• Новак
Сетови за тренингот за жени 2 парчиња беспрекорни ребрести спортски градници на култури на врвови со високи половини за хеланки шорцеви јога облеки

Сетови за тренингот за жени 2 парчиња беспрекорни ребрести спортски градници на култури на врвови со високи половини за хеланки шорцеви

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Не гледајте преку ткаенина од два слоја со чаши со притискање. Генерички еластични комплети за облека за јога се многу удобни за носење, дизајнирани со контрола на стомакот со широк опсег на половината, ги контурираат вашите криви и го обликуваат вашето тело. Премиерскиот ден се занимава со затворање на облеката. Материјал за миење. Материјал : 78% најлон + 22% спандекс, ребрестиот истегнат ткаенина; Големо влијание; брзо сушење ткаенина отпорна на абење висока еластична, пријателска за кожата, влага за влага, удобно, дишење. Дебелина на мемеум, 4-насочен материјал за истегнување за да се промовира и мека и компресија. Влакната влага : Плетен ребрести материјал има силен капацитет за апсорпција на пот, оставете ја вашата кожа да се ослободи од лепливост, обезбедува лесна удобност заедно со апсорпција на пот, намалување на лепливоста при потење, ве одржува суво и не-стапче за време на вежбање и уживајте во радоста на јогата и вежба. Секси квадратно деколте за култури на врвот : Исечете го со ласкаво квадратно деколте и широки поставени ленти, густата лента со ребрести ќе ве задржи поддржани во текот на кој било тренинг. Едноставно во дизајнот, нашето зашиено брендирање на лого го комплетира стилот за тренд финиш¡ £ Отстранливи чаши, ребрестиот потколеник обезбедува вклопување во престој, што ви дава доверба и поддршка за какво било тренингот. Во беспрекорна плетена ткаенина со ребра, овој главен култура ќе има секогаш тренд, во теретана или дома. Контрола на стомакот за контрола на велосипедистите : Контрола на стомакот Контрола на средниот дел од бутот, кратки хеланки. Исечете на ласкава висока половината, безбедна лента со ребрести половини, доказ за пот и сквоти, лесна плетена ткаенина, тесен исечок на телото, дебелиот опсег за поддршка е направен за да ве одржи безбеден. Нашите сите нови ребра, лесна плетена ткаенина се вклопуваат во близина на кожата, давајќи удобно истегнување и слобода на движење. Повод : Облеките се погодни за секојдневно, секојдневно носење или секојдневен активен животен стил како спорт, јога, вежбање, фитнес, салата, одење, џогирање, трчање £ циклус, бокс, куглање, тенис и секаков вид тренинг или секојдневна употреба . Замислете, на убав ден, кога спортувате во овие атлетски костуми, ќе изгледате помладо и енергично. Tunuskat жени без ракави лесни ребрести култури со високи половини шорцеви јога облеки поставувања : ❤ Материјал : полиестер, меки и удобни производи : без ракави, V-врат, цврста боја, дневно, спортски стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Прилагодлива галаксија starвездено небо за чистење на небото, работна капа за коса со капа со торбичка за конска опашка, мека буфантна хируршка

DEN 3.33

100% полиестер Затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Буфантната капа е изработена од полие

Womenените летни маици со кратки ракави на екипажот на екипажот на екипажот, трендовски печатена печатена боја на бои, обични врвови

DEN 0.67

Цврсти врвови за жени кои се случајни Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Emsенски кра�

Автоматски женски шорцеви за пот летни трендовски атлетски шорцеви обични салон со високи половини за теретани со џебови со џебови

DEN 1350.40

85% памук, 15% полиестер Затворање на влечење Машина за миење Покрај тоа, полиестер од 15% ги прави овие обич�

Beuu жени Обични џемпери со долги ракави за печатење на дуксери за печатење на дуксери надолу со влечење кошули со врвови на врвови

DEN 0.33

За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 часа испорака Женски тренинзи спортови џемпери, обич�

Дами секојдневно градник со затегнување на предните копчиња за предно копче, не се наметнува со челичен прстен женски култури врвови

DEN 0.33

85% полиестер, 15% најлон Направени во САД или увезени ➤ 【Забелешка !!! Womenените секси 2023 година за затворањ

Култура лесни женски капри панталони за лето лабава вклопена боја Промена на еластична цветна постелнина цвет лабаво вклопување

DEN 335.84

80% памук, 20% постелнина Еластично затворање Машина за перење и миење на рака Материјал : Постелнина од па�

Pinsенски Pinsparkенски тенис здолниште со шорцеви со високи половини плетени здолништа активни атлетски голф -голф со џебови топло розово l

DEN 1.00

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Деним половината модни панталони женски искинати шорцеви со високи фармерки со високи женски фармерки зимски панталони панталони патент

DEN 608.80

100% полиестер Повод : Совршен за секојдневно, училиште, работа, канцеларија, забава, ноќна ноќ, клуб, датир

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.