• Новак
Клип за облека од не'рѓосувачки челик Емукоп 20 парчиња облека од не'рѓосувачки челик, штипки за домаќинство чорапи за долна облека за сушење на решетката за сушење ?

Клип за облека од не'рѓосувачки челик Емукоп 20 парчиња облека од не'рѓосувачки челик, штипки за домаќинство чорапи за долна облека

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Практични и практични додатоци за облека за домаќинството Идеална алатка : Може да се користи како десктоп клип, бележник, клип за фиксирање на папката, итн. Тоа е суштинска мала алатка за канцеларијата. Muti Цел на облеки, не само за сушење облека, туку и за торба за запечатување, клипови за хартија, држачи за документи и многу повеќе. Погодно за употреба : Практични и удобни додатоци за домашна облека. Лесен за носење : Лесен дизајн е добар за кампување, караванирање или на одмор во странство. 20pcs Сосема нови и квалитетни облеки за облека, клипови за висечка облека и други намени2. Интегрирани клипови за тело од не'рѓосувачки челик за силна јачина и долга издржливост3. Може да се користи за сушење облека, не е лесен за паѓање, ветерно и трајно4. Исто така, може да се користи како мал клип на работна површина, клип -книга, папки фиксни клипови, итн5. Практични и удобни додатоци за домашна облека. Дојдете и имајте трага : Опис : Ова е збир од 20 парчиња облека за облека за облека, совршени за да се користи за да се исуши облеката, и не е лесно да се падне, ветровито и трајно. Можете да го користите како десктоп мал клип, клип -книга, папки фиксни клипови и така натаму. Феации : 20 парчиња нови и високо квалитетни клипови за облека за облека за висечка облека и други намени. Интегрирани клипови за тело од не'рѓосувачки челик за силна јачина и долга издржливост.

Главните карактеристики

Description:
This is a set of 20pcs clothes pegs clips perfect to be used to dry clothes, and it's not easy to fall, windproof and durable. You can use it as a desktop small clip, clip book, folders fixed clips and so on.:
Features:
20pcs brand new and high quality clothes pegs clips for hanging clothes and other uses. :
Stainless steel integrated body clips for strong strength and long durability. :
Can be used to dry clothes, not easy to fall, windproof and durable. :
Also can be used as a desktop small clip, clip book, folders fixed clips, etc. :
Practical and convenient home clothes accessories. Come and have a try.:
Specifications:
Condition:
100% Brand New
Material:
Stainless Steel
Color:
As Picture Shown
Quantity:
20pcs
Size:
As Picture Shown
Package Weight:
Approx. 130g
Package Included:
20 * Clothes Pegs Clips:
Note:
1. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Избор на клиент

Комплет за алатки Powertough 110pcs за поправка, одржување и подобрувања во домот, вклучувајќи ги сите дневни алатки за домашни битови, приклучоци,

DEN 0.33

1А Универзален комплет за алатки за домови, вклучувајќи ги сите дневни алатки, како што се битови за вежб

Тркалезна столица на тркалото , стоматолошки столици со црно синтетичко кожено седиште , прилагодлива висина 45-59 см , Поддржана тежина 160 кг

DEN 1792.00

Ергономско седиште : Вртено столче со кожено седиште, водоотпорно и отпорно на абење Тој нуди супер мека

Прекрасни романтични држачи за тенџере за садови за катедрала во колци за садови 2 парчиња кујнски комплети 8 × 8 инчи за готвење и печење

DEN 3.33

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

Пилипан микрофибер кожен велосипед седло, седло на велосипед, шуплива врежана и шок амортибер планински велосипед, перница, удобна перница

DEN 3.00

Носете отпорна на микрофибер кожа, мека текстура, нема да ги фаќа двете страни на бутот, правејќи возење

Dcarsetcv лилјак печатење молив кутија симпатична пенкало кутија цилиндар кожа молив торбичка канцеларија за моливчиња за моливчиња

DEN 1393.60

Округ на моливче еден главен џеб со затворање на поштенски патенти Едноставната цилиндрична форма го з�

Yfqhdd вештачко складирање на цвеќиња за складирање гроздобер силен капацитет на лежишта сончоглед Облик практична закачалка за врата

DEN 2.33

Се претстави дека куката изгледа исклучително wokrmanship заради неговата форма на сончоглед Куката може да

Преносен спојник за наизменична струја, конектор за издувни црева и екстендер, конектор за спојување на црево за издувни гасови 5.91in,

DEN 971.20

❣ ❣ ❣ universal додатоци : Преносен конектор за издувни гасови за издувни гасови е дизајниран како универза

Птица цветаат цвеќиња пролетен сет за перење од 2 држачи за тенџере декоративни кујнски подароци за готвење микробранова печење BBQ

DEN 230.40

Пакет : 2 држачи за тенџере со компјутери, еден со џеб и еден без џеб, што го прави мултифункционален Зашт�

Cotclo -адексни рокерски подни ламби, постмодерна LED црна/црвена/сребрена/бело/жолто железо за читање на осветлување за осветлување

DEN 2720.00

☞5 Во нормални околности, времето на испорака е 1525 дена Ако имате какви било прашања, ве молиме контакти�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.