• Новак
2 парчиња ретро цветна геометрија копче за чистење капа за работа со една големина мулти -боја

2 парчиња ретро цветна геометрија копче за чистење капа за работа со една големина мулти -боја

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

100% полиестер Материјал за дишење : Буфантната капа е направена од полиестер за дишење, лесна, ткаенина што може да се дише. Затегнатиот материјал нема да ви даде главоболка. Можете лесно да ги носите капачињата на копчињата 14 часа директно. Мека џемпери ќе ја апсорбира целата пот за да го задржи челото свежо и удобно дури и во лето. Копчињата се изработени од пластика, што е стабилно . Прилагодлива големина : Има само една големина, но еластичниот опсег на капачето за чистење го прави да одговара на повеќето форма на главата, фит . Шапката за чистење ја одржува вашата фризура за време на работењето и одржувајте ја главата чиста и уредна. Не ви паѓа над челото, ниту се прошетате по вашата коса. Компаична торбичка : Работно капаче со малата торбичка за конска опашка за вашата кратка или долга густа коса. Лента се врзува на грб за да поставите коса и да држат сè на место. Немате проблеми да ја тресете косата во џебот. Работната капа останува на место и одлично се вклопува и ја држи вашата коса без да ви даде главоболка . Дизајн со копче : Копчињата за заштеда на ушите се совршени. Хируршкото капаче со копчињата од страните може да го врзува јажето на маска, да го оживее товарот на увото. Тие се пријатни за 12 часа смени. Атрактивен дизајн : Кажете му збогум на здодевно старечки капа, ние нудиме обилна шема за избор, како што се лак, круна, loveубов, срце, пеперутка, роза, мачка, куче, автомобил, топка, музичка нота, маскирна, снегулка и сите видови на фестивал елементи и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Смајлит жени глава капа капа за коса турбан глава за завиткување на турбани капачиња за туширање капа за капење капа за заштита на косата за

DEN 100.64

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Професионален комплет За Тетовирање, 14 Бои Полутрајни Мастила За Тетовирање Поставете Долготраен Ајлајнер За Усни Тетоважа За Веѓи

DEN 487.36

СОДРЖИ 14 СВЕТЛИ БОИ : овој комплет за мастило за тетовирање содржи 14 бои за задоволување на различни пот�

Медицински капаци на Lorvies за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, застрашувачки скелетни крилја цвеќиња

DEN 3.33

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Ексфолирачки пешкир ексфолирајќи го голфот на телото, ексфолирајќи ги нараквиците за туширање во бања, мртви отстранувач на кожата за жени,

DEN 419.68

Широки апликации : Ексфолирачката крпа за бања е погодна за секој член на семејството, може да се примен�

ФОМИЈЕС 15 Еез Четка За Тело Виножито Када Чистач Луфа Сунѓер Када Додатоци За Када Тело Топки За Капење Пуф Мрежа Виножито Бања Суспензивна

DEN 1286.40

МИЕЊЕ НА ТЕЛОТО издувам Овие Топки за Капење можат да донесат релаксирачко и радосно искуство кога се т�

Сатенски бонети за плетенки свилена хауба за долга коса ги покрива жените xl големи свилени косила за коса за спиење на капачиња за ноќно

DEN 1.67

Зошто да изберете Cocosilk висококвалитетна свилена сатенска ткаенина; Уникатен еластичен опсег; Супер го�

2 ПЦС медицинска сестра за чистење жени со долга коса, среќна работна капаче за прилагодување на инсекти со копче и џемпери разнобојно

DEN 2.67

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Супер мека ексфолирачка бања сунѓер, ексфолијатор мртва кожа отстранување, 3Д бања сунѓерска четка за туширање, сунѓер бања сунѓер за возрасни

DEN 127.84

? 【Висок квалитет】 Направено со мек, перничен материјал за сунѓер, овој сунѓер за капење е совршен и за �

Подери 2 компјутери работно капаче со копче за жени со долга коса прилагодлива еластична вратоврска за грб, буфран капа, шарени беспрекорни

DEN 0.67

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

2 парчиња медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, птици гнезда папагали прилагодливо работно капаче со копче и џемпери

DEN 0.67

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.