• Новак
3drose Jos Fauxtographee- Carlow Brewing Company - Компанијата за производство на пијалаци Карлоу во Ирска во дигитален изглед на фреско - Телефонски прстен

3drose Jos Fauxtographee- Carlow Brewing Company - Компанијата за производство на пијалаци Карлоу во Ирска во дигитален изглед на фреско

Вреднување на стоката:
DEN 1144.00

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Мултифункционално : Зафаќањето на телефонскиот прстен ви овозможува да го држите вашиот уред цврсто додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Алпски ILX-F511 - Капацитивно Пенкало Со Двоалтип, Врв На Влакна Врвот На Дискот Капацитивно Пенкало

DEN 1494.40

? Пенкало Со Игла Со Две Во ЕДНО Компатибилно Со Алпски ILXF511 Со два различни совети за игла беспрекорно и�

Колофул плевел череп мобилен телефон стојат преклопен телефонски држач за преносен смартфон, додатоци за телефонски додатоци за телефон

DEN 268.64

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика + алуминиумска легура + акрилна �

Кожа компатибилна СО RЦ 65 Кулер-Апстрактно Дрво | Заштитно, Издржливо И Уникатно Обвивка Од Винил Налепници / Лесно За Нанесување | Изработено

DEN 2.67

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Rtic 65 Кулер (2017 Модел)! �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.