• Новак
Hergymclothing жени исечени џемпери крпеница со долги ракави половина патент -држач за вежбање на јака

Hergymclothing жени исечени џемпери крпеница со долги ракави половина патент -држач за вежбање на јака

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Не гледајте подалеку од овој разноврсен врв, кој може да се спари со фармерки со високи половини, панталони, хеланки, здолништа, шорцеви или фустани за стилски и разноврсен изглед. Можностите се бесконечни со овој врв, што го прави задолжителен додаток на вашата гардероба. Изработени со висококвалитетни материјали и дизајнирани со внимание на детали, овој врв има ласкаво вклопување што ги истакнува вашите најдобри карактеристики. Исто така, доаѓа во голем број на опции во боја за да го надополни вашиот личен стил. Носете го за обичен ден надвор, ноќ на градот, па дури и официјален настан. Прилагодливиот стил на овој врв го прави погоден за секоја пригода, а неговото удобно вклопување ќе ве натера да се чувствувате сигурни и модерни. Спарете го со високи слаби фармерки и чизми на глуждот за шик и обичен изглед или облечете го со проточно здолниште и потпетици за поформален настан. Можностите се бесконечни!. Овој дизајн помага да се задржи ладен ветер да влезе во пределот на вратот и обезбедува топлина. Исто така, го издолжува процентот на вратот, создавајќи поелегантен и стилски изглед. Дизајнот на половина патент овозможува лесно ставање и полетување од јакна. Исто така, му овозможува на носителот без напор да се префрла помеѓу различни стилови на облекување. Дизајнот на суровиот раб додава чувство на стил и уникатност на џемпери. Исто така, може да создаде илузија на потенок линијата на половината, со што носителот изгледа попривлечен. Исечениот врвен дизајн го изложува копчето за стомакот и го покажува тенкиот половината на носителот. Тоа е трендовски и модерен стил кој може да се спари со разни облеки на дното. Ткаенината со мешавина од памук е мека и пријателска за кожата, што е удобно да се носи подолги периоди. Исто така е топло и пријатно, обезбедувајќи дополнителна изолација за време на постуденото време. Ребрењето на манжетните на долгите ракави дава лабава вклопување, создавајќи опуштено и удобно чувство. Исто така, додава допир на текстура и стил на облеката. Ако имате какви било прашања во врска со вашата големина или треба прилагодување, ве молиме слободно кажете ги. Забележете дека боите може да се појават поинаку на мониторите во зависност од поставките и техничките карактеристики. Покрај тоа, грешка во мерењето од 0,5-1 инчи е разумна поради различни методи за мерење. За да се грижите за вашиот производ, препорачуваме машина да ја миете во ладна вода под 40 степени во торба за перење. За најдобро вклопување и долговечност, предлагаме да го миете пред да го носите за прв пат. 50% памук, 50% полиестер. Затворање на патент. [Материјал] направен од мешавина од 50% памук и 50% полиестер, оваа облека обезбедува удобна, мека, топла и дише ткаенина што е добро изработена и пријатна. [Карактеристики] Уникатниот дизајн на крпеница, висок врат со јака од штанд, и капка раменици, долги ракави, и поштенски 3/4 создаваат модерен изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Капа за бејзбол во југозападниот дел на Југозападен, природни капи за мажи, индиски прилагодливи капи за мажи за мажи една големина

DEN 0.33

100% полиестер Затворање на привремено ☸ Модерна колекција на капаци на домородните американски капаци :

Womenените со средна половината со цврста боја со ребрести памучни датотеки секси дишење Беспрекорни брифинзи гаќички фустан 18 20

DEN 1521.60

100% памук Погледнете преку гаќички во бикини Екстра големи гаќички за жени Бибс, Knенски женски долна обл�

Ноќта на вештерките со долги ракави кошули за жени обични модни леопард тиква печати тунични маички врвови меки лабави дами блуза

DEN 209.28

Денешни зделки, купете 1 за да добиете 10% попуст, купете 2 или повеќе за да добиете 20% попуст Аклијан е спец

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.