• Новак
1/16 2.4GHz далечински управувач германски тигар I сива боја резервоар за возрасни модел играчка играчка

1/16 2.4GHz далечински управувач германски тигар I сива боја резервоар за возрасни модел играчка играчка

Вреднување на стоката:
DEN 157.60

Пристапност
Во достапна форма

Надградени / метални патни тркала и метални патеки и метални тркала и метални тркала во мирување и метални суспензии Надградена / 5000m Ah висока моќност за полнење NIMH батерија. Надградена / Верзија за менувач Верзија за челична опрема. Надградена / 360 степени ротирачки бедем (лево / десно). Надграден / звучен ефект. Надградени / метални патни тркала и метални патеки и метални тркала и метални тркала во мирување и метални суспензии. Надградена / 5000m Ah висока моќност за полнење NIMH батерија. Надградена / Верзија за менувач Верзија за челична опрема. Надградена / 360 степени ротирачки бедем (лево / десно). Надграден / звучен ефект. Карактеристики : *Надградено / Метално патно тркало *Надградено / гумени гуми *Надградени / метални гасеници за гасеници *Надградено / Метално тркало за метално рак *Надградено / Метално тркало за мирување *Надградено / Метални раце за суспензија *Надградено / 5000m Ah Висока моќност со голема моќност за прицврстување на NIMH *Надградена / Gearbox Верзија челична опрема *Надграден / звучен ефект *Надграден / бедем ротирање 360 степени (лево / десно). (Старата верзија може да ротира само 320 степени) функција на производ : *Овој резервоар може да се движи напред и назад напред, забрзано, забрзување наназад, Ротирачки, барел може да се подигне 30 степени. *Бедем може да ротира 360 степени *Максимален вертикален ангел на пиштол (горе/долу) приближно 30-степени *максимален градиент на искачување (променлив на различни патни површини) *приближно 35 степени *звук на моторот, звук на митралез.

Главните карактеристики

Length:
21 inch,Width
Weight:
17.5pound
Warning:
Please refer to the new version of the 2.4Ghz radio control system manual , because the old version of the manual is wrong.:

Избор на клиент

ProQ® генератор на ладен чад со почетен пакет за пушење храна, долготраен ладен пушач, пушач во лавиринт за ладно пушење, пушачи на отворено за

DEN 2.00

Долготрајни : Нашиот генератор на ладно пушачи користи вистинско дрво за да произведе ладен чад до 12 час

Среќата неколку џемпери за застапување на џемперот Трисомија Трисомија 21 кошула Подарок за наставници за специјално образование

DEN 3.33

100% памук Направено во САД Јас носам жолто сина лента за свесност за Даунов синдром на 21 ви март, октомври

Денот на в Valentубените, маица за маички за жени со долги ракави врвови чипка крпеница, облечена во лежерна слатка симпатична екипаж, кошули

DEN 1.00

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

Ihomecooker 10 пакет чист акрилен дисплеј штанд, 5 големини на накит за накит за ракување со стоење на малопродажба, столб за столбови и штанд

DEN 1.33

Вклучете 10 пакувања акрилни кревачи (Исечете го прорективен филм од обете страни пред употреба Направе�

Баба вели дека канти за складирање за полици, канти за складирање на плакари, организатори на плакари за постелнина и корпи за складирање

DEN 2.67

Голем простор 19 ¾ "L x 11" W x 8 "H мерка за канти за облека, простран капацитет за чување облека, играчки, перн�

Двојка секси играчка, прстен за еластично одложување, вибрирачки петел истегнат интензивен клит стимулација предвремено заклучување

DEN 317.60

Предмет : вибрирачки прстен на пенисот Материјал : Силикон Боја : Црна, виолетова Батерија : 2 x Батерии со

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.