• Новак
Масажарот за очи маска за очи со топлина и далечински управувач и уред за нега на очите

Масажарот за очи маска за очи со топлина и далечински управувач и уред за нега на очите

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

【Компресирајте се на де-стрес】 Massager Massager Renpho нежно масирајте ги точките на акупресурата околу очите Изберете помеѓу 2 интензитети на компресија за да се опуштите храмови, тензија на очите и намалете ја мигрената од работа цел ден и да студирате доцна во ноќта. 〖Белешка : Не е погодна за кои биле подложени на работа на очите, состојба на мрежницата, катаракта, глауком, итн. 【Функција на топлина за зрачни очи】 Вградените влошки за греење обезбедуваат смирувачки температури на топлина помеѓу 104-107 ℉ (40-42 ℃). Добро е да го ослободите вирусот на очите, подпухналоста на очите, сувите очи и темните кругови. Исто така, помага да се промовира апсорпцијата на кремот за очи и да се подобри еластичноста на кожата на окото. 【Идеални божиќни подароци】 Масажарот за очи за темниот круг може да се пофали со Божиќен дизајн на теми. Доаѓа со честитка и сите се спакувани во сложена и детална кутија за божиќни пакувања. Совршен избор за подароци за вашите пријатели и семејство. Ново искуство со мачкање и притискање - нашиот масажер за очи интегрира масажа, компресија и вибрации со ново дизајнираната масажа за мачкање. Горните и долните делови на масажерот за очи можат да се користат истовремено или одделно за да се создадат разни искуства за месење. Добро е да се намали заморот на очите за секој што работи долги денови или да студира доцна во ноќта. 2 Нивоа COM-PRESSION & TERT SENTIONS : Изберете помеѓу 2 прилагодливи поставки за интензитет на компресија за да ја зголемите вашата состојба на смиреност. Овозможете смирувачка топлина од 104 ℉ (40 ℃) или добијте подлабока топлина од 107 ℉ (42 ℃) за да помогнете во подпухналост на очите, суви очи и многу повеќе. 【Компресирајте се на де-стрес】 Massager Massager Renpho нежно масирајте ги точките на акупресурата околу очите. Изберете помеѓу 2 интензитети на компресија за да се опуштите храмови, тензија на очите и намалете ја мигрената од работа цел ден и да студирате доцна во ноќта. 〖Белешка : Не е погодна за кои биле подложени на работа на очите, состојба на мрежницата, катаракта, глауком, итн. 【Функција на топлина за зрачни очи】 Вградените влошки за греење обезбедуваат смирувачки температури на топлина помеѓу 104-107 ℉ (40-42 ℃).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач За Крпи Решетка За Крпи Монтирана На Ѕид Декор За Бања Облека За Бањарка Облека Диносаурус Организатор За Складирање На Закачалки

DEN 3.33

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

Starsвезди ленти Фудбал Поп -дополнување на алиштата со патент за патент за патент за песечка со рачки со рачки што може да се сруши за складирање

DEN 3.00

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го пра�

Alioyoit свадба добредојде знак бел и црн прилагодлив акрилен свадба знак шик чист акрилен свадба прием поздрав знак за брак невестински туш

DEN 3.00

✔ 【Премиум материјал】 : Знакот за добредојде на свадбата е направен од висококвалитетен чист акрилен �

ДРЖАЧ ЗА НОСИТЕЛ На Место Држачи За Коцки Број На Табела Број Стои Име Фото Клип За Декорација На Свадбени Забави Деловни Картички

DEN 1203.20

Коцка Стојат Смола Жица Биро Картичка Забелешка Слика Меморандум Фото Клип Држач Маса Декорација Клип �

Лиетни Гроздобер Темно Сина Светска Наутичка Карта Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Кади Десктоп Фиока Промена На

DEN 127.84

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Гел ледени пакувања за повреди, еднократно меко ладно пакување за завиткување на рамото и глуждот на коленото на вратот, ладна терапија

DEN 742.40

Голема големина и поголема покриеност : Ледениот пакет од 13 "x21" е совршен за целосен бек и работи добро н�

Јубтик Да Се Направи Листа Планер Лаптоп, Да Се Направи Листа Бележник За Жени, Без Датум Дневен Планер Со Листа За Проверка За Организирање

DEN 159.84

Направете го вашиот секојдневен живот организиран и ефикасен : нашето дневно списание обезбедува голем

BougeRV За Tesla Модел Y Автомобил Капак Додатоци Сите Временски Услови Отворено Водоотпорен Капак Со Вентилирана Мрежа &засилувач; Полнење

DEN 1759.84

Вентилирана Мрежаво топло време, Вашиот Тесла Модел Y автоматски ќе го вклучи климатизерот за да ја зашт

ТОРБА ЗА Шминка TFCOCT за Жени, Козметичка Торба, Торба За Тоалет За Патување,беспрекорна шема на растенија од животни од диносауруси

DEN 2.00

● Големина На Торба за шминка : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи ● Материјал за козметичка Кеса : Торбата за Т�

110 Парчиња Зимски Балони Венец Лак Снегулка Конфети Балони со 2 Метални Лимени Фолии Раб Завеси Зимска Забава Декорација Материјали

DEN 1.67

Сигурни материјали : замрзнатите тематски балони се направени од латекс, нетоксични, безопасни и без ми�

Тенка Сина Линија Полициски Наредник Меморандум Носител-Молитвен Принт На Наредникот На Падфолио Американско Знаме Магнет И Налепници

DEN 239.36

Промовирани Во Портфолија За Подароци За Наредници се совршени за чување на вашата канцелариска маса и�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.