• Новак
Водоотпорна фенерче за нуркање за нуркање на факел, преносен 100м подводен осветлување Фотографија Пополнете Светла 5000lm P50 4 ЛАМПОВНИ МАРДИ 3 режими на светлина IPX8 ну

Водоотпорна фенерче за нуркање за нуркање на факел, преносен 100м подводен осветлување Фотографија Пополнете Светла 5000lm P50 4 ЛАМПОВНИ МАРДИ

Вреднување на стоката:
DEN 411.20

Пристапност
Во достапна форма

Висока осветленост : Ултра високото осветлување од 5000lm обезбедува светло за пополнување за фотографија Тој е дизајниран да биде лесен и преносен за професионална фотографија. 3 режими на светлина : Моќна функција, магнетски прекинувач, три режими, различна осветленост, за да ги задоволите вашите потреби на различни сцени со светла. Професионална светлина за пополнување : Оваа нуркачка светлина во голема мерка го подобрува професионалноста и разноврсноста на светлината, што е идеално за професионална фотографија и фотографија со подводна нуркање. Алуминиумски материјал на авиони : Третманот со тврда оксидација на школка може да спречи корозија на морска вода, IPX8 водоотпорен рејтинг, може да се користи под вода 100м. Широк спектар на апликации : Погоден за нуркање, подводно светло за полнење, исто така може да се користи за риболов, лов, подводна, риболов, спасување, кампување, итн. Висока осветленост : Ултра високото осветлување од 5000lm обезбедува пополнување светлина за фотографија. Тој е дизајниран да биде лесен и преносен за професионална фотографија. 3 режими на светлина : Моќна функција, магнетски прекинувач, три режими, различна осветленост, за да ги задоволите вашите потреби на различни сцени со светла. Професионална светлина за пополнување : Оваа нуркачка светлина во голема мерка го подобрува професионалноста и разноврсноста на светлината, што е идеално за професионална фотографија и фотографија со подводна нуркање. Алуминиумски материјал на авиони : Третманот со тврда оксидација на школка може да спречи корозија на морска вода, IPX8 водоотпорен рејтинг, може да се користи под вода 100м.

Главните карактеристики

Item Type:
Diving Flashlight
Material:
Aluminum Alloy
LED:
P50 Four Beads
Brightness:
5000LM
Battery:
1 x 18650 Battery (Not Included) Or 1 x 26650 Battery (Not Included)
Product Size:
Head Diameter 5.1cm / 2in, Tail Diameter 3.7cm / 1.5in, Length 15.9 cm / 6.2in
Mode:
Strong Light / Medium Light / Flashing
Switch:
Magnetic Control Switch
Maximum Range:
200M
Waterproof Depth:
100M Underwater
Waterproof Level:
IPX8
Package List:
1 x Diving Flashlight :

Избор на клиент

Еазер 18 Комплет За Глава Со Рамна Џогер Од Микрофибер За Чистење На Подот, Рамка Од Алуминиумска Плоча, Суви Влажни Џогери За Прашина

DEN 0.67

Плоча од алуминиум 18 инчи од алуминиумска легура со висока Ауалност, главата за џогер е потрајна и долг�

ЏАШИ Ретро Палас Кафе Лажица Рамен Прибор Уникатен нерѓосувачки челик садови за 6 Сјајна Прибор за јадење Садови во собата За Кујна Јадење Бар

DEN 3.00

●ДЕКОАРТИВЕН ДИЗАЈН●Класичен ретро стил со извонреден дизајн на шема Самоуверено прикажете елегантн�

Масовен Ефект Хане Кедар Пиво Кригла. Персонализирана Стаклена Кригла За Пиво. Гејмер Кригла. Стаклен Танкард. Подарок За Него. Пиво Штајн

DEN 1.33

? Количината на течност17 унци ? Изработени од висококвалитетно издржливо стакло ? Совршен за пиво, вода и

ДОИТУЛ Торба За Ручек За Жени Мажи Деца, 1 ПАРЧИЊА Пренослива Торба За Ручек За Зачувување На Топлина Студентски Контејнер За Ручек

DEN 2.67

Безбедната изолирана постава помага да се придонесе подолго време за зачувување и изолација на топлина

Nuobesty Јасна Лента Јасна Лента Селотејп Јасна Кревка Лента За Пакување Леплива Лента За Пакување Леплива Лента За Пакување Залихи 1 парчиња

DEN 0.67

Лентата за запечатување има лепило со високи перформанси, цела сезона за одлична моќ на држење при екст�

Артеларис Ручек Торба За Мажи Жени, Голем Ручек Кутија Торба За Работа, Возрасни Изолирани Истекување Кулер Торба Со Страничен Џеб &засилувач;

DEN 415.68

Екстра Голема Торба За Ручексо мултиџебна торба за ручек димензии (11,5" H X 13,5 "L X 6,8" W), постои голем простра

Волк 3д Роденденски Подарок Илузија Ноќно Светло Покрај Стол Светилка, Гавел 16 Боја Менување На Допир Прекинувач Декорација Светилки Со Акрилик

DEN 223.84

3д визуелна креативна светилка Е иновативна уметничка атмосфера светлина, оптичка акрилна светлосна во

Ремени За неблагодарна работа Ширум Светот Визија Фитнес Т9800С | ЦВТМ0033 | 2007 Неблагодарна Работа Појас + Слободен Силиконски Масло

DEN 3503.20

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

Кленплус 2 парчиња. Мини Виолетова Корпа За Цвеќиња Цртан Филм Лепенка За Лепенки За Занаети Самостојна Апликација Везена Шие Железо На

DEN 2.33

Големина : 2,6 / 8Х1, 5 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.