• Новак
Деникс Роман меч, никел

Деникс Роман меч, никел

Вреднување на стоката:
DEN 3157.92

Пристапност
Во достапна форма

Фрлена од метална легура Не може да се заостри. Вклучува Scabbard. Безбедно за прикажување во семејни средини. Фрлена од метална легура. Не може да се заостри. Вклучува Scabbard. Безбедно за прикажување во семејни средини. SD4116 NQ - Римскиот меч, или Гладиус, еволуираше од оружје заробено за време на кампањата на Римјаните на полуостровот Ибер. До првиот век А., тој беше рафиниран во формата прикажана во оваа реплика од Деникс. Краткото сечило за прободување, малку половината и нагло потиснато ја покажа својата вредност во многу кампањи, а моделите на офицери покажуваат изненадувачки нивоа на уметност во нивната декорација. Сечилата на Denix Daggers и мечевите се фрлаат од метална легура и не можат да бидат заострени, што ги прави безбедни за прикажување во семејни средини.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Менска долна облека Машка обична трага без трага со цврста долна облека, панталони ултратински плетени удобни боксери за дизајн на боксери

DEN 1.67

100% памук црни искинати шорцеви мажи салата шорцеви пакуваат мажи, атлетски шорцеви шорцеви мажи графич�

1972 година Орлите Харолд acksексон потпиша картички Топпс 146 Автографски автоматски автограм Филаделфија - НФЛ автограмирани фудбалски

DEN 495.84

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; NFL автограмирани фу

МИАШУИ Масовни Маици Мажи Обични Летни Кошули Со Кратки Ракави Кошула Со Врат Печатена Маичка Маица Врвна Блуза Пакет Кошули За Мажи

DEN 2.00

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Миење Раце Само ①Прилики,Удобните Материјали Се Многу Погодн

Nokmopo жени зимски врвови женски печатени кратки ракави со кратки ракави предниот дел на вратот Гроздобер кратки ракави летни лабави

DEN 2.33

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Кошули за модни копче за жени Лабава фитинг; Стилски високо ниско

Френклин Спорт Пинг-Понг Топки - 3 Ѕвезда Официјална Големина + Тежина 40мм Пинг - Понг Топки Со Три Ѕвезди-Издржливи Топки Со Високи

DEN 2.33

ПАКУВАЊЕ : 6 ПингПонг Топки Официјална големина (дијаметар од 40мм) и тежина (2,62,9 гр) Зголемена контрола, д�

МИАШУИ Жан Панталони За Жени Високи Женски Шорцеви Летни Секојдневни Шорцеви Среден Струк Кратки Модни Жени Улична Облека Жан Панталони

DEN 3.33

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Затворање на копчето Миење Раце Само.Материјал : Женски Жан Ко

Торба за протокол за протокол со штанд - за возрасни и деца - торба за удирање со штанд плус боксерски ракавици - прилагодлив штанд за висина

DEN 2.67

Сите во една торба за удирање со штанд за деца на возраст од 8 до 12 години : Сет вклучува топка за надувува

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.