• Новак
Баидлуо за автомобилска кука 1 пакет за чанта чанта чанта чанта торба кука палто за автомобили држач за чанти кука кука за универзално возило

Баидлуо за автомобилска кука 1 пакет за чанта чанта чанта чанта торба кука палто за автомобили држач за чанти кука кука за универзално

Вреднување на стоката:
DEN 70.24

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Овој производ е изработен од ABS материјал, кој нема лесно да се скрши или пука, а мазните рабови можат да ги заштитат децата и возрасните од изгребани Дизајнот е едноставен и елегантен, не зазема простор и има широк спектар на употреба. Материјал : Овој производ е изработен од ABS материјал, кој нема лесно да се скрши или пука, а мазните рабови можат да ги заштитат децата и возрасните од изгребани. Дизајнот е едноставен и елегантен, не зазема простор и има широк спектар на употреба. Силно оптоварување : Куката може да тежи 15 килограми без кршење и пукање. Може да виси предмети многу добро и да обезбеди дека предметите нема да паднат. Два начина на употреба : Може да се користи како кука во автомобилот и држач за мобилен телефон во автомобилот, овозможувајќи ви да го поставите вашиот мобилен телефон додека висат предмети. Се разбира, може да се користи и како држач за мобилен телефон дома, со една работа за повеќе намени. Гаранција : Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да контактирате со нас во секое време, ние ќе ви одговориме веднаш штом ќе го видиме. Лесен за инсталирање : Куката е лесна за инсталирање, нема потреба да го отстраните потпирачот за глава и не се потребни други алатки за лесно инсталирање на куката. Материјал : Овој производ е изработен од ABS материјал, кој нема лесно да се скрши или пука, а мазните рабови можат да ги заштитат децата и возрасните од изгребани. Дизајнот е едноставен и елегантен, не зазема простор и има широк спектар на употреба. Материјал : Овој производ е изработен од ABS материјал, кој нема лесно да се скрши или пука, а мазните рабови можат да ги заштитат децата и возрасните од изгребани.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Алатката За Фиксирање на јазот На подот За Поправка На Јазот На Подот Вклучува Врвен Квалитет Тешка Алуминиумска Вшмукувачка Чаша и Рачка

DEN 1.33

●Висококвалитетна вшмукувачка Чаша} рачка за извлекување на вшмукувачки чаши изработена со издржливо

4 Х 3 Симпатична Картичка Заштитник, Цртан Филм Кожна Лична Карта Носителот Име Тагови Носителите Значка Картичка Со Кожата-Пријателски Јаже,

DEN 0.67

Добредојдовте ВО Продавницата нумтик! Ве молиме имајте предвид дека вистинската боја на предметот може

Agriva кујнски отпадоци конзерва, мини десктоп мултифункционален отпадоци конзерва за складирање на домаќинства за ѓубре за отпадоци

DEN 2.33

Добро се вклопува во бањи или каде и да е ограничен просторот Конзерви за мини ѓубре со капаци можат ефи�

Мекто 4 Пакет Организатор На Фиоки Разделувачи Организатори На Фиоки Неткаен Материјал Организатор На Бања Со Преклопување Организатори

DEN 1328.00

ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : нашиот организатор на комоди со четири пакувања ви обезбедува 45 ќелии, кои имаат го�

Антички Автомобил Автомобил 2023 Висечки Ѕиден Календар-19 х 11 2023 Месечен Планер И Организатор На Состаноци. Класични автомобили и елегантна

DEN 0.67

2023 АНТИЧКИ КАЛЕНДАР ЗА АВТОМОБИЛИ и АВТОМОБИЛИ Ги Покажува класичните, елегантни автомобили од er кога �

Дитудо отпадоци од ѓубре може да може да троши корпа за хартија, отпадоци, бања, просторија за прав, спална соба, кујна, занаетчиска просторија,

DEN 3.00

Чист, едноставен и модерен дизајн, изработен од трајни материјали Трајни и моќни, со едноставност на цил

Чај Тегли За Складирање, Кафе Грав За Складирање Сет на 3 Метални Кујна Храна Кафе Шеќер Чај Кутија За Чај Тегла Сад Тенџере Со Капак За Кујнски

DEN 1.33

Ова е мултифункционална тегла за складирање за уредување и добро организирање на вашиот дом Можете да г

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.