка со арамит лого 12. 2-ПЦ мост Држете се со логото на Арамит 13. Глава за месинг на мост 14. Сет за поправка на Делукс : 6 креда, 4 совети за знаци, лепак за знак на врвот (10 g), прицврстувач на знак на врвот, 4 замена на ферули, знак за сандер со врвот со 2 абразиви за замена, двостран знак Совет Shaper, 4 места за табели со базени 15. Арамит Jimим Ремпе 2 1/4 "Обука за обука на базен со прирачник 16. Книга за правила за игри во базен. Вклучено во книгата : Упатства за основите на базенот со фотографии кои покажуваат соодветен став, мост, мозочен удар и следење - целосно илустрирани упатства за правење банкарски снимки, железнички снимки, директно и повеќе, плус „англиски“ и неговата употреба - сите правила за игра, вклучувајќи банкарски базен, еден џеб, Кели Девет топка, Бумперпул и други . Со упатства за судии - интересни факти за знаци, нивно одржување и поправка плус детални упатства за повторно покривање на табелата за базени. Она што го добивате со Super Aramith Pro Set : Соодветна професионална сет : Прецизна калибрација на секоја топка за максимална конзистентност во рамките на сетот. Одобрување во светот : Професионална одделение Арамит фенолна смола, широко користена на турнири ширум светот. Најниска годишна цена на табелата : Дополнителна издржлива мазна површина што ја минимизира носењето на ткаенината на масата за исклучителна долговечност на крпа и топка. Извонредна издржливост : Преку зацврстена витрифицирана површина со ултра-висока густина за исклучителна отпорност на гребење и влијание. Спецификации за професионален квалитет за сите критериуми : густина, рамнотежа, дијаметар, заобленост, боја, сјајност, цврстина, тежина. Што е вклучено во комплетот : 1. Супер Арамит про-кук базен топка сет 2 1/4 “(вклучувајќи ја и познатата топка со знаци на црвени точки) 2. Чистач на топката со билијард Арамит 3. Арамит микро-влакна крпа 4. 4 парчиња од 57 "Врв на базен со врвен квалитет (2-ПЦ, дијаметар на врвот од 13 мм) со лого на Арамит 5. 10,5" четка за табела за базени со лого на Арамит 6. Под четка за табели со железнички базен со лого на Арамит 7. Кожено шише Шакер шише со арамит лого 8. 1 сет на дрвени топчиња со тали 9. Дрвена решетка за знаци за 6 знаци со лого на Арамит. Продолжува : 10.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Женска Плус Големина Кружен Врат Печатење Блуза Краток Ракав Туника Дами Канцеларија Кошули Елегантни Удобни Секојдневни Лабави

DEN 2.00

Миење раце само Qustly стилски И Едноставен Дизајн qu : тркалезен врат, заоблен дизајн на полите, лабаво вкло

Хеланки За Ниски Жени Жени Плус Големина Велети Беспрекорни Топли Панталони Голи Месо Тонирани Хулахопки Надворешно Носење Избрзани

DEN 81.44

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Еластично затворање 715 дена испорака Симпатична Канцелариска

Секси халтер со низок пораст бикини сетови за жени мода леопард печатење костум за капење со две парчиња облека за капење за капење за

DEN 0.67

Материјали : 80% најлон, 20% спандекс Околу големината големината работи мала, препорачајте нарачка 1 ~ 2 го�

Печатени гаќички со низок профил за жени лето дише секси секси бебешки долна облека за плен шорцеви удобни кратки на боксерски боксери

DEN 79.84

❤ Работи мали, предлагаме да изберете 1 или 2 поголема големина Пред да нарачате plz, повикајте се на нашат

Подреден пакет од свила од 2 артикли: Сил Клин Базен за знак и чистач на ферули 1 мл Шише и знак за климатик со вратило на шише од вратило

DEN 1199.52

Пакетот вклучува 2 артикли : Sil Kleen Pool Cue вратило и Ferrule Clean и Cue Silk Pool Cue Collection Collection Сил Клин брзо ќе ги отстр

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.