• Новак
3Д силиконски свеќи што прават калапи DIY сапун свеќи за миризливи свеќи сапуни восочна смола торта DIY

3Д силиконски свеќи што прават калапи DIY сапун свеќи за миризливи свеќи сапуни восочна смола торта DIY

Вреднување на стоката:
DEN 771.20

Пристапност
Во достапна форма

Квалитет - 100% сосема нов, испорака со целосно следење и пристигнува за 8 - 20 дена Сукулентни миризливи калапи за свеќи - деталните форми се само во внатрешноста. И калапите имаат рамни дното што значат дека седат убаво и рамни, без оглед колку се полни. Парчињата излегуваат со многу видливо 3Д олеснување и убав изглед. Одлично за правење свеќи и восок. [Премиум калапи со јасна текстура - Восочните калапи ја поправаат формата на готовиот производ, но готовиот производ ни дава неограничена употреба. дека можете да најдете покреативни начини да го користите. Леснотија на употреба - Калапот има одлична мекост и одлична солза - растителниот силиконски мувла нема комплициран процес на производство, само истурете ги подготвените состојки во калапот полека, почекајте да се зацврсти целосно, само полека да се одмори од работ, и конечно нежно исфрли од дното. Услуга по продажба - Ви благодариме што ги купивте нашите производи, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ви посакувам среќен шопинг!. Нормално, ќе испратиме за 3-5 дена. Ако имате загриженост, ве молиме слободно контактирајте не !!!!!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Запостави 1 Поставете рачно изработена хартија за ватирање на хартија, комплети за украси за украси за ливчиња, алатка за плетенка

DEN 1.67

Клигање на склопени алатки : Високо квалитетен материјал и фино занаетчиство, цврсто и, служење живот Ал

Мојата мирони 0,43 x 0,31 столпчиња за шрафови за бек -глави, златни чанти чанти стапала нокти, рамни метални конусни конусни конуси столпчиња

DEN 88.80

⭐ Пакаж вклучува : 12 x штрбени столбови нокти Concone Големина : 8 x 11 x 6mm / 0,31 "x 0,43" x 0 ⭐ Изврши Големина : 2,5 x 8 x 8m

Супер херој Француски булдог Декоративен дијамантски комплети за сликање Смешно 5D DIY целосна вежба дијамантски точки слики дома декор 12 x16

DEN 1524.80

Комплетите за сликање со дијаманти вклучуваат 1 Пенка за вежбање на Фулкром + 1 Диск за вежбање + 1 парче к�

Калачи за смола од хемотон смола од смола силиконски сапуни калапи 3Д мачки свеќи смола епоксидна мувла занаетчиски облици во облик

DEN 231.52

Изработка на свеќи Направено од силиконски материјал со висок крај, издржлив и безбеден за долготрајна

Coheali 36 парчиња глинеста рачка со калапи за матрицички рачни алатки DIY кригла правоаголна рачка калапи кригла рачки форми чаша рачка пена

DEN 2.67

Рачка за керамика од кригла Овие мали калапи за рачки со кригла помагаат да се обликува рачката со одлич

Еплски дрвја во близина на Ветеил Сликарство од Клод Моне Дијамант Комплети за сликање за возрасни, 5Д кристални дијаманти уметност со алатки

DEN 0.33

? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 40x50cm / 16 x 20 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува ра

Граница Коли симпатична милениче куче пејзаж животни 5д комплет за сликање на дијаманти за возрасни деца, занаетчиски занаетчиски занаети

DEN 2.00

? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 30x40cm / 12 x 16 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува ра

Велистир Мал декор за мачки керамички мувла пад и сет на мувла од грпка, калапи за гипс керамички симпатична мувла за калап со мачки

DEN 608.00

Matermalид материјал : еколошки малтер ✔ Финансиска големина : Погледнете на сликата ✔USES : Карактеристики з

Алатки за кожни алатки повеќенаменски занаетчиски рачно изработени прилагодливи уреди за жлебови издржлива мала лесна кожа алатка

DEN 241.60

Боја : Wood7 во 1 слот Digg Пакетот вклучува : алатка за склопување од 1 парче Овие кожни алатки се погодни за к�

Прицврстувачи за хартија за хартија шамиина Бредс, мешани бои мини Бредс Прицврстувачи Метална хартија Бредс за занает, стругалки,

DEN 3.00

Лесно okeиркајте дупка со игла на хартијата, а потоа заменете го иглата за притискање со S, големината на д

Додатоци за чанти од валилик, чанти додатоци 4 парчиња месинг нокти торбички месинг навртки за забивање нокти за завртки за вртење

DEN 1.33

Ringвонење на месинг Д : Направено од врвен материјал за траен и употреба Месинг столпчиња за чанти од чан�

Фавомото 1 керамички мозаик задникот на задниот дел на гроздобер декор гроздобер стаклен вазен керамички мозаик парче рачно изработени

DEN 217.60

Керамички мозаик плочка : Овие керамички мозаични плочки се со едноставен дизајн, тоа е многу употреба н

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.