• Новак
Медицинска медицинска сестра капачиња жени Божиќни снежни градски дрвја, прилагодливо работно капаче со копче и лак за коса

Медицинска медицинска сестра капачиња жени Божиќни снежни градски дрвја, прилагодливо работно капаче со копче и лак за коса

Вреднување на стоката:
DEN 134.24

Пристапност
Во достапна форма

100% полиестер Затворање на влечење. Компона за опашка и дизајн на копче - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Нашиот сет на медицинска сестра капа содржи 1 буфан капа и 1 држач за конска опашка од еластични јажиња, што е погодно за промена и миење секој ден. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Прилагодливи медицински капи со копчиња и вратоврска со лента за жени со долга коса Абсорбирајте пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

АНЦИРС 8 Пакет Кристал Ѕвезда Коса Клипови За Жени, Пенливи Накит Коса Барети Додатоци, Луксузни Дијамант Коса Стил Иглички Чешел Стегач

DEN 2.67

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : овие клипови за коса слични на ѕвезди се изработени од висококвалитетен материјал о

CFSNCM Коса за масажа Масажа за масажа чешел воздушна перница за коса, најлонски жени влажна кадрава заплеткана коса четка негативна

DEN 2.67

Материјал на производот : ПП спреј Еластична боја + најлон чешел + перница за воздух на TPR Меки заби, намал

Без Свиткување Клипови За Коса,Клипови За Коса, 4 Парчиња Без Штипки За Коса Со Набори Клипови За Коса, Клипови За Коса За Жени, Клипови За

DEN 3.00

Не само што можете да ја поправите косата, шнолата може да се користи и како украс за коса Клипот за коса

WLXP фризерски капачиња и наметки, салон бербер наметка крпа за возрасни салони бербери фризер коса сечење наметка наметка водоотпорна

DEN 497.60

Наметка за сечење на коса; Наметка на фризер, целосна должина за да ја заштитите облеката Сатен материја

Пангдонглаи Пикси Исечете Перики За Црни Жени Пикси Исечете Човечка Коса Перики Кратка Реми Коса Црна Со Кафеава Ф1Б/33 Боја Кратки

DEN 447.84

Ние сме посветени на врвен квалитет на производот и услугатаНие инсистираме На Добри Материјали и Изра�

висесани Бербер Кејп Божиќ Црвена Дедо Мраз Автомобил Златна Ѕвезда Лента Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички

DEN 303.84

●ПРИЛАГОДЕНА ПРЕСТИЛКА за ФРИЗУРА : можете да креирате своја сопствена прилагодена престилка за фризу�

Флептично Плетење Држач За Продолжување На Косата На Решетката За Коса Дрвена Решетка Со Двојни Страни За Коса За Плетење Прилагодување На

DEN 3.00

Двостраниот ПреклопенДвостран трапезоиден дизајн ја прави целата коса со плетенка да стои постабилна,

MXJCC Автоматско виткање железо, безжичен автоматски виткар за коса, керамички ротирачки виткари за коса, преносно стапче за виткање,

DEN 1.67

Уживајте во прекрасната коса за неколку минути, создадете кадрици автоматски со 8 секунди до 20 минути Го

Бериуан Зелен Кристал Иглички За Коса Бисери Кристален Додаток За Коса За Свадба Жени Жени Додаток За Свадба Коса Сребрени Иглички За Коса

DEN 106.56

Женски Рачно Изработен Додаток За Коса Материјал : Изработен со висококвалитетна легура,метали,бисери,�

Ситер Невестинска Кристална Лента За Глава За Забава Голема Лента За Коса Бохо Лента За Коса Додатоци За Коса Глава За Клипови За Коса За

DEN 2.67

€és стилски Дизајн € Уникатниот дизајн го прави вашиот свадбен изглед да се истакне, глазура на тортата

Кристин Ес мирис на коса бесплатно дневно чистење шампон, лесно разјаснување, подобрување на сјајот, веган, парабен, сулфат, фталат и силиконски

DEN 384.00

„Исто како и шампонот за еден потпис, ова се чисти без да се соблече, го враќа сјајот и додава волумен Ов�

Орев Бебе Водоотпорен Машинка За Коса Детска Машинка За Коса Електричен Тивок Тример Дете Тивок Машина За Сечење Вшмукување Машина За Коса

DEN 1.00

Тип На Шема : Цврст Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Возрасна Група : Бебиња 03 месеци, 46 месеци, 79 месеци Извор

Ноктот Коса Вилица Клипови Барети-3 Парчиња Без Лизгање Канџа Клип Коса Стегач За Стегање За Жени Девојки Вилица Клипови Стегач Барети )

DEN 159.84

€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q клипот за коса е изработен од метален материјал, метална пружина, мала тежина, не е

Јаки Снопови За Права Коса 16 18 20 Инчи Човечка Коса 3 Снопови Природна Црна 8А Одделение Вистинска Необработена Девица Ткаат Коса Човечка

DEN 507.04

Материјал за коса : Бразилски Јаки Права Коса 3 Снопови, 100% Необработени Екстензии За Човечка Коса, Девст

Девојки Цвет Предвремени Клипови За Коса Еднорог Без Лизгање Метални Клипови За Коса Девојки Светкави Додатоци За Коса Од Еднорог Мали

DEN 111.84

Материјал : Издржлива смола еднорог дизајн на пеперутка зајак виножито со метален клип; Силни и издржли�

Масовни четки за коса за бездомници индивидуално завиткани, најголемиот дел од четката за коса, четка за коса за кадрава коса погодна

DEN 425.44

Масовно четка за коса индивидуално завиткана им дава чувство на безбедност, така што можете да ја корис�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.