• Новак
Сакам срцев дуксер за црни деца

Сакам срцев дуксер за црни деца

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Слоган : Го сакам срцето Парагвај Овошје на џемпери за деца. Вратот на екипажот. Црна со бел дизајн. Слоган : Го сакам срцето Парагвај. Овошје на џемпери за деца. Вратот на екипажот. Црна со бел дизајн. Црна детска џемпер со бел слоган : „Го сакам срцето Парагвај“. Овошје на џемпери за деца на разбој, 280gsm. Ткаенината е преостана за да се обезбеди намалено намалување и вклучува прицврстено зашивање на вратот и игла за уредност и јачина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Jugaoge Детска спортска облека за деца со 2 парчиња за момчиња од 2 парчиња лабава облека што се вклопува во спортски костум за дишење

DEN 207.84

90% полиестер, 10% спандекс 2 парчиња унисекс деца шарени печати брзо сув спортски костум v вратот кратки ра

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.